Sporty walki

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Sporty walki

Postautor: 1950N-H » ndz lip 18, 2010 4:21 pm

Boks:
Mariusz Wach odniósł 22. zwycięstwo z rzędu w zawodowej karierze bokserskiej. W niemieckim Schwerinie pokonał przez nokaut w szóstej rundzie Rumuna Christiana Hammera.

Walkę zakończyła doskonała kombinacja trzech ciosów. Najpierw Wach trafił Rumuna prawym podbródkowym, a po chwili poprawił akcją lewy-prawy sierpowy, po której Hammer padł jak rażony gromem.

To był pierwszy występ Polskiego Olbrzyma" po przerwie, spowodowanej kłopotami zdrowotnymi.

Występujący w kategorii ciężkiej 30-letni Wach (202 cm, 119 kg) jest niepokonany na profesjonalnych ringach. Osiem lat młodszy Hammer legitymuje się rekordem 7-2.

Rumuński pięściarz pod nazwiskiem Cristian Ciocan zdobył w 2006 roku tytuł amatorskiego mistrza świata juniorów.

Wach w boksie zawodowym zadebiutował w 2005 roku podczas gali boksu zawodowego w Świebodzicach, gdzie przez techniczny nokaut w 1 rundzie pokonał Łotysza Denisa Melnika.

Rok później zdobył tytuł mistrza świata federacji TWBA w wadze ciężkiej, wygrywając przez techniczny nokaut w 4. rundzie z Węgrem Zoltanem Beresem. W 2009 roku stanął do walki w obronie mistrzowskiego pasa z Amerykaninem Julisem Longiem na gali w Jarosławiu. Wach zakończył pojedynek przed czasem (techniczny nokaut w 7. rundzie).

"Polski Olbrzym" pomagał Albertowi Sosnowskiemu w przygotowaniach do walki o mistrzostwo świata federacji WBC z Witalijem Kliczo.
----------------------------------

Wałujew zgodził się walczyć z Witalijem Kliczką

Wszystko wskazuje na to, że wreszcie dojdzie do wyczekiwanego pojedynku o mistrzostwo świata wagi ciężkiej federacji WBC. Nikołaj Wałujew (50-2, 34 KO) poinformował, że zaakceptował 1,5 mln ofertę Witalija Kliczki (40-2, 38 KO). Była to szybka odpowiedź na film video z udziałem Ukraińca, który zarzucił Rosjaninowi po raz kolejny tchórzostwo.


- Nie ma co nawet komentować słów Witalija. Ja zaakceptowałem wszystkie jego warunki, także finansowe. Zgodziłem się z nim boksować za 1,5 mln dolarów amerykańskich. Nie rozumiem o co mu chodzi w tym patetycznym nagraniu. Być może Witalij żałuje nam 50 biletów, o które poprosiłem dla swojego zespołu? 35 biletów w strefie wokół ringu i 15 obok niej. Ja jestem gotów walczyć, jeśli on nie, to trudno, niech dalej walczy z pięściarzami pokroju Sosnowskiego - powiedział były mistrz świata WBA.

Jeszcze w marcu tego roku, Kliczko był gotów zapłacić Wałujewowi 2,5 mln dolarów za walkę. Wtedy jednak Rosjanin nie zdecydował się przyjąć warunków mistrza świata WBC, czego pewnie teraz żałuje.

Wygląda na to, że Wałujewowi i jego doradcom do rozumu przemówiło specjalne oświadczenie Kliczki, w którym obwinia stronę rosyjską o czynienie kolejnych przeszkód w rozmowach, a samego pięściarza o strach przed konfrontacją.



"W ringu od razu wiadomo, co pięściarz sobą reprezentuje. Dlatego, z pewnością dlatego Nikołaj Wałujew boi się walczyć ze mną. Na nasz pojedynek niecierpliwie czekają miliony, które zmęczyły się już obserwowaniem sytuacji, kiedy dorosły człowiek zachowuje się dosłownie jak dziecko. Nikołaj, wystarczy już twojego strachu. Bycie niewolnikiem strachu jest najgorszym rodzajem niewolnictwa. Pamiętaj o tym lub zajmij się inną dyscypliną sportu. Zrobiłem wszystko ku temu, aby nasz pojedynek się odbył, lecz zespół Nikołaja Wałujewa stawia coraz to nowsze i nowsze warunki. Nie widzę możliwości kontynuowania rozmów. Kto to słyszał? Mistrz namawia pretendenta. Jeśli Nikołaj zdoła w końcu zwyciężyć swój strach, to być może kiedyś wrócimy do negocjacji".

http://www.youtube.com/watch?v=yDhK9Uf0 ... r_embedded
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

mechez1975
Posty: 79
Rejestracja: czw maja 28, 2009 7:09 pm
Lokalizacja: FC IGOŁOMIA

Postautor: mechez1975 » ndz lip 18, 2010 6:04 pm

znam gostka z widzenia pochodzi bodajże z Wolicy jak się jedzie do Niepołomic kawał chłopa.

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » wt lip 20, 2010 3:52 pm

Pudzianowski - Esch na gali KSW 14?

Eric Esch w ostrych słowach skrytykował w ostatnim czasie Mariusza Pudzianowskiego i przyznał, że byłby w stanie go znokautować. Wiele wskazuje na to, że popularny "Butterbean" chce sprowokować polskiego siłacza i doprowadzić do walki z nim na wrześniowej gali Konfrontacji Sztuk Walki.

Głos w tej sprawie na łamach oficjalnej strony internetowej KSW zabrali właściciele federacji, którzy wyrazili zainteresowanie skonfrontowaniem ringowych umiejętności Pudzianowskiego i Escha.

- Butterbean to wielka gwiazda amerykańskiej sceny MMA. Mariusz musiałby się zmierzyć z doświadczeniem oraz niebywałą bezczelnością w ringu. Amerykanin znany jest ze swojego brutalnego stylu walki. Jeśli Mariusz poprawi warunki kondycyjne, a wiem ,że pracuje pod okiem specjalistów, walka mogłaby się potoczyć w sposób, którego życzyłby sobie każdy fan KSW. Myślę, że jeśli obie strony potwierdzą swoje zainteresowanie, my podejmiemy rękawice - podkreśla Maciej Kawulski.

W podobnym tonie wypowiada się Martin Lewandowski, który nie rozumie dlaczego Esch tak zaatakował "Pudziana". - Można by przypuszczać, że jest to jedynie szukanie medialnego rozgłosu. Nie mniej jednak jeżeli "Butterbean" będzie nadal podtrzymywał swoje zainteresowanie walką, my ze swojej strony rozpatrzymy ją poważnie, ale w tym celu potrzebujemy konkretniejszych deklaracji - zaznaczył.

Esch to jeden z organizatorów amerykańskiej gali "Moosin", na której Pudzianowski przegrał z Timem Sylvią. 43-letni Amerykanin mierzy 182 cm i waży około 160 kg. Stoczył aż 89 zawodowych walk bokserskich, z których wygrał 77 (58 przed czasem). Jako zawodnik MMA zanotował 12 zwycięstw, 7 porażek i jeden remis.
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

stazyja69
Posty: 4489
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » czw lip 22, 2010 10:14 pm


Gumezi
Posty: 548
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 2:46 pm
Lokalizacja: z placu

Postautor: Gumezi » czw lip 22, 2010 10:53 pm

kurwa ale wał.nawet go nie drasnął.800 tys. pln za wywrotkę w 1 rundzie bez ciosu,ja też tak chcę :shock:
my Hutnika wierni fani,z Nowej Huty chuligani

stazyja69
Posty: 4489
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » pt lip 23, 2010 10:55 pm

Amerykanin Jason Robinson będzie rywalem Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka (KnockOut Promotions) w walce o pas federacji WBC w wadze junior ciężkiej - poinformował PAP menedżer polskiego boksera Andrzej Wasilewski.
Pojedynek odbędzie się 25 września na warszawskim Torwarze.

Tytuł WBC od dwóch miesięcy należy ponownie do Włodarczyka. W Łodzi odebrał go Włochowi Giacobbe Fragomeniemu.

W pierwszej obronie 29-letni pięściarz z podwarszawskiego Piaseczna spotka się z sześć lat starszym Robinsonem. "To leworęczny, solidny zawodnik, który mocno bije szczególnie prawą ręką. Na jego koncie jest 19 zwycięstw, w tym 11 przed czasem, oraz pięć porażek" - powiedział PAP Wasilewski.

Robinson rozpoczął profesjonalną karierę w 1996 roku, a przerwał ją osiem lat później, po trzeciej z rzędu przegranej - w Rosji uległ wyraźnie na punkty Grigorijowi Drozdowi, a wcześniej musiał uznać wyższość m.in. bardziej znanego rodaka Jamesa Toneya.

dziennik.pl

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » wt sie 31, 2010 5:02 pm

CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » ndz wrz 26, 2010 12:40 am

jedno pytanko: dlaczego gość zapowiada że walczy Krzysztof Robinson przecież on ma inaczej jakoiś Jejms czy cos
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1964
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » śr lis 10, 2010 9:54 pm

Floyd Mayweather Junior - Mistrz Obrony

http://www.youtube.com/watch?v=kK9en6g9JTQ

mechez1975
Posty: 79
Rejestracja: czw maja 28, 2009 7:09 pm
Lokalizacja: FC IGOŁOMIA

Postautor: mechez1975 » ndz maja 22, 2011 12:08 pm

Mamed khalidow klasa światowa dla mnie przyszły mistrz MMA

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » ndz maja 22, 2011 2:22 pm

co racja to racja
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

JOK_NH
Posty: 4593
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn maja 23, 2011 12:09 am

mechez1975 pisze:Mamed khalidow klasa światowa dla mnie przyszły mistrz MMA


I to powiem Ci, że bez pierdolenia!!!

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » ndz lip 03, 2011 12:22 am

no według mnie wygrał Angol choć za te jego upadki to powinien wczesniej dostac kare
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » ndz lip 31, 2011 6:39 pm

CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » czw sie 04, 2011 2:18 pm

CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"