Sezon 2012/2013 - szanse, dywagacje, opinie

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

bn
Posty: 3015
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Sezon 2012/2013 - szanse, dywagacje, opinie

Postautor: bn » ndz cze 24, 2012 10:47 am

Z racji braku adekwatnego tematu, zakładam nowy w którym można podywagować o naszym szansach w nowym sezonie.

Start podobno już za półtora miesiąca:

"POCZĄTEK SEZONU 2012/13

Wobec licznych pytań, Wydział Gier Świętokrzyskiego Zwiąku Piłki Nożnej informuje, że początek rozgrywek sezonu 2012/13 - III liga małopolsko - świętokrzyska, IV Liga (świętokrzyska), Liga Okręgowa (świętokrzyska) - planowany jest na 11/12 sierpnia br. "

http://szpnkielce.pl/pl/sg/slider/728,p ... 12_13.html

Historycznie to awansowaliśmy z powrotem na czwarty szczebel rozgrywek po dwóch latach banicji.

Graliśmy tam wcześniej od sezonu 2008/2009, czyli po spadku z właściwej III trzeciej (będącej faktycznie trzecim szczeblem rozgrywek) przez całe dwa sezony i był to wtedy najniższe szczebel na jakim graliśmy od chyba ponad 20 lat.

Czy mamy skład aby zawojować tą regionalną ligę i na realny awans do "II ligi wschodniej"?

luke.krak
Posty: 961
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » ndz cze 24, 2012 11:38 am

myślę ze jak utrzymamy zawodnikow tych co sa i z tym trenerem to są duze szanse na zajecie wysokiego miejsca, tylko nie wiadomo jakie beda postawione cele przed druzyna bo jak wiadomo 2 liga to juz o wiele wieksze koszty organizacyjne...

krowodrzaHKS
Posty: 816
Rejestracja: czw sty 19, 2006 4:13 pm
Lokalizacja: krowodrza

Postautor: krowodrzaHKS » ndz cze 24, 2012 12:05 pm

Najważniejsze jest to, by nie stracić punktów na jesień, bo większość drużyn będzie chciała ich nałapać, żeby spokojnie przetrwać wiosnę (vide Szreniawa od kilku sezonów).
Moim zdaniem najgroźniejsi rywale to: Poprad, Limanovia, BKS Bochnia (Szreniawa i Przebój na jesień).
raval pisze:Nasz klub jest kurwa zajbisty kocham go, kurwa ale patologia, ja pierdole

Obrazek

HAMAS
Posty: 1582
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » ndz cze 24, 2012 1:08 pm

Myślę że tym składem co mamy to 4-5 miejsce.
Walka o awans to potrzebny jeden obrońca i napastnik .

Fan Hutnika
Posty: 1529
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » ndz cze 24, 2012 7:33 pm

a ja mysle ze
nawet jak ten sklad zostanie to
max 3 miejsce i nic wiecej na ten i na nastepne sezony
dopoki nie zdobedziemy sponsora bo czlonkow z placacych nie ma szans
cholera wie tez gdzie zagramy jak nie zjada z ceny wynajmu
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

krowodrzaHKS
Posty: 816
Rejestracja: czw sty 19, 2006 4:13 pm
Lokalizacja: krowodrza

Postautor: krowodrzaHKS » ndz cze 24, 2012 11:20 pm

też tak sądzę, w tym sezonie wychodzi Limanovia.
raval pisze:Nasz klub jest kurwa zajbisty kocham go, kurwa ale patologia, ja pierdole


Obrazek

czuczi
Posty: 119
Rejestracja: śr wrz 08, 2004 10:23 am
Lokalizacja: Suche Stawy

Postautor: czuczi » ndz cze 24, 2012 11:35 pm

Mam nadzieję, że chociaż piłkarze nie mają takiego podejścia jak niektórzy tutaj. Wychodzi Limanovia? A co to kurwa jest?

HAMAS
Posty: 1582
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » pn cze 25, 2012 8:30 am

Limanowa przede wszystkim sponsor i stabilizacja finansowa, a to w klubie podstawa.

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » pn cze 25, 2012 9:28 am

czuczi pisze:Mam nadzieję, że chociaż piłkarze nie mają takiego podejścia jak niektórzy tutaj. Wychodzi Limanovia? A co to kurwa jest?


A widziałeś ich skład ? Siekliński robi tam drugą Szreniawę, parwie same Hutniki tam w składzie :)
Co do Naszego składu to na pewno nie będzie taki sam jak ten co awansował, już jeden ubytek jest ;)
Obrazek

luke.krak
Posty: 961
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » pn cze 25, 2012 9:49 am

jaki tam ubytek, wole na 2 bramkarza juniora niz gwiazdującego Stępniowskiego..

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » pn cze 25, 2012 9:52 am

Widziałem parę meczy Limanowi w tym sezonie mają naprawdę dobrą drużynę i będę zdecydowanym faworytem tej ligi.

Wracając do nas to bardziej martwi mnie to czy będziemy w końcu grali u siebie. Sezon coraz bliżej a informacji żadnych nie ma.
Jak się okaże że np. Okocimski wpakuje się do nas (co jest prawdopodobne choć w Brzesku mają budować stadion - to na pewno w 2 dni go nie postawią)
W takim układzie znów będziemy spychani na terminy typu niedziela o 11.

Ciekaw jestem czy uda się utrzymać skład ale to zależy od tego czy znajdzie się sponsor.
Każdy zdaje sobie sprawę że chłopaki nie będą całe życie "z miłości do barw", dla nich to jest praca i muszą zarabiać na utrzymanie.

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » pn cze 25, 2012 9:56 am

BINGONH pisze:W takim układzie znów będziemy spychani na terminy typu niedziela o 11.


A czy grając z Garbarnią na jednym obiekcie byliśmy spychani na takie godziny ?
Obrazek

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » pn cze 25, 2012 9:58 am

jarkonh pisze:
BINGONH pisze:W takim układzie znów będziemy spychani na terminy typu niedziela o 11.


A czy grając z Garbarnią na jednym obiekcie byliśmy spychani na takie godziny ?


Nie ale grając z błoniami tak?
Pewnie że to jest kwestia dogadania i terminarzu ale pytanie komu bardzie na rękę będzie szedł operator stadionu?

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » pn cze 25, 2012 10:33 am

BINGONH pisze:
jarkonh pisze:
BINGONH pisze:W takim układzie znów będziemy spychani na terminy typu niedziela o 11.


A czy grając z Garbarnią na jednym obiekcie byliśmy spychani na takie godziny ?


Nie ale grając z błoniami tak?
Pewnie że to jest kwestia dogadania i terminarzu ale pytanie komu bardzie na rękę będzie szedł operator stadionu?

Nie porównujmy Okocimskiego do błoń. Poza tym wówczas tu grały 3 drużyny... Z Garbarnią było okey i myślę że w przypadku Okocimskiego będzie podobnie :)
Obrazek

krowodrzaHKS
Posty: 816
Rejestracja: czw sty 19, 2006 4:13 pm
Lokalizacja: krowodrza

Postautor: krowodrzaHKS » pn cze 25, 2012 4:15 pm

czuczi pisze:Mam nadzieję, że chociaż piłkarze nie mają takiego podejścia jak niektórzy tutaj. Wychodzi Limanovia? A co to kurwa jest?

a to jest trzeźwe podejście do sprawy :wink: oczywiście, że chciałbym się mile zaskoczyć, ale chyba od tego jest forum, żeby wyrażać swoje zdanie.
raval pisze:Nasz klub jest kurwa zajbisty kocham go, kurwa ale patologia, ja pierdole


Obrazek