Hutnik Nowa Huta - Universidad de Navarra 18.08.2011, 20:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Hutnik Nowa Huta - Universidad de Navarra 18.08.2011, 20:00

Postautor: majlech » wt sie 02, 2011 12:28 pm

Obrazek

W czwartek 18 sierpnia 2011 r. na Suchych Stawach odbędzie się druga edycja imprezy sportowej „Welcome to Nowa Huta”. Tym razem Hutnik Nowa Huta zmierzy się w towarzyskim meczu z hiszpańską drużyną C.D. Universidad de Navarra.

W ubiegłym roku Nowy Hutnik 2010 po raz pierwszy zorganizował imprezę pod hasłem „Welcome to Nowa Huta”, której celem jest promowanie Nowej Huty jako miejsca, gdzie odbywają się ciekawe wydarzenia sportowe. Dzięki tej imprezie piłkarze Hutnika mają też szansę na zmierzenie się z zagranicznym przeciwnikiem, a kibice na poznanie różnych ciekawych drużyn, które często osiągały znaczące sukcesy sportowe, ale również stanowią ważny element w życiu lokalnych społeczności.

Podczas pierwszej edycji imprezy na Suchych Stawach zagościł 1. FC Magdeburg – były zdobywca Pucharu Zdobywców Pucharów. Podczas zorganizowanej wówczas imprezy odbył się m.in. mecz między kibicami Hutnika i Magdeburga, mecz młodych piłkarzy Hutnika z Cracovią, oraz pojedynek z okazji 60-lecia powstania Hutnika – Hutnik Kraków – 1. FC Magdeburg. Sportowe zmagania obejrzało w tym dniu na Suchych Stawach niemal 3 tys. osób. Warto przypomnieć, że w 2009 r. do Nowej Huty dzięki kibicom Hutnika zawitał najstarszy piłkarski klub świata – Sheffield F.C.

18 sierpnia br. odbędzie się druga edycja imprezy. Tym razem przeciwnikiem nowohucian będzie hiszpański zespół C.D. Universidad de Navarra. Klub ten pochodzi z Pampeluny i tam rozgrywa swoje mecze. Obecnie występuje w lidze Primera Regional (odpowiedniku polskiej V ligi). W ostatnim sezonie klub walczył w play-offach o wejście do ligi Regional Preferente (odpowiednik IV ligi), ale do awansu zabrakło nieco szczęścia. Klub z Hiszpanii podczas pobytu w Polsce zmierzy się również z drużyną Młodej Ekstraklasy Legii Warszawa.

Patronat nad „Welcome to Nowa Huta” objął Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski.

Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Gminy Miejskiej Kraków.

Mecz Hutnik Nowa Huta – C.D. Universidad de Navarra odbędzie się 18 sierpnia 2011 r. (czwartek) o godz. 20:00.

Wcześniej – o godz. 17:00 rozpocznie się ligowe spotkanie naszych nadziei – juniorów Hutnika Nowa Huta z Okocimskim Brzesko.

Informacje na temat biletów:
Bilety obejmują oba mecze: Hutnik - Okocimski KS i Hutnik - C.D.Universidad de Navarra.

Bilet normalny: 10 PLN
Bilet ulgowy (kobiety, dzieci w wieku 13-16 lat po okazaniu legitymacji): 5 PLN
Wstęp bezpłatny: dzieci do lat 12 (po okazaniu legitymacji).

Bilety normalne będzie można nabywać w przedsprzedaży od piątku 12 sierpnia br. w Cepelixie, o. Centrum B 1.

Bilety ulgowe będą do nabycia wyłącznie w kasach stadionu.

Członkowie rzeczywiści, zwyczajni oraz wspierający stowarzyszenia otrzymują bilet na ten mecz w ramach składki członkowskiej.
UWAGA: Bilety dla członków stowarzyszenia będą wydawane wyłącznie w piątek, wtorek i środę (12, 16 i 17 sierpnia br.) w C-2 Południe Cafe na os. Górali 5. Nie będzie możliwości odbioru biletów w dniu meczu w kasie stadionu!

Wkrótce podamy wszystkie informacje organizacyjne.

Serdecznie zapraszamy na mecz!

Link do plakatu meczowego:
http://i53.tinypic.com/2v8llxi.jpg

Pod koniec tygodnia beda takze gotowe plakaty w formacie B2 - jesli ktos ma mozliwosc powieszenia ich w firmie, w sklepie, lub w innym miejscu, w ktorym pojawia sie wiecej ludzi, to jest proszony o kontakt przez pw.
Ostatnio zmieniony pt sie 12, 2011 4:17 pm przez majlech, łącznie zmieniany 3 razy.
Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

GlobeTrotters'02
Posty: 709
Rejestracja: czw sty 11, 2007 1:33 pm

Postautor: GlobeTrotters'02 » wt sie 02, 2011 10:56 pm

Gdy tylko zostanie ustalona pewna godzina meczu rozpoczynamy akcje nieoficjalnego plakatowania dzielnicy

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » śr sie 03, 2011 10:58 am

Uważam że Krzysiek powinien zagrać w tym meczu i się pożegnać z nami z boiska jako zawodnik :lol: Co Pan na to Panie trenerze ?? Co wy na to ??

Awatar użytkownika
DawidNh
Posty: 290
Rejestracja: pn lis 10, 2008 7:30 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: DawidNh » śr sie 03, 2011 2:18 pm

centrum nh pisze:Uważam że Krzysiek powinien zagrać w tym meczu i się pożegnać z nami z boiska jako zawodnik :lol: Co Pan na to Panie trenerze ?? Co wy na to ??


Popieram :D
...:Całe Życie Krew W Błękicie:...

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » wt sie 09, 2011 11:42 am

Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

dzuhas
Posty: 2361
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » czw sie 11, 2011 11:54 am

co to za Don Pedrosy ?
pzdr Osiek

Troublemaker
Posty: 2724
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » czw sie 11, 2011 12:34 pm

Quam dulce et decorum est pro patria mori

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » czw sie 11, 2011 1:22 pm

Sportowe zmagania obejrzało w tym dniu na Suchych Stawach niemal 3 tys. osób. Nowej Huty zawitał najstarszy piłkarski klub świata – Sheffield F.C.


Zredagujcie to jeszcze raz, bo chyba jakieś zdanie lub kilka zniknęły przy wklejaniu, albo ktoś gdzieś zgubił myśl. To samo jeśli tyczy się strony głównej.
Proszę o informację na priv jeśli będą plakaty, mogę 1-2 nakleić w firmie w Niepołomicach.

Pozdrawiam
MarKow
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » czw sie 11, 2011 1:58 pm

Czy na mecz z Hiszpanami, tak jak przy okazji każdego meczu ligowego przysługuje nam 999 biletów :?:
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

ooleks65
Posty: 3
Rejestracja: wt lut 02, 2010 5:49 pm
Lokalizacja: Plac Centralny Nie Reagana

Postautor: ooleks65 » czw sie 11, 2011 10:08 pm

DawidNh pisze:
centrum nh pisze:Uważam że Krzysiek powinien zagrać w tym meczu i się pożegnać z nami z boiska jako zawodnik :lol: Co Pan na to Panie trenerze ?? Co wy na to ??


Popieram :D


Ja też!!! :!:
ooleks65

benitka
Posty: 247
Rejestracja: sob mar 21, 2009 9:18 pm

Postautor: benitka » pt sie 12, 2011 9:50 am

Ja jestem za tym żeby Krzysiek rozegrał pożegnalny mecz w sezonie 2014/15 w meczu derbowym w Tmobile extraklasie np z Wisłą !!! :D :D :wink:
TRE75NHKS

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » pt sie 12, 2011 4:12 pm

Tymczesm bilety na spotkanie z Universidad od godz. 13:00 sa juz w Cepelixie na os. Centrum B1. Wiemy, że sporo kibicow juz od rana o nie pytalo - niestety bilety udalo sie dowiezc pozniej - za niedogodnosci przepraszamy.

Przypominam, ze tylko dzis, jutro, w niedziele, wtorek i srode w C-2 Poludnie Cafe moga odbierac bilety czlonkowie stowarzyszenia. Karnet na runde ani samo czlonkostwo nie uprawnia do wejscia na ten mecze, dlatego bardzo prosimy, by najpozniej w srode czlonkowie stowarzyszenia odebrali swoje bilety.

Od jutra w Nowej Hucie i w Krakowie zawisna efektowne plakaty promujace to spotkanie. Jesli ktos ma mozliwosc rozwieszenia plakatu w swojej firmie, to prosze o kontakt.

Zachecamy wszystkich do wczesniejszego nabywania biletow, by w czwartek uniknac stania w kolejkach.
Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » pt sie 12, 2011 5:28 pm

Aldaris pisze:Czy na mecz z Hiszpanami, tak jak przy okazji każdego meczu ligowego przysługuje nam 999 biletów :?:


Ponawiam swoje pytanie i dodaje nastęne

Czy kobiety na mecz wchodzą bezpłatnie, bo nie jest nic wspomniane??
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Re: Hutnik Nowa Huta - Universidad de Navarra 18.08.2011, 20

Postautor: markow » pt sie 12, 2011 5:42 pm

Aldaris, jeśli chodzi o kobiety to jest napisane:

majlech pisze:
Bilet ulgowy (kobiety, dzieci w wieku 13-16 lat po okazaniu legitymacji): 5 PLN
-------------------------------------------------------

Forever Hutnik - Czyzyny HKS

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Re: Hutnik Nowa Huta - Universidad de Navarra 18.08.2011, 20

Postautor: Aldaris » pt sie 12, 2011 5:48 pm

markow pisze:Aldaris, jeśli chodzi o kobiety to jest napisane:

majlech pisze:
Bilet ulgowy (kobiety, dzieci w wieku 13-16 lat po okazaniu legitymacji): 5 PLN


No tak, nie doczytałem. Popatrzyłem jedynie na kopie plakatu.

:)
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo