Eurabia

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

derexnh
Posty: 356
Rejestracja: pt lis 28, 2008 11:38 am

Postautor: derexnh » czw kwie 19, 2012 3:26 pm

Dziadek - musisz mnie wkurwiac od samego rana ?? :)
Na posty Aldarisa:
Niestety, to problem na obecna chwile nie do rozwiazania.
Jedyna szansa to organizowanie sie i proba zaprowadzenia ładu na wlasna reke. Ale w skali panstwa czy kontynentu to nawet nie bedzie promil promila. Wiec to walka z wiatrakami. Swojego czasy Sarkozy jakis rumunow wyrzucil z kraju to przypomnijcie sobie jaki byl jazgot.
Ogladalem ostatnio dokument o Lampeduzie jak Tunezyjczycy uciekali z Afryki. Masakra - praktycznie kazdy jeden chcial do Londynu sie przedostac. niby ich trzymali w obozie dla uchodzcow ale to pic na wode, fotomontaz.
Ostatnie zdanie w tym filmie mowilo, ze 1 z nich, ktory udzielal wywiadu do kamery tydzien pozniej byl juz w Paryzu.
Moze to ten ?? - http://www.sadistic.pl/nigger-bije-dzie ... 869,45.htm

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » pt kwie 20, 2012 9:24 am

Sytuacją w Skandynawii interesuję się już od jakieś czasu, zanim doszło do zamachu z udziałem Andersa Breivika, także bardzo się nie zdziwiłem jak usłyszałem co się stało. Pod względem imigracji wydaje się, że najgorzej wygląda to w Norwegii, Szwecji, trochę lepiej w Danii, a Finlandia tego problemu póki co nie ma. Ogromnym skupiskiem imigrantów jest południowe miasto Szwecji Malmo, gdzie kolorowi zamieszkują tamtejszą dzielnicę Rosengård. Dzielnica Rosengård została wybudowana w latach 1967-1972. W tym czasie była uważany za bardzo nowoczesną dzielnicy i symbol ogólnego wzrostu poziomu życia. Kiedy imigranci przybyli w latach sześdziesiątych i siedemdziesiątych tu często oferowane były im mieszkania. Z czasem obywatele szwedzcy opuścili ten teren. W 1972 roku odsetek imigrantów wynosił około 20%, w 1998 liczba ta wzrosła do około 80 %. Rok 2008 to 86 % imigrantów, łączenie z drugim pokoleniem. W tej dzielnicy urodził się wychował Zlatan Ibrahimović, reprezentant Szwecji z pochodzenia Bośniak. Około 40 % mieszkańców Rosengård to bezrobotni. Miejsce to było świadkiem starć z policją w 2008 jak i w 2010 roku, gdzie atakowane także były wozy straży pożarnej gaszące ogień. Palono samochody, kioski itd. Na mieszkańców Rosengård padł również cień. Od grudnia 2009, na terenie Malmo grasował zabójca, który strzelał do imigrantów min. na przysztankach autobusowych, w samochodach, a którego policja długo nie mogła namierzyć. Podejrzanym okazał się 38 letni Peter Mangs skazany, chyba za trzy zabójstwa i siedem prób. Jak skazany powiedział, jego wzorem był Jan Ausoniusa tzw. Człowiek Laser, który zabił 11 imigrantów na terenie Sztokholmu i Uppsali, strzelając z broni z laserem w latach 1991/1992. Ogólnie Malmo słynie z przestępczości, zabójstw, rozbojów czy rabunków. W pewnym momencie najniebezpieczniejszym zawodem stał się zawód listonosza, który bez eskorty nie wejdzie do tej dzielnicy. Gwałty najczęściej popełniane są przez emigrantów na rdzennych szwedkach. Od 2004 ich liczba stale wzrasta, gdzie 467 gwałty wobec dzieci poniżej 15 roku życia odnotowano w samym 2004 roku. Historię Elin Krantz już przedstawiłem, z kolei szwedki Jenny i Linda były w drodze na sylwestra w Goeteborgu. Zostały zaatakowane, zgwałcone i pobita na śmierć przez czterech somalijskich imigrantów. Jedna przeżyła, bo udawała umarłą. Szwedzkie gazety prezentowana sprawców jako "dwóch, ale ze Szwecji, jednego z Finlandii i jednego z Somalii". Owszem, tyle tylko, że mieli oni jedynie paszporty szwedzkie i fiński, a wszyscy byli z Somalii. Jest to zła nieformalna cenzura związana z imigracją w Szwecji, czyli już patologiczna poprawność polityczna, pukająca również powolutku do naszego kraju. Tyle o Szwecji, napiszę za niedługo o Norwegii, bo tam może i nawet bardziej ciekawiej.

P.S. Informację czerpię z internetu. Nie mam pewności na 100%, że są prawdziwe.


Rosengård
Obrazek


Chłopaki z Rosengård
Obrazek


Zamieszki w Rosengård
Obrazek


Peter Mangs
Obrazek


Jan Ausonius
Obrazek


Linda
Obrazek
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » pt kwie 20, 2012 11:26 am

Norwegia ostatnimi czasy zmaga się z ogromnie rosnącą falą gwałtów. Raport policyjny z 2009 roku stwierdził, że na 18 gwałtów, 17 jest popełnianych przez imigrantów. Samo Oslo ma najwyższy poziom imigracji w Norwegii tj. 28 % (około 170.000 mieszkańców). Ta liczba wzrośnie do poziomu pomiędzy 44 % i 51 % do roku 2030. W 2008 roku populacja imigrantów stanowili około 82 % wzrostu populacji miasta. Od 1970 do 2007 roku cała ludność etniczna norwegi zmniejszyła się o 10,1 procent, podczas gdy populacja imigrantów wzrosła o 823.6 procent. Najliczniejszą grupę stanowią Pakistańczycy i Somalijczycy. Tych pierwszych szacuje się na 35,000 zamieszkujących przedmieścia Oslo. Islam jest drugą pod względem wyznawanej religii w kraju, ok 163,000 zwolenników. W czerwcu 2009 roku, ponad 40 % szkół w Oslo miała większość ludzi ze środowisk imigranckich, a niektóre szkoły posiadały nawet do 97% w swojej placówce. Wracając do gwałtów, to jak wspominałem ich liczba jest wielka i stale wzrasta. Do gwałtów dochodzi nawet w centrum miasta, w parku przy Pałacu Królewskim. To tak jakby ktoś tego dokonał na krakowskich plantach przy Teatrze im. Słowackiego. Ciekawa jest sprawa pewnego Somalijczyka Abdiego, który od przyjazdu do Norwegii, czekając na azyl, dopuścił się 14 napadów. Czekał go deport, ale w odwołaniu do decyzji, za argument przedstawiano, że jego życie może być zagrożone w Somalii, stąd powinien zostać w Norwegii. Całości dopełnia fakt zachowania się głównych stacji telewizyjnych, robiących reportaże z życia Abiego, przedstawiając go jako skruszonego, zreformowanego, prawie mądrego i świątobliwego z olbrzymią refleksją człowieka. Chce pomóc dzieciom imigrantów, powiedział również, że chce studiować socjologię. Jak się zakończyła ta sprawa, nie wiem. Ilość patroli wzrosła, choć same Norweżki nie bardzo mają jak się bronić. Unikają chodzenia po nocy, a za obronę służy im przenośny alarm i tu uwaga, zabronione jest posiadanie gazu łzawiący. Jest on traktowany jako broń, którą i tak imigranci posiadają (broń palną), gdyż jest łatwa do zdobycia na czarnym rynku, podobnie jak w sąsiedniej Szwecji. Innym sposobem obrony jest farbowanie włosów na czarno, gdyż w ogólnym przekonaniu blond włosy są bardziej pociągające dla potencjalnych gwałcicieli. Na koniec historia Evy Helgutan 14 letniej mieszkanki miasta Trondheim. Wracając ze szkoły została zaczepiona przez muzułmanina. Odmówiwszy całowania, rzucił ją na ziemię. Po chwili przybiegło dwóch następnych. W pierwszej chwili myślała, że przybyli z pomocą, tak jednak nie było. Dwóch ją zgwałciło, trzeci zaczął, lecz naglę przerwali, bo ktoś się pojawił. Ten fakt zgłosiła na policję dopiero po 4 tygodniach, gdyż matka dziewczyny zauważyła postępującą depresję u córki nie znając jej przyczyny. Po krótkim czasie dziewczyna popełniła samobójstwo. Gwałcicielami okazali się imigranci w wieku 16, 17 lat. Wydaje się, że strach i przerażenie rośnie w Norwegii z dnia na dzień. Co innego przekupne i konformistyczne media, czy tolerancyjne zwyczaje rdzennych norwegów. Kiedy idzie o życie swoje i swoich dzieci wiele może się zmienić. Powstaje już sporo anty imigranckich publikacji, a czyn Breivika jest chyba wybuchem głęboko skrywanej frustracji narodu norweskiego.

Eva Helgetun
Obrazek

Hanne Nabintu Herland - Alarm
Obrazek
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » pt kwie 20, 2012 11:50 am

Aldaris pisze:Do gwałtów dochodzi nawet w centrum miasta, w parku przy Pałacu Królewskim. To tak jakby ktoś tego dokonał na krakowskich plantach przy Teatrze im. Słowackiego.


Nie mogłem sobie odmówić:
http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/3 ... ,id,t.html

http://polskalokalna.pl/wiadomosci/malo ... 08052,3320
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » pt kwie 20, 2012 1:50 pm

Anders Breivik: jestem poczytalny i chcę odpowiedzieć za swe czyny



Anders Behring Breivik, oskarżony o zamordowanie 77 osób w lipcu ubiegłego roku w Norwegii, przekonywał w sądzie, że nie jest chory psychicznie i powinien odpowiedzieć za swe czyny. To piąty dzień procesu norweskiego ekstremisty.


W dramatyczny sposób rozpoczął się w Oslo proces Andersa Breivika, który w ubiegłym roku dokonał masowego morderstwa w Oslo oraz na wyspie Utoya. Breivik po wejściu na salę sądową wykonał arogancki gest pozdrowienia w stronę sędziów, którzy...


- Nie jestem przypadkiem psychiatrycznym i jestem poczytalny - oświadczył, odpowiadając na pytanie o demonstrowany przez siebie brak empatii. - Kiedy widzi się (postępowanie) tak skrajne, można pomyśleć, że to szaleństwo, ale trzeba rozdzielić ekstremizm polityczny od szaleństwa w klinicznym sensie tego słowa - przekonywał.


Breivik opowiadał też przez dłuższy czas, że zasadniczo jest "miłą osobą", ale od 2006 roku musiał nauczyć się poskramiać swe emocje, aby móc przygotować ataki, ale także, aby móc jasno przedstawić swoją motywację w sądzie. Wyjaśniał także, że musi używać zimnego, "technicznego" - jak to określił - języka, aby "zdystansować się" od swych czynów i móc zeznawać.

Dodał, że zdecydował się na przeprowadzenie "samobójczej operacji" - sądził, że zginie w dniu przeprowadzenia ataków, 22 lipca 2011 roku - ponieważ zawiodły "wszystkie pokojowe metody" wypromowania nacjonalistycznej ideologii.

Breivik wyraził opinię, że europejskie media systematycznie cenzurowały tę ideologię od czasów drugiej wojny światowej, a norweska szkoła jest w jego oczach "obozem indoktrynacji" działającym na rzecz "kulturowego marksizmu".

W czasie procesu przez cały czas Breivika obserwują eksperci z dziedziny psychiatrii. Kwestia jego zdrowia psychicznego to główna wątpliwość, która ma zostać rozstrzygnięta w czasie planowanego na 10 tygodni procesu. Ekstremiście grozi do 21 lat więzienia, jeśli zostanie ostatecznie uznany za poczytalnego. Do tej pory psychiatrzy wydali dwie wykluczające się ekspertyzy w tej sprawie.

Breivik oświadczył też, że planując swoje ataki - zamach bombowy w Oslo, w którym zginęło osiem osób, i masakrę na wyspie Utoya z 69 ofiarami śmiertelnymi - studiował zamachy Al-Kaidy i innych ugrupowań. Przeczytał ponadto ponad 600 instrukcji dotyczących budowy ładunków wybuchowych.

33-letni ekstremista sprecyzował, że przeanalizował m.in. atak na World Trade Center z 1993 roku, z użyciem ciężarówki wypełnionej materiałami wybuchowymi, i zamach bombowy przeprowadzony przez Timothy'ego McVeigha w Oklahoma City z 1995 roku.

- Przestudiowałem każdą z ich akcji, co zrobili źle, a co dobrze - powiedział, odnosząc się do Al-Kaidy. Nazwał tę terrorystyczną siatkę "najbardziej skutecznym ruchem rewolucyjnym w świecie" i ocenił, że powinna ona stanowić inspirację dla wszystkich skrajnie prawicowych bojowników, choć ich cele są różne.

- Chcemy stworzyć europejską wersję Al-Kaidy - podsumował.

Breivik przyznał się do zarzucanych mu czynów, ale zaznaczył, że nie czuje się winny, ponieważ dążył do tego, by ochronić Norwegię przed wielokulturowością i zalewem islamu, którym sprzyja polityczna lewica.

wp.pl



Nie byłem w sądzie i nie znam zwyczajów, ale coś w zachowaniu tych ludzi wydaje mi się nie tak.

http://www.youtube.com/watch?v=Q210iArR1LU
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » pt kwie 20, 2012 2:14 pm

Aldaris pisze:
Nie byłem w sądzie i nie znam zwyczajów, ale coś w zachowaniu tych ludzi wydaje mi się nie tak.

http://www.youtube.com/watch?v=Q210iArR1LU


Co dziwnego jest w tym podawaniu ręki?

Breivik nie jest chory, jest prawdziwym ideowym fanatykiem gotowym oddać życie za swoje przekonania.
Można potępiać jego czyn czy wyznawaną przez niego ideologie, ale nie twierdzić że jest chory.

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » pt kwie 20, 2012 2:19 pm

W Rosji czy w USA siedziałby w klatce
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » pt kwie 20, 2012 2:53 pm

BINGONH pisze:Co dziwnego jest w tym podawaniu ręki?


Jak nie podałbym ręki np. Jaruzelskiemu czy Urbanowi, tak nie podałbym człowiekowi, który zamordował tak wiele osób. Mnie takie zachowanie dziwi.
Nie uwazam też, że należy Breivikowi obligatoryjnie pluć w twarz czy wypłacić liścia - sąd to sąd.

ALE, gdyby w któryms zamachu zginęło moje dziecko, to bym na tej sali sądowej skoczył do gardla skurwysynowi i gołymi rękami zajebał jak psa.
ezswaz aN Hutnik

Awatar użytkownika
DamianSW
Posty: 24
Rejestracja: śr lis 02, 2011 12:37 pm
Lokalizacja: Wadów / Szwecja

Postautor: DamianSW » pt kwie 20, 2012 4:39 pm

Co do szwecji to jest tu również bardzo dużo emigrantów jak w malmö, głównie są z afryki...
Są też tacy ludzie którzy siedzą na socjalu i gowno robią, całymi dniami szlajają się tylko po sklepach i mc donaldach, wkurwia mnie to totalnie... Żyją sobie bezrobptnie, dostają po 30000 koron na miesiąc i wszystko w dupie mają. Ale niedługo się to zmieni będą ich deportowac i okolica zrobi się czystrza. Oby!

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » pt kwie 20, 2012 7:35 pm

viki pisze:
BINGONH pisze:Co dziwnego jest w tym podawaniu ręki?


Jak nie podałbym ręki np. Jaruzelskiemu czy Urbanowi, tak nie podałbym człowiekowi, który zamordował tak wiele osób. Mnie takie zachowanie dziwi.
Nie uwazam też, że należy Breivikowi obligatoryjnie pluć w twarz czy wypłacić liścia - sąd to sąd.

ALE, gdyby w któryms zamachu zginęło moje dziecko, to bym na tej sali sądowej skoczył do gardla skurwysynowi i gołymi rękami zajebał jak psa.


W pełni Cię rozumiem bo gdyby zginęło moje dziecko zrobił bym to samo.
Dlatego właśnie nikt nie może być sędzią we własnej sprawie.
Nie wiem jakie są zwyczaje w norweskim sądzie, ale skoro jest taki że witają się z oskarżonym to nie widzę w tym nic dziwnego.
Bo do zapadnięcia prawomocnego wyroku sądu Breivik jest tylko oskarżony nie winny.
Zasady mogą się czasami wydawać głupie, ale musimy je szanować bo tym się różnimy jak ludzie cywilizowani od dzikusów z buszu

1979
Posty: 1900
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » pt kwie 20, 2012 11:43 pm

DamianSW pisze:Co do szwecji to jest tu również bardzo dużo emigrantów jak w malmö, głównie są z afryki...
Są też tacy ludzie którzy siedzą na socjalu i gowno robią, całymi dniami szlajają się tylko po sklepach i mc donaldach, wkurwia mnie to totalnie... Żyją sobie bezrobptnie, dostają po 30000 koron na miesiąc i wszystko w dupie mają. Ale niedługo się to zmieni będą ich deportowac i okolica zrobi się czystrza. Oby!


w sumie im sie nie dziwie , tez bym chuja robil ,gdyby ktos mi co miesiac dawal tyle pieniedzy. A co do deportowania to kolejne miliony wyrzucone w bloto, zlikwidowac im socjal to sami sie deportuja
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

Awatar użytkownika
DamianSW
Posty: 24
Rejestracja: śr lis 02, 2011 12:37 pm
Lokalizacja: Wadów / Szwecja

Postautor: DamianSW » sob kwie 21, 2012 1:24 am

No w sumie racja. Ciekawe jak tu w sztokholmie jest na trybunach, czy chodzą na mecze jakies emigranty czy cus... Przeszedł bym się na DIFa albo AIKa tak z ciekawości :)

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » wt maja 08, 2012 6:20 pm

Ten temat tutaj chyba nie był poruszany a polecam uwadze. Skala zalewu turasów póki co nie jest duża, ale...


http://olsztyn.wm.pl/101753,Olsztyn-Ara ... latka.html

+

http://olsztyn.wm.pl/94348,Rasistowskie ... an-cd.html

Gościu siedzi 2 lata a arabusowi paszport zabrali.

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » wt maja 08, 2012 9:56 pm

Jeśli Afryka utrzyma swoje tempo wzrostu a Europa swoją progresję recesji, to niebawem, za lat kilkadziesiąt biały człowiek będzie emigrował za chlebem na Czarny Ląd :D
BOG Z Nami, chuj z Nimi.
Oldschool Fan

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1871
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » śr maja 09, 2012 12:13 pm

Jak się utrzyma tempo przyrostu naturalnego wśród białych i napływowych to za kilkadziesiąt lat biały człowiek będzie znikomą mniejszością na własnym kontynencie…
Mówię to co myślę, robię to co mówię