HKS, czyli: Hutnicy Kochają Siłownię

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr kwie 11, 2012 1:27 pm

biega ktoś?

Hutnik_Czyzyn
Posty: 77
Rejestracja: sob lip 02, 2011 2:12 pm

Postautor: Hutnik_Czyzyn » pt wrz 07, 2012 10:14 pm

Panowie co polecicie tzn co mocniejsze i lepsze efekty spalacz Black mamba czy może MuscleTech Hydroxycut Hardcore X
Pozdro!
Hutnik CZYŻYNY !

dzuhas
Posty: 2368
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » pt wrz 07, 2012 10:57 pm

dzuhas pisze:nie chce sie ktos kopsnac na rowerze nad morze ? szukam kompana , wycieczka na 6-7 dni


udalo sie . co prawda nie z Krk ani z Wawy jak potem planowalem ale z Olsztyna, przez Elblag , Malbork , Sopot , Hel ,Gdynie, Wladyslawowo , Lebe , Lebork . lacznie 450 km w 7 dni w tym 2 spedzone lezac do gory brzuchem na plazy i pijac browary. polecam. za rok Holandia albo Mazury/Suwalszczyzna. albo Zachodniopomorskie, gdzie podobno sa wypasione sciezki wzdluz plazy
pzdr Osiek

El_Pendzlitho
Posty: 46
Rejestracja: ndz lut 20, 2005 12:11 pm
Lokalizacja: NH
Kontakt:

Postautor: El_Pendzlitho » sob wrz 08, 2012 12:02 am

Hutnik_Czyzyn pisze:Panowie co polecicie tzn co mocniejsze i lepsze efekty spalacz Black mamba czy może MuscleTech Hydroxycut Hardcore X
Pozdro!


Nie stosowałem tych spalaczy, o Black Mambie słyszałem dobre opinie, ale z czystym sumieniem mogę polecić Thermal Pro.
-8kg
Nie było zjazdów (poza problemem ze snem pierwszej nocy), bardzo dobra potliwość, chęć do ćwiczeń, ograniczone łaknienie no i przede wszystkim końcowy efekt na +
HKS

dzuhas
Posty: 2368
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » sob wrz 08, 2012 10:54 am

ja jade wlasnie na thermal pro i tez moge polecic. jednak ten ktory wpisywalem w ktoryms poscie wczesnie (Hydrocostam) tanszy i mocniejszy
pzdr Osiek

El_Pendzlitho
Posty: 46
Rejestracja: ndz lut 20, 2005 12:11 pm
Lokalizacja: NH
Kontakt:

Postautor: El_Pendzlitho » sob wrz 08, 2012 1:34 pm

ja omijam spalacze z geranium, jakieś dziwne sajdy po nich mam
ale patrząc na skład tego hyperlean - spalacz na pewno zacny
HKS

Hutnik_Czyzyn
Posty: 77
Rejestracja: sob lip 02, 2011 2:12 pm

Postautor: Hutnik_Czyzyn » sob wrz 08, 2012 8:42 pm

Bylem na hyperleanie i jakos szczegolnie z niego nie bylem zadowolny. O wielr bardziej podszedl mi i fajniejszd byly efekty po VPX Redline Ultra Hardcore . I jeszcze jedno pytanko na przyszlosc czy mozna laczyv shoc teraphy+storm z spalaczem ?
Ostatnio zmieniony ndz wrz 09, 2012 6:23 pm przez Hutnik_Czyzyn, łącznie zmieniany 1 raz.
Hutnik CZYŻYNY !

El_Pendzlitho
Posty: 46
Rejestracja: ndz lut 20, 2005 12:11 pm
Lokalizacja: NH
Kontakt:

Postautor: El_Pendzlitho » ndz wrz 09, 2012 6:02 pm

Łączyć można ale pytanie jaki jest Twój cel. Bo jeśli celem jest spalanie tłuszczu przy zachowaniu mięśnia to takie połączenie będzie SI.
HKS

Marchewa
Posty: 628
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 1:33 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: Marchewa » sob wrz 15, 2012 10:46 am

BUTCHERS '98 - 20 LAT WALKI

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » ndz wrz 16, 2012 8:02 pm

dUfio pisze:biega ktoś?


Ja sporo, chcesz się sprawdzić:)?
BOG Z Nami, chuj z Nimi.
Oldschool Fan

dzuhas
Posty: 2368
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » ndz wrz 16, 2012 10:10 pm

szukam kompana na Tatry w piatek, najlepiej Rysy ale cos mniejszego tez moze byc. od wtorku kontakt tylko tel (mozna go zdobyc np. u Dufia)
pzdr Osiek

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » pn wrz 17, 2012 12:05 pm

El_Pendzlitho pisze:
Hutnik_Czyzyn pisze:Panowie co polecicie tzn co mocniejsze i lepsze efekty spalacz Black mamba czy może MuscleTech Hydroxycut Hardcore X
Pozdro!


Nie stosowałem tych spalaczy, o Black Mambie słyszałem dobre opinie, ale z czystym sumieniem mogę polecić Thermal Pro.
-8kg
Nie było zjazdów (poza problemem ze snem pierwszej nocy), bardzo dobra potliwość, chęć do ćwiczeń, ograniczone łaknienie no i przede wszystkim końcowy efekt na +


Polecam Szlak Bałtycki, zajebista trasa, zaczynasz w Świnioujściu. Są chętni na Kraków-Warszawa, bądź Warszawa-Kraków, 300 km, jeden dzień, rower górski, jak coś pisać
BOG Z Nami, chuj z Nimi.

Oldschool Fan

dzuhas
Posty: 2368
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » pn wrz 17, 2012 12:10 pm

to pewnie do mnie . 300 km to dla mnie sporo ale nie mowie nie. jutro jade w trase Krakow - Niedzica , jak sie okaze ze dam rade to Krakow - Wawa (Waw - Krakow) tez pewnie dam rade. szkoda tylko ze mam rower za 300 zl, w ktorym dzialaja 4 przelozenia i jeden hamulec ;)

bedziemy w kontakcie (jak przezyje, jak nie - obiecuje nie straszyc)

o tych trasach z Swinoujscia na wschod slyszalem od spotkanych ludzi , sa podobno nawet Rowerostrady po drodze :) cuda wianki panie, zobaczymy
pzdr Osiek

Troublemaker
Posty: 2725
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » pn wrz 17, 2012 12:11 pm

dzuhas pisze:to pewnie do mnie . 300 km to dla mnie sporo ale nie mowie nie. jutro jade w trase Krakow - Niedzica , jak sie okaze ze dam rade to Krakow - Wawa (Waw - Krakow) tez pewnie dam rade. szkoda tylko ze mam rower za 300 zl, w ktorym dzialaja 4 przelozenia i jeden hamulec ;)

bedziemy w kontakcie (jak przezyje, jak nie - obiecuje nie straszyc)


Decydujesz się na ten skrót, o którym w sobotę mówiliśmy?
Quam dulce et decorum est pro patria mori

dzuhas
Posty: 2368
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » pn wrz 17, 2012 12:14 pm

Troublemaker pisze:
dzuhas pisze:to pewnie do mnie . 300 km to dla mnie sporo ale nie mowie nie. jutro jade w trase Krakow - Niedzica , jak sie okaze ze dam rade to Krakow - Wawa (Waw - Krakow) tez pewnie dam rade. szkoda tylko ze mam rower za 300 zl, w ktorym dzialaja 4 przelozenia i jeden hamulec ;)

bedziemy w kontakcie (jak przezyje, jak nie - obiecuje nie straszyc)


Decydujesz się na ten skrót, o którym w sobotę mówiliśmy?


moj kompan mowie ze lepiej przez
Bochnie
krolowka
zegocina
limanowa
kamienica
zabrzez
kroscienko

bo bardziej plasko , zobaczymy jutro. mnie ta druga trasa przekonuje bo jest Łącko po drodze :)
pzdr Osiek