mecz z mogilanami

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

hoffeer
Posty: 122
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 11:12 pm
Lokalizacja: Górali

mecz z mogilanami

Postautor: hoffeer » sob wrz 24, 2011 7:17 pm

akurat dzisiaj nie grali źle, jak ktoś uprawiał jakis sport to wie że nie każdy mecz się wygrywa chociaz ma się wielką przewagę.Czasem przypadek rządzi w sporcie, Jeszcze wiele meczy do końca i trzeba walczyć. Jak dla mnie kadra trenerska do zmiany bo widać że nia ma koncepcji na lepszą grę. Setki podań nic daje a prywatny klub KP gra do dupy. Żądam zmian w kadrze trenerskiej.

ZBYCHO
Posty: 671
Rejestracja: czw gru 18, 2008 1:50 am

Re: mecz z mogilanami

Postautor: ZBYCHO » sob wrz 24, 2011 7:27 pm

hoffeer pisze:akurat dzisiaj nie grali źle, jak ktoś uprawiał jakis sport to wie że nie każdy mecz się wygrywa chociaz ma się wielką przewagę.Czasem przypadek rządzi w sporcie, Jeszcze wiele meczy do końca i trzeba walczyć. Jak dla mnie kadra trenerska do zmiany bo widać że nia ma koncepcji na lepszą grę. Setki podań nic daje a prywatny klub KP gra do dupy. Żądam zmian w kadrze trenerskiej.


A po co kolega otwiera taki sam temat.

hoffeer
Posty: 122
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 11:12 pm
Lokalizacja: Górali

Re: mecz z mogilanami

Postautor: hoffeer » sob wrz 24, 2011 7:30 pm

ZBYCHO pisze:
hoffeer pisze:akurat dzisiaj nie grali źle, jak ktoś uprawiał jakis sport to wie że nie każdy mecz się wygrywa chociaz ma się wielką przewagę.Czasem przypadek rządzi w sporcie, Jeszcze wiele meczy do końca i trzeba walczyć. Jak dla mnie kadra trenerska do zmiany bo widać że nia ma koncepcji na lepszą grę. Setki podań nic daje a prywatny klub KP gra do dupy. Żądam zmian w kadrze trenerskiej.


A po co kolega otwiera taki sam temat.

z emocji! do przeniesienia w odpowiedi temat...