KOMENTARZE, złote rady, genialne pomysły.

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2801
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » ndz maja 29, 2011 9:51 pm

Taka drobna propozycja "smakosza" (nie żebym krytykował Prezesa broń Boże)

Może by tak zrobić małą rewolucję na stoisku gastronomicznym i wprowadzić "kiełbachę kibola" naprawdę DUŻĄ a do tego do woli chleba i musztardy/ketchupu za 10zł zamiast obecnej oferty?
A w przyszłości jak "kibice z cukru" też zaczną chodzić na mecz może jakaś karkówka?

Awatar użytkownika
NH Power
Posty: 715
Rejestracja: wt sie 23, 2005 9:08 pm
Lokalizacja: z gumiorskiej dzielnicy

Postautor: NH Power » ndz maja 29, 2011 10:41 pm

Bingo zdecydowanie zajebisty pomysł z karkóweczką 8) myślę że spory kawałęk karkówki z keczapem za 8-10 zł siadłby jak złoto :)
Power =
n U 1. (authority, control)władza; in ~ u władzy: the party in ~ partia rządząca; balance of ~ równowaga sił. 2. (vigour, strength)moc, potęga, siła. 3. (ability, capacity) zdolność;

czyli mówiąc po prostu "NH Power" = Hutnik

1979
Posty: 1894
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » ndz maja 29, 2011 11:11 pm

Siergiej pisze:
Aldaris pisze:Nie wiem czy było wspominane, ale wczoraj wpadła mi ulotka pizzerii dogrywka na grębałowskiej i obok pizzy żużlowca z której 10% ze sprzedaży przekazywane jest Speedway Wanda Kraków jest też także pizza piłkarza. Z tej z kolei wpływa na konto Nowego Hutnika. No i wydaje się smaczniejsza.

Pizza Żużlowca - sos, ser, wieprzowina, szynka, papryka, cebulka prażona

Pizza Piłkarza - sos, ser, kebab, boczek, pieczarki, cebula, papryka czerwona, papryczki jalapeno, pomidory


http://pizzeria-dogrywka.pl/pizza_pikarska.php


szkoda ze takie rzeczy sa utrzymywane w tajemnicy ,bo gdyby nie post Aldarisa to pewnie nikt nie mialby zielonego pojecia o promocji a szkoda bo w sobote nikomu sie nie chce gotowac a do piwa by cos przekasil
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

KSH74NH
Posty: 4346
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » ndz maja 29, 2011 11:15 pm

1979 w kogel mogel , w temacie dobre zarcie gdzie i co polecacie na stronie 16 i chyba juz 17 jest duzo o tej pizzerii i pizzy
wczoraj przy piwkach zamowilem i zadowolony jestem bardzo i ze smaku i z tego ze na klub 10% idzie

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » sob cze 04, 2011 7:36 am

Symulacja następnego sezonu wg sportowegotempa

Tak będzie w sezonie 2011/12
IV liga wschodnia (tarnowsko-sądecka, 16):
Z IV ligi (5): Lubań Maniowy, Bocheński KS, Orkan Szczyrzyc, Wolania Wola Rzędzińska, Dunajec Zakliczyn
Z V ligi (7): Tuchovia Tuchów, Termalica Bruk-Bet II Nieciecza, Skalnik Kamionka Wielka, KS Tymbark, Barciczanka Barcice, Grybovia Grybów, Watra Białka Tatrzańska
Z VI ligi (2): Rylovia Rylowa, Ogniwo Piwniczna-Zdrój

IV liga zachodnia (krakowsko-wadowicka, 16):
Z III ligi (1): Górnik Wieliczka
Z IV ligi (7): Orzeł Balin, Przeciszovia Przeciszów, Hutnik Nowa Huta, Lotnik Kryspinów, Karpaty Siepraw, IKS Olkusz, LKS Mogilany
Z V ligi (7): MKS Trzebinia/Siersza, Orzeł Piaski Wielkie, Garbarz Zembrzyce, Niwa Nowa Wieś, Halniak Maków Podhalański, Borek Kraków, Spójnia Osiek-Zimnodół
Z VI ligi (2): Wiślanie Jaśkowice, Iskra Klecza Dolna

Do jednej z grup IV ligi dojdzie jeszcze zwycięzca barażu dla zespołów z 8. miejsc w V lidze (Sokół Przytkowice - Łosoś Łososina Dolna).

W związku z tym, że do grupy zachodniej aktualnie kwalifikuje się więcej drużyn niż do wschodniej, Wydział Gier MZPN będzie musiał przesunąć 1-2 zespoły z zachodniej do wschodniej (w grę mogłyby wchodzić Górnik Wieliczka, Hutnik, Orzeł, Borek, Karpaty, Mogilany lub Halniak).

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » ndz cze 05, 2011 9:47 am

Prosiłbym "Decydujących" o ile to możliwe, o uwzględnienie daty i godziny meczu Hutnika z Wolanią, który ma się odbyć 19 czerwca o 17:00. W tym dniu ponownie jeździ Speedway Wanda i choć nie znana jest mi godzina tego spotkanie, wydaje się, że będzie to również 17:00.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Sagram
Posty: 438
Rejestracja: czw lis 25, 2004 9:46 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Sagram » ndz cze 05, 2011 11:03 am

Aldaris pisze:Prosiłbym "Decydujących" o ile to możliwe, o uwzględnienie daty i godziny meczu Hutnika z Wolanią, który ma się odbyć 19 czerwca o 17:00. W tym dniu ponownie jeździ Speedway Wanda i choć nie znana jest mi godzina tego spotkanie, wydaje się, że będzie to również 17:00.



Jedyna możliwość jest taka, że Wanda przełoży mecz u siebie np. na sobotę. Termin meczu jest obligatoryjny, nałożony przez MZPN i nie mamy możliwości zmiany. A tak poza tym to pamiętaj, że terminarz nasz powstał wcześniej niż Wandy i to trochę przykre, że nie pamiętali o Hutniku dopasowując godziny meczy żużlowych.

pzdr
Hutnik 1950 KRAKÓW

Harold
Posty: 117
Rejestracja: czw wrz 02, 2004 12:18 pm

Postautor: Harold » ndz cze 05, 2011 11:59 am

Sagram pisze:
Aldaris pisze:Prosiłbym "Decydujących" o ile to możliwe, o uwzględnienie daty i godziny meczu Hutnika z Wolanią, który ma się odbyć 19 czerwca o 17:00. W tym dniu ponownie jeździ Speedway Wanda i choć nie znana jest mi godzina tego spotkanie, wydaje się, że będzie to również 17:00.



Jedyna możliwość jest taka, że Wanda przełoży mecz u siebie np. na sobotę. Termin meczu jest obligatoryjny, nałożony przez MZPN i nie mamy możliwości zmiany. A tak poza tym to pamiętaj, że terminarz nasz powstał wcześniej niż Wandy i to trochę przykre, że nie pamiętali o Hutniku dopasowując godziny meczy żużlowych.

pzdr


Osoby decyzyjne w Wandzie czasem umyślnie wybierają takie terminy, aby później z uśmiechem wyliczyć ludzi którzy zamiast na SS byli tam.
Smutne ale prawdziwe, i nie ma co liczyć na sentymenty.

JOK_NH
Posty: 4593
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » ndz cze 05, 2011 12:19 pm

Jeżeli to prawda, to lipa. Taka wielka współpraca miała być.
Niedługo dojdzie do tego, że Wanda będzie naszą kosą i będą wykrajani pod stadionem :wink:

Gumezi
Posty: 548
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 2:46 pm
Lokalizacja: z placu

Postautor: Gumezi » ndz cze 05, 2011 1:25 pm

jeżeli Wanda specjalnie tak ustawia swoje mecze to strzela sobie w stopę,bo kilkadziesiąt osób na pewno w takiej sytuacji wybiera Hutnika a na żużel też by się przeszli, jeśli mecz byłby w innym terminie.
my Hutnika wierni fani,z Nowej Huty chuligani

hoffeer
Posty: 122
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 11:12 pm
Lokalizacja: Górali

Postautor: hoffeer » ndz cze 05, 2011 2:40 pm

odkąd pamiętam wanda zawsze jeździła w niedzielę ( cała liga speedwaya chyba tak jeździ) więc nie ma co siać fermentu a poza tym to narazie tam więcej kibiców chodzi i nie sadzę żeby prezes wandy ustalając terminarz brał pod uwagę jakiekolwiek mecze piłkarskie( patrz Hks,ts,ks)

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » ndz cze 05, 2011 2:45 pm

Więcej więcej bo ponad połowa to żydownia.

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » ndz cze 05, 2011 3:05 pm

dajcie spokój z Wandą!!!!!!!!!! niech se jeżdża jak chcą i kiedy chcą, siatkarze weszli do 1 ligi i chcą grać na tomeksie. to już jest nie do wiary!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:

Harold
Posty: 117
Rejestracja: czw wrz 02, 2004 12:18 pm

Postautor: Harold » ndz cze 05, 2011 3:15 pm

hoffeer pisze:odkąd pamiętam wanda zawsze jeździła w niedzielę ( cała liga speedwaya chyba tak jeździ) więc nie ma co siać fermentu a poza tym to narazie tam więcej kibiców chodzi i nie sadzę żeby prezes wandy ustalając terminarz brał pod uwagę jakiekolwiek mecze piłkarskie( patrz Hks,ts,ks)

Może i tak, ale np. treningi punktowane to już inna sprawa. Idź kiedyś na równoległy z HKS mecz Wandy, rozejrzyj się, i będziesz wiedział o co mi chodzi.
To logiczne że żużel celuje w cały Kraków, ale wojna o kibica w NH nie wyjdzie nikomu na dobre.

Ares
Posty: 850
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 1:20 pm
Lokalizacja: z Krakowa

Postautor: Ares » ndz cze 05, 2011 4:31 pm

Gumezi pisze:jeżeli Wanda specjalnie tak ustawia swoje mecze to strzela sobie w stopę,bo kilkadziesiąt osób na pewno w takiej sytuacji wybiera Hutnika a na żużel też by się przeszli, jeśli mecz byłby w innym terminie.


Myślę że dla Wandy nie ma to znaczenie, bo i tak na żużel chodzi o wiele więcej osób niż na Hutnika. Kilkadziesiąt osób nie robi im różnicy. Zresztą oni w przeciwieństwie do Hutnika, celują w publikę z całego Krakowa. Nieobecność kibiców Hutnika którzy wybiorą swój mecz zamiast żużla, odbiją sobie innymi fanami.