stroje domowe (i nie tylko)

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Desanto NH
Posty: 203
Rejestracja: czw sty 17, 2008 9:31 am

Postautor: Desanto NH » czw mar 31, 2011 12:05 pm

Zachowujemy sie jakbyśmy nie mieli naprawdę poważniejszych problemów. Mi osobiście pomarańczowe bardzo sie podobają, przypominaja mi czasy ekstraklasy mam nawet koszulkę z tych lat i założę ją do Lubania :lol: Mamy naprawdę o wiele poważniejszego kalibru problemy,może zamiast gorących dyskusji na ten temat przelejemy tą energie na poszukiwanie sponsorów ,przyciągniecie ludzi na stadion,tworzenia atmosfery na meczach. Kiedy juz na dobre staniemy na nogi wtedy możemy sie zajmować takimi detalami jak stroje , wzór biletów itd.
Nowy Hutnik 2010.

fan
Posty: 964
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » czw mar 31, 2011 6:26 pm

Acha, więc my przystajemy na prośbę gospodarzy, tak? Co "nami" wtedy kieruje? Dlaczego zgadzamy się na to, skoro nawet na SS Hutnik nie może przed własną publicznością wystąpić w normalnych strojach? Na wyjazdy jeździmy, to może chociaż tam będą te biało-niebieskie stroje, skoro możemy w nich grać. W pomarańczowych gramy cały czas i problemu z ich skompletowaniem nie ma, więc nie wiem czemu takie problemy są w przypadku tych drugich strojów.
Albo zacznijmy prosić przyjezdnych o zmianę stroju, skoro inni Was proszą i przystajecie na to na luzie.
Pozdrawiam.

Miałem coś w tym stylu odpisać, ale kolega mnie wyręczył :D

Desanto odpowiedni wybór strojów również tworzy klimat na meczu. Już niejeden, który dawno nie był na meczu... pyta się lub wręcz dziwi w jakich strojach gra Hutnik.

Ode mnie tyle w temacie, kolor już zakupiony, więc może rzeczywiście w przyszłości będzie więcej czasu i kasy, żeby się tym poważniej zająć.

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » pt kwie 01, 2011 1:35 pm

majlech pisze:Widze Birkut, ze sie aktywowales .


no niestety zmusiłeś mnie do tego niewywiązujac się z obietnicy.

majlech pisze: Birkut zapraszam z +/- 3,5 tys. PLN, to na pewno zakupimy niebieskie koszulki.


wreszcie konkret. tylko nie wiem po co były te wcześniejsze obiecanki.


a tym co barwy ich klubu nie są ważną sprawą gratuluję i zapraszam na najbliższy mecz w pomaranczowych koszulkach i szalikach.
przecież na meczach Holandii trubuny wygladają zajebiście :lol: :lol:
P.S. niedługo się okaże że ine jest wazne również gdzie gramy w roli gospodarza 8)
"Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić" - Ronald Wilson Reagan
http://ofensywawolnosci.pl/ksiega-pamia ... do-ksiegi/

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » pt kwie 01, 2011 3:09 pm

Przepraszam, ale na prawdę nie rozumiem...
Walczymy o to. by Hutnik grał na Suchych Stawach i żeby były pieniądze na działalność (w tym płacenie za obiekty), staramy się, by skład był jak najbardziej hutniczy, żeby drużyna była dobrze przygotowana do rundy.

Rzutem na taśmę się udaje - Hutnik wygrywa na Suchych Stawach, nikt nie zgłasza uwag do organizacji meczu (otwieramy dwie kasy, bramy stadionu są przygotowane również do wypuszczenia kibiców...).

I co?
I pojawiają się głosy, że to wszystko chuj, bo koszulki były pomarańczowe.
/ręce opadają/
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Awatar użytkownika
dcure
Posty: 145
Rejestracja: wt sie 16, 2005 10:40 pm
Lokalizacja: ten pomysł

Postautor: dcure » pt kwie 01, 2011 4:52 pm

Nie ma co się załamywać takimi pretensjami, szkoda że co niektórzy zamiast mieć co chwilę o coś pretensje, nie zapytają w czym mogą pomóc, nie zapytają czy nie trzeba zostać po meczu posprzątać stadion , nie oni biegną do domu by użalać się na forum że podkoszulki były pomarańczowe

JOK_NH
Posty: 4593
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pt kwie 01, 2011 5:14 pm

metal pisze:Przepraszam, ale na prawdę nie rozumiem...
Walczymy o to. by Hutnik grał na Suchych Stawach i żeby były pieniądze na działalność (w tym płacenie za obiekty), staramy się, by skład był jak najbardziej hutniczy, żeby drużyna była dobrze przygotowana do rundy.

Rzutem na taśmę się udaje - Hutnik wygrywa na Suchych Stawach, nikt nie zgłasza uwag do organizacji meczu (otwieramy dwie kasy, bramy stadionu są przygotowane również do wypuszczenia kibiców...).

I co?
I pojawiają się głosy, że to wszystko chuj, bo koszulki były pomarańczowe.
/ręce opadają/


Chyba Cię metal konkretnie poniosło. Gdzie tu ktoś napisał, że to wszystko chuj? Nie popadajmy w skrajności, zamiast zrozumieć, że temat jednak jest ważny, skoro kibice o nim mówią, lepiej napisać, że wszyscy mają w dupie Waszą pracę, co generalnie jest bzdurą.
Troszkę z mniejszą nerwowością chyba powinieneś podchodzić do "niewygodnych" tematów :wink:
Czego sobie, Tobie i wszystkim obecnym życzę. :)
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2801
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » pt kwie 01, 2011 6:14 pm

Właśnie że Metal ma świętą rację!

Mi też te koszulki się nie podobają bo ni jak się mają do naszych barw ale Majlech wytłumaczył że wpływ mamy na to taki sam jak na pogodę bo taki jest regulamin rozgrywek i tyle.

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pt kwie 01, 2011 8:20 pm

BINGONH pisze:Mi też te koszulki się nie podobają bo ni jak się mają do naszych barw ale Majlech wytłumaczył że wpływ mamy na to taki sam jak na pogodę bo taki jest regulamin rozgrywek i tyle.


Generalnie nie angażuję się, więc staram się nie krytykować, ale...

Bingo, bez jaj. Nie sprowadzajmy dyskusji do granic absurdu. Regulamin rozgrywek nakazuje grać w pomarańczowych strojach?
(bo tak można wywnioskować z tego, co napisałeś)


Będą możliwości finansowe, to trzeba będzie zainwestować w niebieskie, tudzież błękitne stroje. Błędem było, ze nie zrobiono tego, zamiast wybierać pomarańczowe.

I już, i tyle.

Na razie kasy nie ma, więc póki co, będzie tak, jak jest.
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

krowodrzaHKS
Posty: 816
Rejestracja: czw sty 19, 2006 4:13 pm
Lokalizacja: krowodrza

Postautor: krowodrzaHKS » sob kwie 02, 2011 3:51 pm

Osobiście uważam, że na ten moment są o wiele ważniejsze problemy, niż to jakiego koloru powinny być koszulki.
Metal, Majlech i reszta poświęcają wiele by klub mógł dobrze funkcjonować, a komuś to nie wystarcza i musi się przypierdolić.
raval pisze:Nasz klub jest kurwa zajbisty kocham go, kurwa ale patologia, ja pierdole

Obrazek

derexnh
Posty: 356
Rejestracja: pt lis 28, 2008 11:38 am

Postautor: derexnh » sob kwie 02, 2011 10:01 pm

krowodrzaHKS pisze:Osobiście uważam, że na ten moment są o wiele ważniejsze problemy, niż to jakiego koloru powinny być koszulki.
Metal, Majlech i reszta poświęcają wiele by klub mógł dobrze funkcjonować, a komuś to nie wystarcza i musi się przypierdolić.


Prawda ?? I to jeszcze w temacie o koszulkach...

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » wt sty 17, 2017 12:38 am

Słyszalem że nowy sponsor ma zakupić stroje. Zapewne będa zamawiane u p. Janiczaka. Może Bert-sport przedstawiłby kilka propozycji, a my na facebooku czy forum wybralibyśmy najbardziej hutniczy.

http://i14.tinypic.com/3zqdell.jpg :D

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » sob mar 04, 2017 7:13 pm

Jutro prezentacja drużyny i nowych strojów. Jest szansa jak nie na fotki to chociaż rozmiarowke, bo pewnie przymierzalni nie będzie ;)

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » sob mar 04, 2017 7:44 pm

Oglądając koszulki z tyłu np w newsach na stronie nh2010.pl wyglądają dość zwyczajnie. Całe niebieskie. Numer, nazwisko... standard. Jednak z przodu... Będzie spore zdziwienie. W bardzo pozytywnym sensie!

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » pn mar 06, 2017 10:01 am

Kolejna zmiana i kolejne super stroje. Jak napisał HKS1978 przód świetnie się prezentuje. Całość wygląda rewelacyjnie.

Zastanawia mnie jedno, jeden wzór ma przód koszulek z dominacją białego i drugi wzór ma przód koszulek z dominacją białego. Co jeśli rywal będzie miał koszulki białe? Sędzia puści?

sikorek_nh
Posty: 1100
Rejestracja: czw maja 19, 2005 8:49 pm
Lokalizacja: Kraków.

Postautor: sikorek_nh » pn mar 06, 2017 12:48 pm

Stroje super tylko trochę getry w paski nie pasują do szachownicy na koszulkach i lepsze byłyby gładkie ale tak to pozytywnie ;)
Hutnik 1950 KRAKÓW.