Trzebinia - Hutnik, 28.04., godz. 17:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » ndz kwie 29, 2012 11:34 am

Kibice Hutnika są zajębiści jeden dał mi odznakę Hutnika. Oni naprawdę nic do nas nie mają. Remis był sprawiedliwy :) To ze strony trzebini
Tomek83

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » ndz kwie 29, 2012 11:54 am

lucero pisze:Jakas nadzqyczajna cisza po tym meczu. Grochoweczka byla ze srodkiem przeczyszczajacym czy co ?


A Tobie co?
Mnie tam nie posrało. Gorzej z zimnym piwem zaraz po...

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » ndz kwie 29, 2012 12:09 pm

Qlawy pisze:Minus słabiutka gra Świętego (wg mnie chyba najgorszy jego mecz w Hutniku po powrocie). Nawrot nie był sobą i ewidentny brak Gamrota.
Hul zawalił 1 gola a przy drugim też nie był bez winy.


Ameryki nie odkryję jak napiszę że Nasza drużyna pomocnikami jest silna. To Nasza najlepsza formacja i po kilku meczach w końcu jesteśmy przy optymalnym ustawieniu: Nawrot, Buras, Gamrot, Guja, Świątek. Nagle jeden z nich wypada i cała formacja gra słabo ? Podobno gra się tak jak przeciwnik na to pozwala, a moim zdaniem to właśnie Trzebinia ustawiała się tak że Nasi pomocnicy nie mieli za bardzo pola do gry. Mnóstwo strat w środku, niedokładnych podań. Gramy obrońcami i nie możemy wyjść z własnej połowy w efekcie czego tracimy piłkę i sami swtarzamy sobie zagrożenie pod Naszą bramką... Trzebinia zagrała wczoraj bardzo mądrze taktycznie. Pilkarze MKSu grali odważnie - kiwali, dryblowali, Nasi czasami nawet w trzech nie mogli jednemu grajkowi odebrać piłki. Chyba najlepsza drużyna na jaką trafiliśmy tej wiosny w drodze do awansu....
Obrazek

Awatar użytkownika
Dario GT'02
Posty: 318
Rejestracja: śr sie 25, 2004 11:46 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Dario GT'02 » ndz kwie 29, 2012 1:33 pm

Okiem telewidza.
Pierwsza polowa bez historii, jeden nasz rzut rozny i bramka. Walka w srodku pola, wydawalo sie ze wszystko mamy pod kontrola i nic nam sie nie moze stac.
Na druga polowe Trzebinia wyszla mocno zmobilizowana zastosowali wysoki pressing a nasze chlopaki byli jeszcze myslami w pierwszej polowie. Zepchneli nas do defensywy i nie mielismy nic do powiedzenia przez pierwsze 20 minut. Taka gra spowodowala ze stracilismy dwie bramki. Najpierw blad jednego z naszych obroncow i bramka, chwile pozniej druga i trzeba bylo sie ogarnac aby cos wywiezc z tego wyjazdu. Udalo sie strzelic gola na 2:2, troche braklo szczescia w koncowce bo moglismy wygrac. Skonczylo sie remisem-zasluzonym.
Wiec przestancie koledzy popadac w hurra optymizm po kazdym wygranym meczu i plakac po kazdej porazce czy tam remisie bo to jest tylko pilka nozna na poziomie 5 ligi. Zobaczcie jak wyglada w tym sezonie walka o MP - to jest dopiero kabaret. Wazny jest kazdy punkt - ten wczorajszy rowniez przyblizyl nas do 3 ligi. Za kilka kolejek wszystko bedzie jasne tzn: " oooooooo co ja widze Hutniczek jest w III lidze"!!!
Sok Z Gumijagód Jest Najlepszy

HAMAS
Posty: 1582
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » ndz kwie 29, 2012 1:54 pm

,,Kibice Hutnika są zajębiści jeden dał mi odznakę Hutnika. Oni naprawdę nic do nas nie mają. Remis był sprawiedliwy Smile To ze strony Trzebini ''


Kibice Hutnika takimi przyśpiewkami jak Huto dzi..........pokarz chamom i jada z ku.... sympatii nie zdobywają a wręcz odpychają sympatie.
Na meczach wyjazdowych są przeważnie rodziny i starsi ludzie więc wiadomo jak to odbierają.
A mi się wydaje że nam nie o to chodziło.
NOWY Hutnik NOWA JAKOŚĆ.

ŁukaszGT'02
Posty: 463
Rejestracja: wt sie 31, 2004 9:24 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: ŁukaszGT'02 » ndz kwie 29, 2012 3:31 pm

Na tym meczu nie było jazda z kurwami..... a jak ci się nie podoba to nie śpiewaj o ile w ogóle to robisz.

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » ndz kwie 29, 2012 4:00 pm

akurat to trzebinia spiewala "jazad z k.." przez moment ale szybko uspokoil ich prezes
Tomek83

HAMAS
Posty: 1582
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » ndz kwie 29, 2012 4:53 pm

Ja nie śpiewam takich tekstów bo to jest WIOCHA a inne piosenki zawsze.
(nie chodzi tylko o ten mecz)

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 786
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » ndz kwie 29, 2012 7:25 pm

Jako że nie gramy z żadną wrogą nam ekipą, "jazda z kurwami" leci przeważnie przy jakiś większych emocjach, kiedy grajków z drużyny przeciwnej ponosi co nieco agresja na boisku itp. Taki okrzyk ma nakręcić naszych piłkarzy i zachęcić ich do jeszcze większego wysiłku, nie nazwałbym tego "wiochą".
HUTNICZY KLUB SPORTOWY


http://www.youtube.com/watch?v=wFOfiYD--_4
WIELKA POLSKA!

HAMAS
Posty: 1582
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » ndz kwie 29, 2012 7:46 pm

Ja tylko podpowiadam co o nas inni myślą , a mówię bo mam dużo znajomych z takich mniejszych miejscowości .
Przekonuje ich do HUTNIKA a takie śpiewanie ich odpycha.
Myślę że większość z nas chciało by Hutnik miał coraz więcej sympatyków.
Jest dużo starszych kibiców którzy z sentymentem wspominają Hutnika jeszcze z czasów I,II ligi.

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 786
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » ndz kwie 29, 2012 8:00 pm

I wierzysz w to, że jeśli przestaniem śpiewać jazda z kurwami to nam nagle urosną fan cluby w całej Małopolsce ? ;). Doping mamy ok , zmiany się zawsze jakieś przydadzą ale na pewno nie w kwestii bluzgów bo tych jest u nas na prawdę niewiele.
HUTNICZY KLUB SPORTOWY





http://www.youtube.com/watch?v=wFOfiYD--_4

WIELKA POLSKA!

Awatar użytkownika
blazernh
Posty: 332
Rejestracja: ndz kwie 12, 2009 8:14 pm
Lokalizacja: N.SZKOLNE.H
Kontakt:

Postautor: blazernh » ndz kwie 29, 2012 10:18 pm

Hutnik NOWA HUTA

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » ndz kwie 29, 2012 10:40 pm

CO WAS POJEBAŁO!!!!
Kurwa jak macie takie problemy, to dobrze wiecie gdzie się zgłosić.
Było, co było. Wiadamo, gdzie graliśmy

ZBYCHO
Posty: 671
Rejestracja: czw gru 18, 2008 1:50 am

Postautor: ZBYCHO » pn kwie 30, 2012 9:45 am

HAMAS pisze:Ja tylko podpowiadam co o nas inni myślą , a mówię bo mam dużo znajomych z takich mniejszych miejscowości .
Przekonuje ich do HUTNIKA a takie śpiewanie ich odpycha.
Myślę że większość z nas chciało by Hutnik miał coraz więcej sympatyków.
Jest dużo starszych kibiców którzy z sentymentem wspominają Hutnika jeszcze z czasów I,II ligi.


Takie śpiewanie ich odpycha, jazda z kurwami . Jak śpiewamy Wisła to stara... , to przyłącza się spontanicznie prawie cały stadion. Hutnik był , jest i będzie klubem kibolskim. Na Hutniku teraz i tak jest bardzo mało takich przyśpiewek .

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » pn kwie 30, 2012 9:59 am

Ja bym to gdzieś wypośrodkował. Stojąc na murawie odbieram doping troszkę inaczej, myślę, że właśnie w ten odpowiedni sposób jaki chcą go przekazać prowadzący. Jazda z kurwami podczas meczu kiedy trzeba podnieść ciśnienie na murawie - jak najbardziej tak! Świetnie było w Balinie chociaż kopacze tego nie posłuchali :) Analogicznie stosunek do W czy C na ich terenie (tak jak w Trzebini do W czy Piaski do C). Hutnik ma kiboli i super, mało tego odbieram, że teraz nawet jest pod tym względem lepiej niż jakieś 8-10 lat temu i "ekipa" angażuje się bardziej.

Ale właśnie w Trzebinii po przyśpiewce "Huto dzielnico ma..." poczułem niesmak. Byliśmy w mieście gdzie nas zaproszono, przysłano bilety, nikt nie robił problemów, osoby które mijałem wchodząc grzecznie pytały i odpowiadały na różne pytania, była fajna atmosfera. Z tego co wiem to jeszcze porcja grochówki trafiła do naszych kibiców, a trener Miś tak słodził nam w wywiadzie po meczu, że szok. I właśnie Ci ludzie, starsi mogli poczuć się tym dopingiem urażeni, bo na pewno nie kibice W, piłkarze czy małoletni młynek MKS. Bo ich nie byłoby mi szkoda.

Ale swoją drogą nie ma się co rozwodzić nad jednym niefortunnym wyrazem podczas dopingu :lol: