Hutnik-Przeciszowia 28 maja [sobota] godz. 17

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

dan1950
Posty: 304
Rejestracja: sob mar 12, 2005 9:54 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: dan1950 » sob maja 28, 2011 8:14 pm

JOK_NH pisze:Marnować?
Ręce opadają...
Jok, ty czasami coś myślisz? Chłopinie chodziło zapewne o to, że tak dużo w jednym miejscu. A ty jedziesz od razu do niego. To jest mój setny post na forum, proszę o gratulacje
:D .

KSH74NH
Posty: 4346
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » sob maja 28, 2011 8:19 pm

j.... deszcz j... murawa zawsze jak jest slisko nie da sie grac
gdyby nie deszcz rozjechaliby przeciszowke

dzuhas
Posty: 2361
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » sob maja 28, 2011 8:22 pm

prowadzacy doping odwalaja kawal dobrej roboty
pzdr Osiek

JOK_NH
Posty: 4593
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » sob maja 28, 2011 8:22 pm

dan1950 pisze:
JOK_NH pisze:Marnować?
Ręce opadają...
Jok, ty czasami coś myślisz? Chłopinie chodziło zapewne o to, że tak dużo w jednym miejscu. A ty jedziesz od razu do niego. To jest mój setny post na forum, proszę o gratulacje
:D .


Pomyśl Ty człowieku zanim coś napiszesz - to jest właśnie pożądany efekt reklamowy.
I zluzuj się człowieku, bo ja się do nikogo nie spinam, a Ty widzę, że usiedzieć przed monitorem nie możesz, żeby mi pojechać na każdym kroku. Żyłka Ci trzaśnie, szkoda zdrowia.

Co do meczu, to nie widziałem za bardzo tego, co się działo na murawie, ale ten strzał w doliczonym mógł wpaść.
Doping dziś bardzo przyzwoity.
Dołączam się do słów dzuhasa.

tomski nh
Posty: 120
Rejestracja: wt lis 11, 2008 5:02 pm
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: tomski nh » sob maja 28, 2011 8:37 pm

[quote="dzuhas"]prowadzacy doping odwalaja kawal dobrej roboty[/quot


Naprawdę wielki Szacunek dla tych ludzi, są naprawdę Wielcy w tym co robią
tomski nh

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2801
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » sob maja 28, 2011 8:47 pm

Za kogo przed meczem była minuta ciszy bo nie dosłyszałem?

stazyja69
Posty: 4488
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » sob maja 28, 2011 8:51 pm

dzuhas pisze:prowadzacy doping odwalaja kawal dobrej roboty


dodatkowo dudniąca "konkurencja" za siatką :wink:

Huciu
Posty: 63
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 9:00 pm
Lokalizacja: 2PL

Postautor: Huciu » sob maja 28, 2011 9:37 pm

BINGONH pisze:Za kogo przed meczem była minuta ciszy bo nie dosłyszałem?

Również nie dosłyszałem, ale myślę że chodzi o tego pana.

" 25 maja zmarł Marek Nawara, wybitny małopolski samorządowiec.

Był pierwszym, wieloletnim wójtem Zielonek, pierwszym marszałkiem województwa małopolskiego po reformie samorządu. Stawiany był za wzór dla samorządowców jako współtwórca samorządności w naszym regionie. "

Ares
Posty: 850
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 1:20 pm
Lokalizacja: z Krakowa

Postautor: Ares » sob maja 28, 2011 9:54 pm

Nie. Minuta ciszy była, aby uczcić zmarłego Rafała Gałgana, wychowanka Przeciszovii, który zginął w wypadku samochodowym w środę. Dziś podobno był jego pogrzeb.

hajduk
Posty: 94
Rejestracja: śr maja 27, 2009 3:23 pm
Lokalizacja: Piaski

Postautor: hajduk » ndz maja 29, 2011 12:17 am


KIKS.tv
Posty: 87
Rejestracja: sob lut 19, 2011 11:04 pm

Postautor: KIKS.tv » ndz maja 29, 2011 12:55 am

Komplet materiałów video od KIKS.tv po meczu Hutnik - Przeciszovia:

relacja
http://kiks.tv/2011/05/nuda-na-mokrych-suchych-stawach/

pełny dwugłos trenerski (szczególnie polecamy bo trenerzy nie skupiają się tylko na aspektach sportowych meczu)
http://kiks.tv/2011/05/przytula-i-berna ... na-murawe/

doping kibiców
http://kiks.tv/2011/05/bez-komentarza-h ... trybunach/

apel wiceprezesa Adama Gliksmana
http://kiks.tv/2011/05/gliksman-apeluje ... ie-meczow/

hajduk
Posty: 94
Rejestracja: śr maja 27, 2009 3:23 pm
Lokalizacja: Piaski

Postautor: hajduk » ndz maja 29, 2011 1:10 am

Tu też skrót meczu z Przeciszovią http://www.malopolskatv.pl/28-v-hutnik-przeciszovia/

dan1950
Posty: 304
Rejestracja: sob mar 12, 2005 9:54 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: dan1950 » ndz maja 29, 2011 1:24 am

JOK_NH pisze:
dan1950 pisze:
JOK_NH pisze:Marnować?
Ręce opadają...
Jok, ty czasami coś myślisz? Chłopinie chodziło zapewne o to, że tak dużo w jednym miejscu. A ty jedziesz od razu do niego. To jest mój setny post na forum, proszę o gratulacje
:D .


Pomyśl Ty człowieku zanim coś napiszesz - to jest właśnie pożądany efekt reklamowy.
I zluzuj się człowieku, bo ja się do nikogo nie spinam, a Ty widzę, że usiedzieć przed monitorem nie możesz, żeby mi pojechać na każdym kroku. Żyłka Ci trzaśnie, szkoda zdrowia.

Co do meczu, to nie widziałem za bardzo tego, co się działo na murawie, ale ten strzał w doliczonym mógł wpaść.
Doping dziś bardzo przyzwoity.
Dołączam się do słów dzuhasa.

Ja wiem ze to jest efekt reklamowy ale gościu tego nie zrozumiał a ty sie srasz do niego.Tyle z mojej strony. (widze ze t o ty zawsze masz coś do kogoś).

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » ndz maja 29, 2011 1:33 am

mtv coś skróciła konferencję, kiks dał więcej. Ogólnie rozpacz jak się takie cos ogląda, tyle że ktoś kiedyś napisał że upadek Hutnika był zaplanowany, i przejęcie terenów też.
"na władze
nie poradze"
:evil:

Awatar użytkownika
Dario GT'02
Posty: 318
Rejestracja: śr sie 25, 2004 11:46 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Dario GT'02 » ndz maja 29, 2011 4:15 am

Refleksja:

Sezon zbliża się do końca, pierwsze echa reaktywacji ucichły, kto się zajawił ten się zajawił ALE!!!
Cała nasza brać musi zdać sobie z tego sprawę, że to jest NASZ KLUB. Doping, oprawy itd to jest inna bajka. Natomiast jedna sprawa jest bardzo istotna. Apeluje tutaj teraz na forum:

Rozumiem że nie każdy ma ochotę wstąpić do Stowarzyszenia z różnych powodów ale KAŻDEGO psim obowiązkiem powinno być stawienie się na meczu u siebie. Nie ważne ! czy to jest środa godz 11 sobota czy niedziela, czy pada czy nie, snieg grad czy inne tsunami. \
Skończyły się czasy SSA gdzie mieliśmy wyjebane na frekwencje bo wtedy kasa klubowa nas nie obchodziła. Dostawaliśmy grzywny za avanti oprawy - ale co tam klub zapłaci.
Teraz sytuacja jest inna - jeśli TY drogi kibicu - nie wspomożesz klubu biletem to wiedz że nie zrobi tego nikt inny. I może się okazać za kilka miesięcy że to co kochasz po prostu przestało istnieć.

Moja propozycja jest taka:
Jeśli nie możesz iść na mecz (czasami tak bywa - trudno) PRZELEJ te 10 zł na konto Nowego Hutnika. Tobie się budżet nie uszczupli zbytnio a nam znacznie pomoże! Nie będzie to 10 zl wyrzucone w błoto - zapamiętajcie! te kilka Twoich zł jest po to abyś mógł przyjść nastepnym razem, w następnej rundzie, sezonie, roku - na Hutnika!

Przypominajcie o tym kolegom z osiedla - mamy zgodę na organizacje meczów z udziałem 999 osób. Czyli w prostym rachunku powinno być ok 9990 zł wpływów z każdego meczu z samych biletów - niestety tak nie jest.

Z przykrością stwierdzam że niektórzy z nas nie zdają sobie sprawy z powagi sytuacji. Dlatego nauczajcie, przypominajcie kolegom z osiedla, uświadamiajcie na każdym kroku TO JEST NASZ KLUB I WSZYSCY ZA NIEGO JESTEŚMY ODPOWIEDZIALNI- RAZEM I KAŻDY Z OSOBNA!

Najlepsza ekipo...
Czy nie mielibyście zajebistego kaca moralnego gdyby się okazało że nam się nie udało? - bo ja bym sobie nie mógł spojrzeć w lustro.

Odkąd przejęliśmy ten klub zmieniły się nam priorytety!
NAJWAŻNIEJSZY jest mecz u siebie (czerpiemy z tego zyski)
WYJAZD - traktujcie jako dodatek, wisienka na torcie (bo dla Nowego Hutnika to są same koszty)

Pozdrawiam.
Sok Z Gumijagód Jest Najlepszy