mile widziani - transfery, obserwacje, dywagacje

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
Kosoviak
Posty: 732
Rejestracja: śr maja 25, 2005 3:46 pm
Lokalizacja: RUCZAJ

Postautor: Kosoviak » ndz maja 27, 2012 9:24 am

prawda jest taka że wzmocnień nam nie potrzeba, a jeśli nie będzie ubytów myślę że przejadą się po przeciwnikach bardziej niż w IV.
Raz że lepsze boiska, dwa dużo słabsze zespoły. Kogo się tam bać?? Limanovii??

A nawet jeśli odejdzie Buras za jedynie dobre pieniądze reszta da sobie radę...
Chodź dla mnie wszyscy powinni grać jeszcze z rok. Rośnie chyba wartość takiego grajka a nam kasa jest bardzo potrzebna.. Nie będzie już 300 tys a 500. Jak jest tak dobry, to zapłacą :)
Mam swój rozum i swoje sympatie!!

Hutnik & DYNAMO % JASTRZĘBIE & MAGDEBURG

czuczi
Posty: 119
Rejestracja: śr wrz 08, 2004 10:23 am
Lokalizacja: Suche Stawy

Postautor: czuczi » wt maja 29, 2012 7:48 pm

Buras znów dziś sobie pograł. Zdjęcia nie wrzucam bo niektórzy mają odruchy wymiotne i lepiej nie ryzykować :)

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » czw cze 07, 2012 9:46 pm

Moje propozycje: Niechciał rozwiązał kontrakt z Sandecją.
Radek Kuligowski zakończył wiek juniora w Krakusie, był u nas na testach już w przerwie ale za namową trenera swojego pojechał na testy do Puszczy i został z niczym. Warto go oglądnąć. Solidny środkowy obrońca.

Alex
Posty: 1044
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » czw cze 07, 2012 10:19 pm

centrum nh pisze:Moje propozycje: Niechciał rozwiązał kontrakt z Sandecją.


Również jestem za tą propozycją. Mam nadzieję, że odpowiednie osoby porozmawiają z nim czy nie chciałby wrócić do Hutnika. Sądzę że byłyby szanse na jego sprowadzenie. On sam chyba też by z chęcią do nas wrócił.

Desanto NH
Posty: 203
Rejestracja: czw sty 17, 2008 9:31 am

Postautor: Desanto NH » czw cze 07, 2012 10:31 pm

centrum nh pisze:Moje propozycje: Niechciał rozwiązał kontrakt z Sandecją.
Radek Kuligowski zakończył wiek juniora w Krakusie, był u nas na testach już w przerwie ale za namową trenera swojego pojechał na testy do Puszczy i został z niczym. Warto go oglądnąć. Solidny środkowy obrońca.


skoro Kuligowski poszedł za trenerem a nie został w Hutniku to wydaje mi sie że wyjaśnił swoją przyszłość w naszym klubie.
Nowy Hutnik 2010.

Siwson
Posty: 18
Rejestracja: pt mar 16, 2012 3:17 pm

Postautor: Siwson » czw cze 07, 2012 10:32 pm

Desanto NH pisze:
centrum nh pisze:Moje propozycje: Niechcia³ rozwi±za³ kontrakt z Sandecj±.
Radek Kuligowski zakoñczy³ wiek juniora w Krakusie, by³ u nas na testach ju¿ w przerwie ale za namow± trenera swojego pojecha³ na testy do Puszczy i zosta³ z niczym. Warto go ogl±dn±æ. Solidny ¶rodkowy obroñca.


skoro poszed³ za trenerem a nie zosta³ w Hutniku to wydaje mi sie ¿e wyja¶ni³ swoj± przysz³o¶æ w naszym klubie.


Z tego co mi wiadomo to on gra w Krakusie

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » czw cze 07, 2012 11:06 pm

Już nie bo zakończył wiek juniora i jest bez klubu po zakończeniu sezonu. Poszedł za trenerem znaczy że trener wysłał go do tej Puszczy na testy.. Wyjaśnił.. Ciekawe jakim ty byłeś omnibusem w wieku 17-18 lat :)
Dodam że jest gumiorem a na dodatek kolegom chłopaków z naszej drużyny.

Małolat
Posty: 197
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 9:31 am
Lokalizacja: Ogrodowe

Postautor: Małolat » pt cze 08, 2012 12:30 am

centrum nh pisze:Już nie bo zakończył wiek juniora i jest bez klubu po zakończeniu sezonu. Poszedł za trenerem znaczy że trener wysłał go do tej Puszczy na testy.. Wyjaśnił.. Ciekawe jakim ty byłeś omnibusem w wieku 17-18 lat :)
Dodam że jest gumiorem a na dodatek kolegom chłopaków z naszej drużyny.


ten niby "gumior" jest kibicem wszystkich krakowskich klubów z tego co mi wiadomo i mial juz doczynienia z gumiorami w pewnej sprawie i niewłaściwych słowach w stosunku do z tego co mowisz "kolegow po szalu" ale raczej tak bym go nie nazwał :)

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » sob cze 09, 2012 3:20 pm

Przypomnę Ci jak chcieliście Gamrota ukrzyżować a teraz zagrał najlepszą rundę z całej drużyny!! Proponuję zbadać Szreniawę w której są nasi byli ponieważ dalej nie mają kasy wypłacanej od ponad pół roku, oraz Przebój Wolbrom gdzie też jest paru ciekawych grajków a również nie dostają pieniążków.

Fan Hutnika
Posty: 1531
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » sob cze 09, 2012 3:30 pm

z wolbromia jest kilku dobrych , ogladalem ich mecze czasami
no i nasz Michal Guja stamtad przyszedl
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

HAMAS
Posty: 1583
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » sob cze 09, 2012 3:32 pm

Najpierw trzeba utrzymać tych co chcą grać dla HUTNIKA.Jeśli się kogoś sprzeda to dopiero można myśleć o wzmocnieniach.
Chyba że się mylę i jest kasiora na zakupy , ale nie wydaje mi sie.

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » sob cze 09, 2012 5:52 pm

Mamy dosyć szeroką kadrę. Żeby ktoś przyszedł ktoś musi najpierw odejść i wówczas w to miejsce można kogoś szukać. Tak na moją logikę. A czy dzisiaj jest sens się wzmacniać do walki o awans ? Chyba najpierw trzebaby nad finansami popracować. Póki co skład jaki mamy spokojnie powinien sobie radzić w III lidze, a pamiętać trzeba że juniorzy cały czas napierają :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kosoviak
Posty: 732
Rejestracja: śr maja 25, 2005 3:46 pm
Lokalizacja: RUCZAJ

Postautor: Kosoviak » sob cze 09, 2012 6:09 pm

skład mamy taki aby wygrać tą III ligę. Co będziemy ukrywać.. Zresztą udowodniło to paru chłopaków 2 lata temu gdy musieli grać na wiosnę dla SSA. Jakoś tragicznie im nie poszło... Jeśli odejdzie 2-3 graczy jest ich czym zastąpić. Tak naprawdę jeśli miałby ktoś dojść, to tylko dobry doświadczony obrońca, bo w tej formacji jest u Nas źle... A wielu chłopaków (np. Zimny) za mało mieli okazji aby się wykazać.
Mam swój rozum i swoje sympatie!!



Hutnik & DYNAMO % JASTRZĘBIE & MAGDEBURG

brum1
Posty: 14
Rejestracja: ndz paź 11, 2009 6:56 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: brum1 » sob cze 16, 2012 9:27 am

A moze warto postarac sie o Pawła Pyciaka? Wiadomo, ze stara sie o niego Limanovia nasz rywal w trzeciej lidze.

Fan Hutnika
Posty: 1531
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » sob cze 16, 2012 9:35 am

Pomijajac fakt ze serce ma Wislackie to podobala mi sie jego gra u nas, niezly technik i pamietna akcja z Glinikiem Gorlice jak zakrecil obroncami 2 bajka
z tym ze nie widze zadnych szans na niego , Limanovia ma kase na pilkarzy z jebanych wedlin chociazby
szubryt ma sie dobrze widzac po kolejkach ;)
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(