Hutnik Kraków - Łysica Bodzentyn 8.06.2013 g.18:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Gumezi
Posty: 548
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 2:46 pm
Lokalizacja: z placu

Postautor: Gumezi » sob mar 23, 2013 12:22 am

Polski kopacz ma urlop.a w tak zwanym między czasie kopie piłkę.zmiana systemu nic tu nie da gdyż kopacz z Polski jest po prostu bardzo słaby.niestety miałem nieprzyjemność oglądać dzisiaj kadrę...całe szczęście że ominie nas kompromitacja w Brazylii.
my Hutnika wierni fani,z Nowej Huty chuligani

majkas
Posty: 10
Rejestracja: pn wrz 26, 2005 1:36 pm

Postautor: majkas » sob mar 23, 2013 12:51 am

co ma mecz pzpn-u z Ukraina do meczu z Łysica ?
Hutnik Pany

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » sob mar 23, 2013 11:43 pm

Zerknijcie na terminy tutaj:
http://www.90minut.pl/liga/0/liga6278.html

Klub oficjalnej informacji na temat zmian terminów nie otrzymał.

dUfio
Posty: 9122
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz mar 24, 2013 7:36 pm

jeśli to prawda to słuszne posunięcie

ale Limanovie pewnie na którąś środę przełożą

Awatar użytkownika
Monka
Posty: 539
Rejestracja: pn sie 23, 2004 6:35 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: Monka » śr mar 27, 2013 1:01 pm

3 kolejka podobno tez odwołana, na 90minut takie info
http://www.90minut.pl/liga/0/liga6278.html
Barwy Królewskie Biało-Błękitno-Niebieskie!!

tomabon
Posty: 860
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » śr mar 27, 2013 1:10 pm

Dzisiaj Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej zarządzający rozgrywkami III ligi małopolsko-świętokrzyskiej postanowił odwołać wszystkie spotkania w tej klasie rozgrywkowej zaplanowane na Wielką Sobotę. Tym samym już trzecia seria gier rundy wiosennej z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych została przełożona.

W porównaniu z poprzednimi kolejkami ta seria gier nie opóźni zakończenia rozgrywek i jak informuje ŚZPN zostanie rozegrana w kwietniu. Do wyboru pozostały dwa środowe terminy: 10 lub 17 kwietnia.

Wiadomo już, że na pewno swojego meczu ligowego w dniu 10 kwietnia nie może rozegrać Szreniawa Nowy Wiśnicz, która na ten dzień ma zaplanowane spotkanie pucharowe z Rylovią Rylowa.

Oto zestaw par 18 kolejki III ligi, która dzisiaj została odwołana:

Bocheński KS - Dalin Myślenice
Poprad Muszyna - Beskid Andrychów
Czarni Połaniec - Lubań Maniowy
Juventa Starachowice - Wierna Małogoszcz
Przebój Wolbrom - Granat Skarżysko-Kamienna
Janina Libiąż - Wisła Sandomierz
Limanovia Limanowa - Hutnik Nowa Huta (Kraków)
Łysica Bodzentyn - Szreniawa Nowy Wiśnicz

ksh72
Posty: 2595
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » śr mar 27, 2013 2:31 pm

może by puchar zagrać na sztucznym, bo się potem nie wyrobimy z terminami

Alex
Posty: 1044
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » śr mar 27, 2013 3:14 pm

To może ruszymy tak jak to było planowane. A więc od meczu z Nowym Wiśniczu, ale z drugiej strony nie wiadomo jak wygląda płyta boiska.

tomabon
Posty: 860
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » śr mar 27, 2013 3:22 pm

Alex pisze:To może ruszymy tak jak to było planowane. A więc od meczu z Nowym Wiśniczu, ale z drugiej strony nie wiadomo jak wygląda płyta boiska.


mecz ze Szreniawą został przełożony na 16 czerwca

Alex
Posty: 1044
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » śr mar 27, 2013 3:31 pm

tomabon pisze:
Alex pisze:To może ruszymy tak jak to było planowane. A więc od meczu z Nowym Wiśniczu, ale z drugiej strony nie wiadomo jak wygląda płyta boiska.


mecz ze Szreniawą został przełożony na 16 czerwca


Oo dzięki. Nie wiem czemu myślałem o 3 kwietnia. A więc inauguracja ligi meczem u siebie z Janiną :wink:

dUfio
Posty: 9122
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr mar 27, 2013 9:36 pm

Alex pisze:Chyba rundę wiosenną zainaugurujemy meczem z Łysicą. Patrząc na pogodę na najbliższe dni, nie wygląda to najlepiej.


Alex pisze:Na razie pogoda fatalna. Mam nadzieję, że chociaż przestanie padać, bo w innym przypadku mecz będzie przełożony...


Alex pisze:Pogodę, śledzę cały czas (chce żeby runda ruszyła), do czwartku wygląda to dobrze. Jedynie w piątek może popadać. Jak dla mnie na 80% mecz się odbędzie.


Alex pisze:Jest jedynie mały plus tej sytuacji, że do piątku mają być temperatury na PLUSIE. A więc co na sypie, powinno od razu stopnieć. A możliwe, że jeszcze w tym tygodniu lekko posypie.


Alex pisze:Patrze cały czas na pogodę i by trzeba chyba cudu by mecz się odbył w sobotę...


A więc inauguracja rundy wiosennej na 90% na meczu z Łysicą.


Alex pisze:. A więc inauguracja ligi meczem u siebie z Janiną :wink:



Ty synoptyk skończże już kurwa pierodlić :D

Alex
Posty: 1044
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » śr mar 27, 2013 10:49 pm

Ha tak myślałem, że ktoś to w końcu zbierze do kupy. Jestem forumowym synoptykiem :lol:

ZBYCHO
Posty: 673
Rejestracja: czw gru 18, 2008 1:50 am

Postautor: ZBYCHO » śr mar 27, 2013 11:10 pm

Ja proponuję odwołać całą rundę. :D

Awans nie grozi - spadek też nie.
Skupiamy się na pp i jedziemy z koksem. :P

Troublemaker
Posty: 2725
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » wt kwie 02, 2013 4:06 pm

Idąc za informacjami zamieszczonymi na 90minut.pl przełożony mecz z Limanovią rozegrany zostanie 17 kwietnia w środę.

W związku ze zbliżającym się meczem z Górnikiem Libiąż mam pytanie do naszego forumowego meteorologa Alexa. Jakie mamy szanse na rozegranie tego spotkania we właściwym terminie? :)
Quam dulce et decorum est pro patria mori

Alex
Posty: 1044
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » wt kwie 02, 2013 6:02 pm

A więc - dzisiejszy dzień na plus :lol: , gdyż temperatury pozwoliły roztopić chociaż trochę ten cholerny śnieg. Najgorszy będzie jutrzejszy dzień, a właściwie dzisiejsza noc, gdyż ma niestety popadać śnieg, a to dlatego że przyszedł kolejny front :( Szanse rozegrania meczu w niedzielę oceniam 50 na 50. Tylko dzisiejszej nocy i możliwe że jutro ma popadać śnieg. Plusami są jednak dodatnie temperatury i kolejne dni (czwartek, piątek) bez śniegu, oraz rozgrywany w piątek mecz Garbarni. Więc jeżeli oni zagrają to my też powinniśmy. Bo śnieg z grubsza będzie odgarnięty. Minusem jest oczywiście zbliżający się śnieg, ale również ... ŚPZN, który decyzję podejmuję w środę. Więc mam nadzieję, że jeżeli ŚPZN przełoży kolejną kolejkę (oby nie) to zarząd wyśle pismo z chęcią rozegrania meczu.

PS. Wszystkie informację odnośnie meczy będziemy pisać w tym wątku? :)