POLITYKA

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » sob mar 19, 2011 4:48 pm


Rebelianci przyznali się, że zestrzelony nad Bengazi samolot należał do nich. Wcześniej agencje informowały, że to rządowa maszyna

http://www.dailymotion.pl/video/xhpmc5_ ... ngazi_news
Nie wszystko co na youtube jest prawdą.Patrz opis filmiku który wkleiłeś.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ciekawy artykuł, choć przydługi, dlatego zamiast wklejać wrzucę link.
"Warto przytoczyć te refleksje, gdy "GW" pozywa do sądu polskiego poetę"

http://wpolityce.pl/view/8719/Klopotows ... __GW__pozy

Oczywiście nie ze wszystkimi tezami się zgadzam, ale co do meritum to jest roli gazetki i żydokomuny trudno nie przyznać autorowi racji.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » pn mar 21, 2011 12:02 pm

BOG Z Nami, chuj z Nimi.
Oldschool Fan

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 786
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » pn mar 21, 2011 1:49 pm

Obrzydliwe
HUTNICZY KLUB SPORTOWY


http://www.youtube.com/watch?v=wFOfiYD--_4
WIELKA POLSKA!

Awatar użytkownika
Cato
Posty: 721
Rejestracja: śr cze 29, 2005 9:19 am

Postautor: Cato » pn mar 21, 2011 8:28 pm

i już nie ma
być HUTNIKIEM to być najgorętszym
ten kawałek męczy niekumatych

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » wt mar 22, 2011 6:03 am

Cato pisze:i już nie ma


niestety filmiki nieprzychylne "salonowi" znikaja zadziwiająco szybko

w tej ustawie o to chodzi
Nie” dla cenzury w Internecie
16 marca 2011

Rzeczpospolita, 16 marca 2011
„Alarm internautów: rząd chce cenzury sieci”, tak na pierwszej stronie Rzeczpospolita pisze o protestach, spowodowanych rządowym projektem nowelizacji ustawy medialnej, nad którym dziś debatować będzie Senat. To, co proponuje rząd, zakłada możliwość filtrowania treści publicznych w Internecie oraz wprowadza nakaz rejestrowania w Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji internetowych serwisów audiowizualnych. Zdaniem użytkowników sieci, to nic innego, jak próba cenzurowania pojawiających się tam treści. Przeciwnicy nowelizacji rozpoczęli na Facebooku akcję „Niech rząd odczepi się od Internetu” i zbierają już podpisy pod ewentualnym wnioskiem o zaskarżenie ustawy do Trybunału Konstytucyjnego. Według konserwatywnego dziennika, znowelizowane prawo nakłada „absurdalne biurokratyczne obowiązki” i stwarza „poważne zagrożenie dla wolności słowa”. Jeśli zostanie przyjęte w obecnej formie, część twórców-amatorów zrezygnuje z zamieszczania filmów w Internecie, a amatorskie zespoły muzyczne nie będą w nim pokazywać nagranych koncertów. Ustawę może zmienić jeszcze Senat, a w ostateczności weto może postawić prezydent. „Tę nowelizację trzeba zablokować w imię wolności gospodarczej, wolności twórczej i wolności słowa”, apeluje warszawski dziennik.

http://www.presseurop.eu/pl/content/new ... internecie

oni się juz z tym nie kryją, ze chcą zamknąc usta przeciwnikom rządu
"Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić" - Ronald Wilson Reagan
http://ofensywawolnosci.pl/ksiega-pamia ... do-ksiegi/

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » wt mar 22, 2011 6:39 am

http://www.youtube.com/watch?v=CY-LOOryHhM

Macie, jak na razie działa.
BOG Z Nami, chuj z Nimi.

Oldschool Fan

MISIEK72
Posty: 1583
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » wt mar 22, 2011 8:20 am

A wczoraj znowu żenujący spektakl za publiczne pieniądze u niejakiego Lisa. Chlop podobno wyciąga razem z pensją swoją i profitami dla swojej firmy od TVP około 300 000 miesięcznie. Obiektywności tego dziennikarzyny szkoda nawet komentowac. Towarzystwo w programie doborowe. Holland, Szczuka, Najsztub...... Tu kurwa mega argument za nieplaceniem abonamentu. Kilka dni wczesniej jedynka zafundowała program chyba tylko po to zeby "profesor"(taki sam jak Bartoszewski) Gross mógł się trochu polansowac i swoje mega wypociny książkowe. Ogólnie za publiczne pieniądze wspiera się przedsiębiorstwo komercyjne "Holocaust".

MISIEK72
Posty: 1583
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » wt mar 22, 2011 8:23 am

http://niepoprawni.pl/blog/656/co-ci-zy ... a-zawinila

To chyba dobry komentarz do calej sytuacji.

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » wt mar 22, 2011 11:00 am

PennyWise pisze:http://www.youtube.com/watch?v=CY-LOOryHhM

Macie, jak na razie działa.


To był najlepszy i jak widać dalej aktualny komentarz do polskiej kultury
http://www.youtube.com/watch?v=pTCK6kHgRQ4
w latach 90 to było dobre
http://www.youtube.com/watch?v=V-imHk2zDAY

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » wt mar 22, 2011 2:13 pm

wkleje cale:

Co ci Żydzie ta Polska zawiniła ?
SZUAN, 15 marca, 2011 - 23:43 Kraj

...że jej tak nienawidzisz ?
Dlaczego Żydzie ? A dlaczego mam pisać inaczej ? Przecież nie Izraelito, bo to wyznanie, nie syjonisto, nie Izraelczyku, bo to państwowość, to jak będzie poprawnie pisać o Żydach do Żyda ?
Ktoś zna bardziej poprawne słowo – tak jak Niemiec, Rosjanin, Amerykanin..?

Powiedz więc Żydzie, czemu tak tej Polski nienawidzisz ? Za to co dobrego uczyniła Twoim przodkom, bo ich przygarnęła od średniowiecza, gdzie nigdy nie było wtedy pogromów, gdzie Żydzi mieli swoje dzielnice, swoje prawa i swoje cmentarze ? MIELI PRAWA ! Jak nigdzie więcej na świecie, gwarantowane PRAWA ! Nienawidzisz za żydowskie prawo, czy za brak władzy ?

A może za to, kiedy po powstaniach Żydzi wykupywali za bezcen majątki powstańców, a mimo to nikt ich nie mordował, nie urządzał pogromów, nie wieszał i nie palił ? Więcej, kiedy rosyjskie władze zsyłali do Priwisljanskiego kraju tzw. litwaków, czyli Żydów, których carowie nie chcieli na swojej rosyjskiej ziemi, którzy uciekali przed czarnosecinnymi pogromami ( co nawet Twój współwyznawca opisał w Skrzypku na dachu...), kiedy przybyły ich setki tysięcy – nawet wtedy nikt ich nie mordował ?
A może za to, że w II RP Żydzi mieli swoją partię zasiadającą w polskim parlamencie !? A może za to, że szanowano Korczaka, żydowskich pisarzy i poetów jak Tuwim, że nikt nie rugował Żydów z ich miasteczek czy wieszał żydowskich lekarzy czy prawników ? A może dlatego, że władze tejże II RP szkoliły żydowskie bojówki mające działać w podległej Anglii (czyli sojusznikowi !) Palestynie, bo uważały, że Żydom się to należy ?

A może za to, że kiedy na wschodnie tereny tejże II RP wkroczyli komuniści, to tysiące Twoich współwyznawców Żydów wydawała w ich ręce polskich oficerów, nauczycieli, polską inteligencję czy każdego, który im się naraził ?
A potem , w czasie niemieckiej okupacji, tylko w Polsce , jedynym kraju w Europie, POLSKIE władze WYDAWAŁY I WYKONYWAŁY WYROKI SMIERCI ZA POMAGANIE NIEMCOM W MORDACH NA ŻYDACH !
W takiej Francji, w majestacie prawa ,Żydów pakowano do wagonów wiozących ich ku zagładzie, a w Polsce Niemcy wyznaczyli kare śmierci za pomaganie Żydom, mordowano rodziny a nawet całe wsie za ich ukrywanie czy pomaganie !
I w imieniu tejże Polski, jej władz, polskie podziemie wykonało kilkaset wyroków na szmalcownikach i zdrajcach kolaborujących z Niemcami !
A pamiętasz , Żydzie, tych innych Żydów, złapanych przez Niemców i wydających Polaków na pewna śmierć ? A pamiętasz żydowskie władze w gettach, wyznaczających kolejność wywózek, żydowską policję z pałkami zaganiających Żydów do wagonów ? Ilu wśród nich było Polaków, co Żydzie ?
A może za to, że po 1945 Twoi Żydowscy pobratymcy stanowili ok 80% władz UB , odpowiedzialnych za mordy, katowanie i śmierć w więzieniach dziesiątek AK-owców i wszystkich niegodzących się na komunistyczna okupację ?
A może nienawidzisz za to, że polskie komunistyczne władze szkoliły członków żydowskiej partyzantki, wysyłanej potem do walki o „wolny Izrael” ? Szkoliły , dawały broń i przerzucały prze granice ?
A później ? Iluż tych Żydów z UB, MBP czy rządu zamordowano w pogromach, co ? A ilu wyjechało ze swoimi majątkami i żyło bezpiecznie , poza komunistycznym piekłem ? A ilu z nim polskie państwo do dziś płaci emerytury, co , Żydzie ?

A może nie możesz ścierpieć, Żydzie, że nie chce ci ta Polska płacić ? A i;e z tych żydowskich „majątków” było obciążone hipoteka i kredytami, co ? A ile zmieniło w wojennej zawierusze właścicieli zgodnie z prawem ? Jako zbycie w ratowaniu życia, jako zapłata, jako sposób na zdobycie pieniędzy, ale LEGALNIE ? A ile gmin wyznaniowych czy fabryk było zadłużonych w bankach ?
A ile zniszczyła wojna ? I ty Żydzie dziś chcesz ODSZKODOWANIA ? A przecież w 90% nie jesteś żadnych spadkobierca, ty tylko występujesz w imieniu Żydów jako całości, jak nie żyją właściciele to chcesz , żeby ta Polska TOBIE oddała co twoim nigdy nie było !

No to jak to jest z Tobą, Żydzie ? Piszesz książki o hienach, bandytach, mordercach, ale tymi grzechami chcesz obciążyć cały kraj, każdego Polaka, byle było na twoim !
Nie , Żydzie, na to zgody nie będzie. Jak każdy rozumny człowiek mogę współczuć wszystkim skrzywdzonym, zabitym czy obrabowanym. Ale nigdy, nigdy Żydzie – nigdy nie usłyszysz mojej zgody na kłamstwo , którym próbujesz zatruć mnie i innych Polaków.

Uważaj Żydzie, uważaj Panie Gross i spółka,uważaj Panie Michnik – sprawiedliwość jest ślepa, a naciąganie prawdy dla własnej korzyści zawsze kończy się źle. I tylko powiedz mi Żydzie Co takiego dobrego zrobiła Ci ta Polska, która przeklinasz i obrażasz każdym kłamstwem, że jej tak nienawidzisz ?!
"Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić" - Ronald Wilson Reagan

http://ofensywawolnosci.pl/ksiega-pamia ... do-ksiegi/

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » wt mar 22, 2011 10:08 pm

Bingo, zajebista jest ta "Masakra" :) (sorry za offtopic)
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

dzuhas
Posty: 2368
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » śr mar 23, 2011 5:45 pm

nic juz z tego Kaczora nie bedzie, nie moge na niego patrzec. a na jego nastepce szykowany jest Ziobro, uosobienia wszystkiego czego w polityce nienawidze.czekam na zjednoczenie normalnej demokratycznej prawicy, poczekam pewnie z 20 lat

a co do rzadu to to ze Tusk nic nie robil i dalej zwalal cala wine na opozycje mnie bawilo i ogolnie mialem to w dupie bo mnie to nie dotykalo.niestety obecnie jestem na etapie intensywnego poszukiwania pracy , moja kwalifikacje w ciagu kilku ostatnich lat sie niestety nie zmienily , natomiast place a jakze. najsmieszniejsze jest to, ze zmienily sie na niekorzysc dla pracownika. ceny w sklepach sa juz porownywalne do angielskich(nie ma tu przesady, duzo produktow jest drozszych u nas) . odnosze wrazenie ze kraj sie cofa, buduje sie stadiony , monitory w autobusach , fontanny na rynku a szary czlowiek poza wzrostem cen biletow chuja z tego ma. nie jest to lament frustrata tylko subiektywne odczucie ze przejadamy owoce wzrostu gospodarczego ostatnich 20 lat. w urzedzie pracy nie maja kasy na cokolwiek bo im nie przeslali i nie wiaodmo kiedy przesla w zusie nie maja bo jeszcze nie zajebali z Ofe itd itp . nie, nigdy nie zaglosuje na tych kolorowych usmiechnietych nichilistow

na czerwonych nie glosuje z zasady

Korwin sie zestarzal i teraz oferuje tylko kontrowersje dla samej kontrowersji

no i na kogo ja mam glosowac ?
pzdr Osiek

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » śr mar 23, 2011 8:48 pm

Skoro autorami pomysłu pochowania na Wawelu są politycy, którzy zdradzili Jarosława Kaczyńskiego, teraz nagle może się okazać, że sam pomysł był chybiony. Ale nie takie absurdy dotykały już polskiej prawicy...

http://www.rp.pl/artykul/631303_Szuldrz ... ejnik.html

--------------------------------------------------------------------

A tak na marginesie , to Wy tak na poważnie z tym gwiazdorem pieśni patriotycznej ? Czy sobie jaja robicie ?

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » czw mar 24, 2011 4:20 am

Stazyja czego dowodem jest podany przez Ciebie artykuł?
Poza oczywiście tym, że są to przemyślenia Michała Szułdrzyńskiego...

Jeżeli pytasz o tego młodego, co śpiewał piosenkę Rosiewicza, to ja traktuję to na poważnie. Fakt, że nie było to dość rozrywkowe, ale na Miłość Boską, czy w tym kraju nie można już być dumnym z bycia Polakiem?

Pozdrawiam
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » czw mar 24, 2011 6:24 am

Mnie też oburzyło zachowanie Zapendowskiej.
Nie mnie oceniać czy umie śpiewać czy nie, nie znam mi się podobało.
Natomiast komentarz do wyboru repertuaru o którym decyduje uczestnik był taki jakby ktoś na festiwalu "czarnej muzyki" zaśpiewał Konkwistę - Biały Honor Biała Duma...
Jak kilka słów piosenki w sumie rozrywkowo-komercyjnej a nie jakiegoś hymnu oburza kogoś dla tego że pokazuje pewne wartości jak np. miłość do ojczyzny - to znaczy że ten człowiek jest ich pozbawiony.
To że ich nie wyznaję można zrozumieć (nie musi) ale to że ich nie szanuje jest zwykłym prostactwem