Witam!
Zatwierdzony terminarz Hutnika na jesień 2011
Terminarz rozgrywek ligi: IV LIGA GR.ZACHODNIA
RUNDA I
Kolejka: 1 w dniach 13-08-2011/14-08-2011
4 Iskra Klecza - Nowy Hutnik 2010 2011-08-13 sb 17:00
Kolejka: 2 w dniach 20-08-2011/21-08-2011
15 Nowy Hutnik 2010 - Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2011-08-21 nd 17:00
Kolejka: 3 w dniach 24-08-2011 ŚRODA
23 Zieleńczanka Zielonki - Nowy Hutnik 2010 2011-08-24 śr 17:30
Kolejka: 4 w dniach 27-08-2011/28-08-2011
32 Nowy Hutnik 2010 - Trzebinia Siersza 2011-08-28 nd 17:00
Kolejka: 5 w dniach 03-09-2011/04-09-2011
42 Nowy Hutnik 2010 - Spójnia Osiek 2011-09-03 sb 17:00
Kolejka: 6 w dniach 07-09-2011 ŚRODA
49 Nowy Hutnik 2010 - Sokół Przytkowice 2011-09-07 śr 17:00
Kolejka: 7 w dniach 10-09-2011/11-09-2011
61 IKS Olkusz - Nowy Hutnik 2010 2011-09-10 sb 16:00
Kolejka: 8 w dniach 17-09-2011/18-09-2011
66 Nowy Hutnik 2010 - Karpaty Siepraw 2011-09-18 nd 16:00
Kolejka: 9 w dniach 21-09-2011 ŚRODA
80 Lotnik Kryspinów - Nowy Hutnik 2010 2011-09-21 śr 16:00
Kolejka: 10 w dniach 24-09-2011/25-09-2011
83 Nowy Hutnik 2010 - Mogilany Mogilany 2011-09-24 sb 16:00
Kolejka: 11 w dniach 01-10-2011/02-10-2011
99 Przeciszovia Przeciszów - Nowy Hutnik 2010 2011-10-01 sb 15:30
Kolejka: 12 w 08-10-2011/09-10-2011
100 Nowy Hutnik 2010 - pauzuje w kolejce ----------- ----------- -----------
Kolejka: 13 w dniach 15-10-2011/16-10-2011
117 Nowy Hutnik 2010 - Orzeł Balin 2011-10-16 nd 15:00
Kolejka: 14 w dniach 22-10-2011/23-10-2011
119 Niwa Nowa Wieś - Nowy Hutnik 2010 2011-10-22 sb 15:00
Kolejka: 15 w dniach 29-10-2011/30-10-2011
134 Nowy Hutnik 2010 - Borek Kraków 2011-10-30 nd 13:00
Kolejka: 16 w dniach 05-11-2011/06-11-2011
138 Garbarz Zembrzyce - Nowy Hutnik 2010 2011-11-05 sb 13:00
Kolejka: 17 w dniach 11-11-2011 PIĄTEK
151 Nowy Hutnik 2010 - Halniak Maków Podhalański 2011-11-05 pt 12:00
pzdr
ps
Mogą jeszcze zajść niewielkie zmiany, ale muszą być zaakceptowane przez nas i przeciwników.
Terminarz jesień 2011 seniorzy
Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero
Terminarz jesień 2011 seniorzy
Hutnik 1950 KRAKÓW
Czy od poczatku 17 ekip bylo czy ktos odpadl ?
1 KS Borek (Kraków)
2 Garbarz Zembrzyce
3 Halniak Maków Podhalański
4 Iskra Klecza Dolna
5 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
6 Zieleńczanka Zielonki
7 MKS Trzebinia/Siersza
8 Spójnia Osiek-Zimnodół
9 Sokół Przytkowice
10 IKS Olkusz
11 Karpaty Siepraw
12 Lotnik Kryspinów
13 LKS Mogilany
14 Przeciszovia Przeciszów
15 Hutnik Kraków
16 Orzeł Balin
17 Niwa Nowa Wieś
18 ---
1 KS Borek (Kraków)
2 Garbarz Zembrzyce
3 Halniak Maków Podhalański
4 Iskra Klecza Dolna
5 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
6 Zieleńczanka Zielonki
7 MKS Trzebinia/Siersza
8 Spójnia Osiek-Zimnodół
9 Sokół Przytkowice
10 IKS Olkusz
11 Karpaty Siepraw
12 Lotnik Kryspinów
13 LKS Mogilany
14 Przeciszovia Przeciszów
15 Hutnik Kraków
16 Orzeł Balin
17 Niwa Nowa Wieś
18 ---