MISJA NA MARSA

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

dUfio
Posty: 9092
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr lut 23, 2005 10:17 pm

no ale widzisz ze moze i przejaskrawione przez pismaków ale to zjawisko JEST obecne a jakos w szerszych srodkach masowego przekazu cisza. a to jest bardziej temat na pod napieciem niz ciagle jechanie po kibolach i NH (choc problem tez oczywiscie tam jest)

Oro
Posty: 463
Rejestracja: czw paź 14, 2004 9:22 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Oro » śr lut 23, 2005 10:18 pm

A co do tego Leppera,dufio,to nie,nie kazdy kto krytykuje studentow musi byc jego fanem,ale on jest dla mnie synonimem prostactwa na salonach,co miejsca miec nie powinno,a ze przeczytalem co myslisz o studentach,to pomyslalem ze o cos takiego Ci chodzi wlasnie,wszechobecne prostactwo. Ciesze sie,ze juz to sobie wyjasnilismy. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
dareknh
Posty: 475
Rejestracja: czw wrz 23, 2004 5:52 pm
Lokalizacja: wziąść na wino?

Postautor: dareknh » śr lut 23, 2005 10:24 pm

Ja uważam, że to nie wina alkoholu i narkotyków(choć jak już to to drugie:P) Ci ludzie muszą mieć jakiś uszczerbek na psychice.. Bo chyba jak się narąbałeś(drewna) posiadasz jakaś kontrole umysłową, a jeśli już ją straciłeś to ledwo możesz się ruszać i nie masz sił wysyłać na marsa nawet Łajki :wink:

Ale każdego dosięgnie ręka sprawiedliwości :!:
Obrazek

Oro
Posty: 463
Rejestracja: czw paź 14, 2004 9:22 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Oro » śr lut 23, 2005 10:56 pm

Cos sie tak dufio uczepil tych studentow?? :wink: Ze co jest niby tematem do pod napieciem?? Ze sa studenciki takie,bufony,co to by kolegow w lyzce wody potopili?? Ze wyscig szczurow odstawiaja ?? Ze z gory na ludzi patrza?? Znam takich,powatarzam,wiesz jak na mnie patrza bo jestem z NH,czy na gyla,bo jest z Lodzi, bo nie mamy ojcow adwokatow,radcow czy notariuszy?? Ale to jest juz normalnosc,niestety,nie tylko wsrod studentow,ale w niemal kazdej dziedzinie zycia i nic na to nie poradzisz,zabronionego nic nie robia,choc prawda to,co pisze gyl: reka sama sie sklada w piesc,a przypierdolic nie mozesz... A ze pija i cpaja?? W kazdej grupie pija i cpaja. Sam pije, i co?? Studentow sie czepiasz... Wiesz jak profesorowie chleja??!! A wolno im: student/profesor/kibic tez czlowiek. A to,ze TVN sie czepia Huty,to chyba nie jest wina studentow,nie??[/list][/list]

Awatar użytkownika
RSG
Posty: 1087
Rejestracja: wt sie 24, 2004 7:59 am

Postautor: RSG » śr lut 23, 2005 11:54 pm

widać, że gyl i Oro studiują Prawo. Wiem co się tam dzieje i przechodzi to ludzkie pojęcie - bez znajomości nie masz szans na aplikację. Ale trzymam kciuki za was - może się uda. Zdziwiło mnie tylko to, z jaką furią napadliscie na dufia kiedy napisał o "subkulturze studenciaków". Wiadome było, że nie chodzi mu o wszystkich tylko o pewną grupę ludzi. Następnym razem trochę zluzujcie, bo przyszłym absolwentom prawa nie wypada zdradzać oznak zdenerwowania :) .

HaKaeS
Posty: 924
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 3:22 pm
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta

Postautor: HaKaeS » czw lut 24, 2005 12:03 am

Rozumiem, napić się żeby klimat był - ale żeby chłopami z okien rzucać ?!
Od kumpla słyszałem, że na Ruczaju albo na Kurdwanowie naćpany chłop wyskoczył z okna, bo myślał, że go smoki gonią. Kilka lat temu to było.
Obrazek

Oro
Posty: 463
Rejestracja: czw paź 14, 2004 9:22 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Oro » czw lut 24, 2005 12:32 am

RSG pisze:widać, że gyl i Oro studiują Prawo. Wiem co się tam dzieje i przechodzi to ludzkie pojęcie - bez znajomości nie masz szans na aplikację. Ale trzymam kciuki za was - może się uda. Zdziwiło mnie tylko to, z jaką furią napadliscie na dufia kiedy napisał o "subkulturze studenciaków". Wiadome było, że nie chodzi mu o wszystkich tylko o pewną grupę ludzi. Następnym razem trochę zluzujcie, bo przyszłym absolwentom prawa nie wypada zdradzać oznak zdenerwowania :) .


Ano studiujemy prawo.moze dokonalismy blednej interpretacji,tego co dufio napisal,ale napisal to tak,ze poczulem jakby krzyczal "Studenci wypierdalac boscie chuje itp". Niech pisze precyzyjnie nastepnym razem,to nie bedzie niedomowien ;)

Haohmaru
Posty: 88
Rejestracja: pt sty 14, 2005 1:29 am
Lokalizacja: Z Pocipielaszek Dolnych

Postautor: Haohmaru » czw lut 24, 2005 1:55 am

I tak by chlop sie udusil nawet jakby wyladowal bo skafandru nie mial :D
Ale tak powaznie to przeciez oni nie z przymusu wlazili do tych kartonow!
Tragiczne ale powiem wam ze smieszne :P "misja ratunkowa" - bo jebne hahah

dUfio
Posty: 9092
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw lut 24, 2005 7:30 am

Oro jesli czytasz czasem forum to wiesz ze nie mam w zwyczaju pisac tekstów typu "wypierdalac jebane chuje"
co do Huty-nie mówie ze nagonka na nia to wina studentów, tylko ze problem tychze nie jest poruszany szerzej, jakby go nie było, a przeciez to w koncu studenci to przyszła elita tegoz kraju. Media sa od poruszania problemów nekajacych nasze spoleczenstwo i fajnie jesli jest to obraz prawdziwy i PEŁNY. To ze problem alkoholu i dragów wśród "trudnej" młodziezy z z patologicznych czy nawet mieszkajacych w biednych dzielnicach rodzin jest powszechny wie kazda przecietna babcia oglądajaca tvn a ze takowy wystepuje wsród "elit", ludzi z dobrych domów, rodzin polityków (!) mało kto
faktycznie moze powinienem był napisac nieco jasniej ale takto by nie było tej dyskusji na forum, a tak sie cos dzieje ;)

KSH74NH
Posty: 4365
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » czw lut 24, 2005 11:25 am

Ja powiem tyle ze to bajka
Po1 niegdzie w telewizji nie bylo slychac ani w radiu
po2 od zadnych znajomych nei slyszalem
po3 z tak duzej grupi znalazl by sie choc jeden normalny co by temu zapobiegl !!!! wiec jest to niemozliwe

Troublemaker
Posty: 2725
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » czw lut 24, 2005 11:38 am

dUfio pisze:
Oro pisze:Co Ci dufio nie pasi w studentach?? Boli Cie,ze nie masz na tyle oleju we lbie zeby studiowac?? Czy moze uwazasz,ze elite narodu powinni tworzyc robole i bezrobotni?? Lepper rulez,czy tak?? Zwaz na to co mowisz,bo glowe to masz chyba tylko po to zeby czapke na niej nosic :/ Debile sa wszedzie,to ze paru studentow sie tak "zabawialo" nie znaczy ze wszyscy sa tacy...[/list]


zle mnie zrozumiałes Oro. Nie chodzi mi o wszystkich studentów. Kibice juz nieraz byli ofiara uogolnien wiec i ja daleki od tego jestem.
a jest cos takiego jak "subkultura studentów" zdazyło mi sie juz czytac o tym niejeden artykuł w powaznych gazetach, chodzi głownie o grupki "młodych ambitnych" tresowanych na przyszłych szczurów (zaraza tego swiata moim zdaniem...) zadufanych (bez skojarzen) w sobie, niezaddko wspomagajacy sie feta i innym gównem, patrza na wszystkich z góry i ogólnie im sie we łbach pierdoli i maja na to odgórne przyzwolenia
znam wielu studentów i sa to goscie naprawde OK
trafiles w sedno-nie studiuje, jak narazie a to z racji... wieku...
a co do "oleju we łbie"-->pojecie względne :]

ps.ze ktos skrytykuje studentów to odrazu jest fanem Leppera?
pozdro


Doskonale to rozumiem Dufio, że Twoim zamiarem nie było wrzucenie wszystkich studentów do jednego worka, ale po przeczytaniu tego tekstu ( sam jestem studentem ) podobnie jak u Ora i Gyla jego treść wywołała u mnie mieszane uczucia.
Wiem jednak co chciałeś przez to powiedzieć i ne mam do Ciebie żadnych pretensji, ale po szybkim przeczytaniu Twojego postu czytelnik niestety widzi w nim zabarwienie antystudenckie...

Pozdro!!!
Quam dulce et decorum est pro patria mori

Awatar użytkownika
Raven
Posty: 462
Rejestracja: czw sie 26, 2004 10:52 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: Raven » czw lut 24, 2005 12:43 pm

KSH74NH pisze:Ja powiem tyle ze to bajka
Po1 niegdzie w telewizji nie bylo slychac ani w radiu
po2 od zadnych znajomych nei slyszalem
po3 z tak duzej grupi znalazl by sie choc jeden normalny co by temu zapobiegl !!!! wiec jest to niemozliwe


Ja już to słyszałem jakieś pół roku temu ...swoją drogą na akademikach . :lol:

dUfio
Posty: 9092
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw lut 24, 2005 5:14 pm

Troublemaker pisze:
dUfio pisze:
Oro pisze:Co Ci dufio nie pasi w studentach?? Boli Cie,ze nie masz na tyle oleju we lbie zeby studiowac?? Czy moze uwazasz,ze elite narodu powinni tworzyc robole i bezrobotni?? Lepper rulez,czy tak?? Zwaz na to co mowisz,bo glowe to masz chyba tylko po to zeby czapke na niej nosic :/ Debile sa wszedzie,to ze paru studentow sie tak "zabawialo" nie znaczy ze wszyscy sa tacy...[/list]


zle mnie zrozumiałes Oro. Nie chodzi mi o wszystkich studentów. Kibice juz nieraz byli ofiara uogolnien wiec i ja daleki od tego jestem.
a jest cos takiego jak "subkultura studentów" zdazyło mi sie juz czytac o tym niejeden artykuł w powaznych gazetach, chodzi głownie o grupki "młodych ambitnych" tresowanych na przyszłych szczurów (zaraza tego swiata moim zdaniem...) zadufanych (bez skojarzen) w sobie, niezaddko wspomagajacy sie feta i innym gównem, patrza na wszystkich z góry i ogólnie im sie we łbach pierdoli i maja na to odgórne przyzwolenia
znam wielu studentów i sa to goscie naprawde OK
trafiles w sedno-nie studiuje, jak narazie a to z racji... wieku...
a co do "oleju we łbie"-->pojecie względne :]

ps.ze ktos skrytykuje studentów to odrazu jest fanem Leppera?
pozdro


Doskonale to rozumiem Dufio, że Twoim zamiarem nie było wrzucenie wszystkich studentów do jednego worka, ale po przeczytaniu tego tekstu ( sam jestem studentem ) podobnie jak u Ora i Gyla jego treść wywołała u mnie mieszane uczucia.
Wiem jednak co chciałeś przez to powiedzieć i ne mam do Ciebie żadnych pretensji, ale po szybkim przeczytaniu Twojego postu czytelnik niestety widzi w nim zabarwienie antystudenckie...

Pozdro!!!


mój błąd, sorowa jesli kogos uraziłem, ale nie miałem takiego zamiaru

asiunia19nh
Posty: 27
Rejestracja: sob sty 29, 2005 9:13 am

Postautor: asiunia19nh » czw lut 24, 2005 9:46 pm

Oro czepiasz sie ze Dufio uogolnia a patrz co sam napisales "Przesadny wymysl jakichs pismakow, a dziennikarze to gownojady sa i tyle" chyba powinienes najpierw sam sie zastanowic co piszesz a pozniej miec pretensje do innych....

Oro
Posty: 463
Rejestracja: czw paź 14, 2004 9:22 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Oro » pt lut 25, 2005 1:25 pm

Ale jestem studentem, nie dziennikarzem, ponadto doskonale zdaje sobie sprawe,ze zastosowałem uogolnienie, ale takie jest moje wrażenie. Paru studentów już sie tu broniło przed zarzutami dufia, jest na sali jakis dziennikarz?? :> Ponadto, jezeli dufio z relacji dziennikarskich wywnioskowac mogl, ze studenci sa tacy, a nie inni, to znaczy ze jakis gryzipior napisał to, a nie co innego, a skoro tak, to obraził studentów, czyli m.in. mnie dlatego tez powtorze: dziennikarze to gownojady i kropka!