NADZWYCZAJNE WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW NH2010 17.08.2013 r.

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » wt sie 20, 2013 12:12 am

Czy ktoś może przedstawić nam nowego prezesa, kim jest, czym się zajmuję, jaką ma wizję przyszłości Hutnika.
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

benitka
Posty: 247
Rejestracja: sob mar 21, 2009 9:18 pm

Postautor: benitka » wt sie 20, 2013 8:52 pm

Maciej Kawa to wieloletni kibic Hutnika z Teatralnego. Pamięta świetne czasy Hutnika. Zaliczyłem z nim wiele wyjazdów. Teraz jest właścicielem firmy PROBUD S.C. wspierając klub. Ambitny chłopak który ma plan na przyszłość i dobre kontakty. Na początku będzie jemu bardzo ciężko odbudować jakie kolwiek stosunki z miastem i innymi zarządami podległymi miastu. Jeśli ktoś jest zoriętowany to wie że nie wszędzie wejdzie się i coś wywalczy z "mordą" a takie rzeczy zamkły klubowi wiele furtek, teraz trzeba trochę czasu żeby je otworzyć . Dajmy nowemu zarządowi trochę czasu a będzie dobrze. To tylko moja opinia ale takie trwanie jakie miało miejsce do tej pory do niczego dobrego nie prowadziło. POWODZENIA MAĆKU >Życzy Tomek< TEATRALNE HKS!!
TRE75NHKS

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1975
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » śr sie 21, 2013 2:49 pm

Wpisujac w Google "Maciej Kawa images" znalazlem cos takiego.

https://www.google.co.uk/search?q=macie ... 11&bih=653

Mysle, ze twarz nowego prezesa mozna sobie wybrac :wink:

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » śr sie 21, 2013 3:16 pm

W kwestii wyjazdow to ja majac chyba ich trzycyfrowa (tez czesciowo w dobrych czasach) liczbe to Pana Kawy nie kojarze :) to taka mala dygresja

Zycze sukcesow a staremu Prezesowi wypada tylko dziekowac za to co zrobil.

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » śr sie 21, 2013 3:22 pm


Awatar użytkownika
jarekb
Posty: 333
Rejestracja: śr cze 04, 2008 10:59 am
Lokalizacja: Libertów

Postautor: jarekb » czw sie 22, 2013 8:54 am


ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » czw sie 22, 2013 11:27 pm

jarekb dzięki!

pierwszy raz chłopa widzę

po 20 s. - zasnąłem
:wink:

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » pt sie 23, 2013 8:56 am

benitka pisze:(...)Na początku będzie jemu bardzo ciężko odbudować jakie kolwiek stosunki z miastem i innymi zarządami podległymi miastu. Jeśli ktoś jest zoriętowany to wie że nie wszędzie wejdzie się i coś wywalczy z "mordą" a takie rzeczy zamkły klubowi wiele furtek, teraz trzeba trochę czasu żeby je otworzyć . D (...)


Sugerujesz, że Paweł Derlatka (bo on jest jedyną osobą, której nie ma w obecnym zarządzie) chodził "z mordą" do miasta? Rozumiem, że takie informacje uzyskałeś bezpośrednio od "miasta" t.j. od p. Majchrowskiego albo Kowala?
Bo jeśli to tylko plota, którą usłyszałeś i bezmyślnie powtarzasz to Twój wpis powinien znaleźć się tu: http://forum.Hutnik.krakow.pl/viewtopic.php?t=4025


ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

tomabon
Posty: 859
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » pt sie 23, 2013 9:08 am

metal pisze:
benitka pisze:(...)
zoriętowany ....
zamkły (...)


[b]Sugerujesz,




nie szkoda Ci nerwów żeby dyskutować z osobnikiem popisującym się taką polszczyzną? ;-)

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » pt sie 23, 2013 9:22 am

Nie, przykro mi się zrobiło, ze ktoś pisze takie rzeczy po prostu.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

benitka
Posty: 247
Rejestracja: sob mar 21, 2009 9:18 pm

Postautor: benitka » ndz sie 25, 2013 2:04 pm

Do - Metal. Chciałem Ciebie i Pawła Derlatkę przeprosić jeśli poczuliście się urażeni moim wpisem. Nie chodziło mi akurat o Pawła który jak mi wiadomo dużo poświecił dla dobra Hutnika i w wielu momentach brakowało Mu wsparcia i nie dosłownie .."z mordą" , ale za dużo mostów zostało spalonych a na dodatek miasto na czele z tym pseudo prezydentem i nieudacznikiem majchrowskim. Teraz wiele rzeczy wyszło , mam na myśli nieudaną współpracę ze Stowarzyszeniem Młodych Talentów, wynajmem boiska na którym klub mógłby parę groszy dorobić (gra Garbarni, Okocimskiego, Puszczy). Więc za niedomówienia które ktoś mógł źle zrozumieć PRZEPRASZAM. <Tomek>
TRE75NHKS

Awatar użytkownika
Gadżety NH2010
Posty: 61
Rejestracja: pn paź 29, 2012 10:36 am

Postautor: Gadżety NH2010 » wt sty 28, 2014 1:43 pm

Wszystkim Cz³onkom stowarzyszenia, zw³aszcza cz³onkom rzeczywistym, przypominamy o Nadzwyczajnym Walnym Zebraniu - 30 stycznia o 19 w pawilonie Nowego Hutnika.

Awatar użytkownika
HUT1950NIK
Posty: 105
Rejestracja: czw sie 26, 2004 4:29 pm

Postautor: HUT1950NIK » pt sty 31, 2014 8:04 am

Subiektywne wnioski z Walnego:

1. Frekwencja żenada!!! Wymagamy od Zarządu NH2010 aby społecznie pracowali dla Hutnika, a sami nie potrafimy przyjść w odpowiedniej liczbie na zebranie raz na kilka miesięcy
2. Jesteśmy mega zadłużeni - około 160 000 zł, a podobno wypadają kolejne trupy z szafy
3. Wyczuwalny jest podział na grupy w naszym Zarządzie (być może to tylko moje odczucie)
4. Wiele kibiców nie wie, ale jesteśmy na granicy funkcjonowania klubu!!! Dobrze skomentował to Pasza - "wiele osób czeka, aż się wykrwawimy i poddamy"
5. Problem z Siemachą jest nadal i to bardzo duży - brak boisk do trenowania!!!
6. "Być albo nie być, to wielkie pytanie..." - nie udało nam się znaleźć odpowiedzi na Walnym. Zarząd ma mega problem, musi w najbliższych dniach zdecydować, czy utrzymujemy obecny skład seniorów i zadłużamy się dalej ( w czerwcu wywieszamy białą flagę i podpisujemy kapitulację), czy tniemy już tak okrojony skład, szukamy oszczędności i wegetujemy do końca sezonu
TYLKO Hutnik

giovanni
Posty: 365
Rejestracja: wt sty 18, 2005 1:00 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: giovanni » pt sty 31, 2014 9:13 am

Jeszcze do uzupełnienia:

- problemy finansowe pojawiły się w październiku po wycofaniu się kilku sponsorów, na ich miejsce pojawili się nowi, ale nie pokryli tej straty, cały czas są prowadzone starania o nowych, ale nie jest to łatwe

- składki członkowskie - żenada :? ludzie deklarowali comiesięczne wpłaty a tego nie robią, jak w takim razie mamy dopiąć każdy miesiąc?
UWAGA! zacznijmy regularnie płacić co miesiąc a sytuacja w klubie będzie o wiele lepsza!!!!
może nowy skarbnik trochę ogarnie tą sytuację

- mecz z Unią odbija się na nas cały czas negatywnie!

- cały czas są potrzebni ludzie do pomocy w klubie, bo zarządowi nie starcza czasu aby się wszystkim zająć

pozdr.
- Hutnik NOWA HUTA -

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt sty 31, 2014 10:20 am

dodałbym jeszcze kulejący przepływ informacji na linii zarząd-kibice, już nie mówimy o sprawozdaniach ale choćby o zdawkowych informacjach w sieci na temat NAJWAZNIEJSZYCH wydarzen w klubie.

Moja propozycja jest taka:

w każdy wtorek, dzień po spotkaniu zarzadu (wybaczcie, że nie będę nikogo niepokoil od razu po zarzadzie o 2 w nocy) bede dzownil do wytypowanego czlonka zarządu, który po krótce zda mi relacje z zarzadu, a ja na podstawie tego napiszę tekst, w którym zawarte będą:

-najwazniejsze dzialania klubu z ostatniego tygodnia, czyli prowadozne zajecia, sparingi, prace na terenie boisk i budynku, spotkania w urzedach itd
-decyzje podjete przez zarzad dotyczace zmian personalnych, podejmowanych inicjatyw
-najpilniejsze potrzeby klubu, ze szczegolnym uwzglednieniem tych, ktore mogą spelnic kibice, przykladowo odsniezanie, transport, konkretna pomoc itd

autoryzowany tekst pojawi sie pozniej na stronie Hutnik.org, link do niego na forum i facebooku

czy zarząd jest sklonny wytypowac osobe ktora w trakcie spokan zanotuje/zapamieta najistotniejsze fakty i mi je nazajutrz przedstawi?