Nasz klub , Nasze ¿ycie

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

_Wandyta
Posty: 11
Rejestracja: wt sty 17, 2012 9:16 am

Nasz klub , Nasze ¿ycie

Postautor: _Wandyta » czw cze 07, 2012 2:55 pm

Dzia³ania zarz±du powinny polegaæ na zapewnieniu stabilizacji organizacyjnej i finansowej.Jednak jak to bywa w rzeczywisto¶ci nie zawsze wszystko wychodzi tak jak by sie chcialo aby wysz³o.Zawsze wsród grupy ludzi znajdzie sie osoba/y które mysl±c ze pomagaj±, swoimi dzia³aniami rotrwaniaj± zdobyty ciêzko wizerunek b±dz bud¿et (niepotrzebne wydatki np.).Mam nadziejê ¿e nie u nas :) . W naszym przypadku brak zaanga¿owania wiêkszej liczby ludzi w sprawy klubowe doprowadza do zamieszania które powoduje wiele niedomówieñ i niejasno¶ci.Zarz±d jako twór odpowiedzialny za klub powinien jasno i szczerze informowaæ o wszelakich zw³aszcza problemach wszystkich zainteresowanych od samego poczatku swojej dzia³alnosci a nie tylko o swoich sukcesach aczkolwiek takie te¿ by³y :D, aby nie dochodzi³o do sytuacji takich jak obecnie ¿e osoby zainteresowane sytuacja w klubie musz± pytaæ na forum b±dz poprzez rozmowy prywatne, natomiast pytania by³y atakowane przez innych uzytkowników tego forum b±dz pozostawa³y bez konkretnych odpowiedzi.10% osób mieni±cych sie kibicami po¶wieca swój czas dla klubu,reszta podchodzi w sposób systemowy ( jest mecz ide na mecz lub mecz,picie,grill ).Ja osobiscie liczê na prawdziw± jawno¶æ prac zarz±du oraz wiêksze zaangazowanie kibiców w dzia³alno¶æ stowarzyszenia które jest przecie¿ ka¿dego z nas jak±¶ w³asno¶ci± :lol: , oraz szczegó³owego okreslenia obowi±zków ka¿dego cz³onka zarz±du czy te¿ ka¿dego kibica chc±cego pomóc .

Komentarze typu : sam przyjdz wyka¿ siê , nie mieszaj , itp. pozostawiam bez komentarza bo nie warto tego komentowaæ
Ja wiem ile pomagam i to mi wystarczy
JAWNO¦Æ, SZCZERO¦Æ,ZAANGAZOWANIE drog± do sukcesu !!!!!
pozdrawiam i zyczê mocnych przemysleñ nad tym ile sam
pomagasz lub mo¿esz pomóc :?: