Puchar Polski na szczeblu regionalnym

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

TNH
Posty: 56
Rejestracja: sob sty 24, 2009 7:06 pm

Postautor: TNH » pn cze 17, 2013 7:58 pm

Koniec meczu 1-0 dla Wiślanych Jaśkowice. Kurwa jaki wstyd przegrać z taką wioską, gdzie niektórzy zawodnicy jeszcze do nie dawna występowali w B klasie. W pizdu jebana mać.

andy
Posty: 13
Rejestracja: pn cze 18, 2012 1:30 pm

Postautor: andy » pn cze 17, 2013 8:01 pm

bn pisze:Paszkiewicz - normalnie "mistrzowski" strateg.

Na mecz o pietruszkê ze Szreniaw± wystawiæ najsilniejszy sk³ad a w jedynym meczu gdzie o co¶ gramy - g³êbokie rezerwy.

"Znakomity" taktyk. Dziêki temu "m±dremu" posuniêciu zwiêkszyli¶my znacznie szanse na 6. miejsce zamiast 7. w naszej IV lidze....

a w nastêpnym sezonie pi³karsko i kibicowsko juz nie bêdzie tak lekko

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » pn cze 17, 2013 8:12 pm

Fan Hutnika pisze:wstyd kompromitacja zenada'
polowa do wywalenia]
WSTYD dziekujemy


Nie musisz wywalać, sami planują odchodzić po sezonie.

Awatar użytkownika
jarekb
Posty: 333
Rejestracja: śr cze 04, 2008 10:59 am
Lokalizacja: Libertów

Postautor: jarekb » pn cze 17, 2013 8:32 pm

centrum nh pisze:
Fan Hutnika pisze:wstyd kompromitacja zenada'
polowa do wywalenia]
WSTYD dziekujemy


Nie musisz wywalać, sami planują odchodzić po sezonie.



Może zacznijmy od trenera ...

Piach ! Szok ! Skandal ! Niedowierzanie !

Pomysl1950
Posty: 262
Rejestracja: czw paź 30, 2008 6:15 pm
Lokalizacja: Skarpa

Postautor: Pomysl1950 » pn cze 17, 2013 8:46 pm

ja mam pytanie, kto sie gorzej pokazał w PP, my kibicowsko czy grajki piłkarsko ?

jednak trochę szkoda Zawiszy

Awatar użytkownika
KoKoNH
Posty: 859
Rejestracja: śr sie 30, 2006 7:24 pm
Lokalizacja: Szkolne

Postautor: KoKoNH » pn cze 17, 2013 8:49 pm

niestety w tym sezonie wszystkie najważniejsze mecze przegraliśmy... jaki może być tego powód? Jeżeli mamy przegrywać taki finał to lepiej puchar odpuścić już od pierwszej rundy ;)

HAMAS
Posty: 1580
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » pn cze 17, 2013 8:49 pm

Wielka napinka na PP a jak przyszło do meczu to kibice w domu i napierdalanie przez kompa.

ŁukaszGT'02
Posty: 463
Rejestracja: wt sie 31, 2004 9:24 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: ŁukaszGT'02 » pn cze 17, 2013 9:19 pm

Piłkarze i tak w 3 ostatnich meczach wypadli lepiej niż kibice.....



To tyle do napinaczy wielkich strategów i znawców futbolu, pozdrawiam was wszystkich serdecznie.

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » pn cze 17, 2013 9:54 pm

Stanek faktycznie zagrał bardzo słabo.

Też dziwi że na najważniejszy mecz w sezonie wystawiamy rezerwy.

O ilości kibiców z NH lepiej nie wspominać...

Kiełbaski chociaż tanie były...

Alex
Posty: 1043
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » pn cze 17, 2013 10:13 pm

Ja sam nie byłem, bo byłem w robocie i nie zapominajmy że to jest poniedziałek. Co innego niedziele. No ale wiadomo terminarz.

Szkoda tej porażki. Na samym początku czułem że pucharu nie wygramy, ale nie sądziłem że przegramy z jakimiś leszczami. Już bym wolał i pewnie większość przegrać z Wieliczką, czy Myślenicami.

Po co wy gracie jak wy ambicji nie macie…

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » pn cze 17, 2013 10:15 pm

Wracając z meczu byłem wkurwiony jak nie wiem co. Jak można było przegrać z 5-ligowcem. Ale gdy już emocje opadły to człowiek patrzy w przeszłość i to nie pierwszy raz anonimowa wioska nam łoi dupę. Idzie przywyknąć.
Pamiętam jak startowała runda i graliśmy z TS Węgrzce wszyscy mówili, że Limanovia odpadła i będzie z górki. A nie raz nas historia uczy, że nie umiemy grać ze słabszymi drużynami czy pod presją.
Wiadomo, że gdy liga już została odpuszczona wszyscy nastawili się na PP.
Było widać to nastawienie w ilości osób na trybunach dzisiaj - wiadomo, że Skawina to odległa kraina i pora meczowa z samego rana, więc nasza ilość mówi sama za siebie (choć większa widzę, że w trakcie meczu siedziała na forum).

A teraz na serio - tak jak ktoś wspomniał na forum w tym roku przegraliśmy wszytkie najważniejsze mecze jakie były do przegrania by przyciągnąć kibiców na Hutnika. Co zwykły zjadacz chelba przeczyta jutro w sporcie w gazecie - Hutnik przegał z 5-ligowcem - to po co ja mam tam chodzić na mecze (a wcześniejsze mecze sezonu - Beskid, Sandomierz - tak samo). Gdy trzeba wygrać jakoś im to nie wychodzi.
Dziś nas nic nie tłumaczy - ani pogoda, ani murawa, ani mecze co 3 dni - przespana 1 połowa, w 2 od 70 minuty Wiślanka juz sił nie miała a my swoje, długie piłki krosowe na skrzydła do świątka który z zawodnikiem Wiślanki (z nr 7) główki przegrywał, a gdy dostał po ziemi to kręcił nim jak chciał - ale większość szło głową. Stanek Lubera marnują setki to wygrać się nie da.
Serafin - nie chłopak na ofensywnym pomocniku tylko jedynie klepki odgrywa (z całym szacunkiem dla jego talentu, bo napewno w piłkę gra lepiej niż ja - ale klepki to większość z nas odegra tak samo nawet po kilku piwach) - wogóle rozegraniam, podania, ani zastawić się.
Mały jest jeszcze mniejszych gaabrytów niż on a rządzi na boisku jako defensywny - można? można!

Liczyłem że Jaśkowiec pokonamy. Wieliczkę też z Dalinem mogłoby być ciężej ale że nasza przygoda jeszcze trochę potrwa ale cóż .. jesteśmy jak reprezentacja Polski.
Na naszej mapie pojawiają się kolejne wioski niesławnych meczy Hutnika, o których lepiej zapomnieć. Pytanie ile będzie jeszcze takich.

Gumezi
Posty: 548
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 2:46 pm
Lokalizacja: z placu

Postautor: Gumezi » pn cze 17, 2013 10:16 pm

Gumezi pisze:powoli,powoli panowie.zanim będzie Puszcza,a potem nawet cracovia,to trzeba wygrać "tylko" sześć spotkań.osobiście w to nie wierzę,że wygramy PP w Małopolsce...

i tyle w temacie.przecież dla kopaczy i trenera lepiej mieć sporo dłuższe wakacje.napracowali się przecież w tej rundzie...to działa według schematu-2 miesiące kopania(się po głowach)-pół roku opierdalania...
my Hutnika wierni fani,z Nowej Huty chuligani

JOK_NH
Posty: 4594
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn cze 17, 2013 10:19 pm

ŁukaszGT'02 pisze:Piłkarze i tak w 3 ostatnich meczach wypadli lepiej niż kibice.....



To tyle do napinaczy wielkich strategów i znawców futbolu, pozdrawiam was wszystkich serdecznie.



To chyba tyle w temacie.
Co do gry piłkarzy, to ciężko z drugiej strony ukryć rozczarowanie.

Gumezi
Posty: 548
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 2:46 pm
Lokalizacja: z placu

Postautor: Gumezi » pn cze 17, 2013 10:30 pm

postawa kibiców nie ma tu nic do rzeczy.chyba powinniśmy wymagać od kopaczy zwycięstwa z drużyną,która jest całkiem anonimowa???dla mnie to jest kurwa wstyd,mega wstyd...

ps.jaka byłaby zmiana w przebiegu meczu gdyby kiboli HKS-u było 300.żadna.długie wakacje panowie,po co się przemęczać?
my Hutnika wierni fani,z Nowej Huty chuligani

Alex
Posty: 1043
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » pn cze 17, 2013 10:44 pm

Gumezi pisze:postawa kibiców nie ma tu nic do rzeczy.chyba powinniśmy wymagać od kopaczy zwycięstwa z drużyną,która jest całkiem anonimowa???dla mnie to jest kurwa wstyd,mega wstyd...

ps.jaka byłaby zmiana w przebiegu meczu gdyby kiboli HKS-u było 300.żadna.długie wakacje panowie,po co się przemęczać?


Podobnie myślałem jak Gumezi odnośnie braku wygrania pucharu. I odnośnie kibiców też się zgadzam. Co by było gdyby tych 300 osób pojechało na mecz. A było by to, że jeszcze większa masa ludzi wyszła by wkurwiona. A tak ten blamaż widziała mała grupa ludzi.