Historyczne mecze.

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1870
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » pt sie 09, 2013 2:47 pm

Fajnie się czyta wasze wspominki, ale mamy już temat w dziale kibicowskim
http://forum.Hutnik.krakow.pl/viewtopic ... &start=930
w którym cisza. Ten miałby sens gdyby się pisało o piłce.
Gdy będziemy dublować forum będzie mało przejrzyste i nie wiadomo będzie gdzie czegoś poszukać… tak mi się zdaje :idea:
Mówię to co myślę, robię to co mówię

dUfio
Posty: 9090
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt sie 09, 2013 5:46 pm

słuszna uwaga

odkąd swiadomie interesuje sie wynikami się mi utarło tak, że Hutnik u siebie wygrywa, na wyjezdzie przegrywa i tak leci cala runde... jednak w sezonie 95/96 sie odmienilo i pamietam z tego sezonu wiktorie w Bełchatowie, Szczecinie, Gdańsku i oczywiscie w Tarnobrzegu: info z tego meczu przywiozl starszy o kilka lat kolega (były, teraz za... KSC) z osiedla. Radosc wsrod chlopakow w moim wieku (10 i mlodsi) przeogromna - jestem ciekaw czy np info o osieku i awansie dotarło i jak do tych najmłodszych kibiców. jak zareagowali? ktoś z nich tym żyje?

sezon pucharowo/spadkowy - utkwiła mi przede wszystkim żenujaca seria meczów bez gola zakonczona 3:1 z Rakowem (gol Motyki tyłem)

z tego sezonu takze mecz z Belchatowem i jego kontynuacja w kolejnym sezonie w 2 - oba w pizde

wtedy posmiewiskiem byla Jagielonka Nieszawa, ale my jej jakos nie rozjebalismy bardzo - zdajsie 3:1 u siebie i 4:0 na wyjezdzie

kolejny sezon i na dzien dobry 6:0 z Hetmanem w mega upale (wszystkie gole w 2 polowie)
walka o utrzymanie zapewnione wygrana z Unią i remisem z Ceramika


sezon 00 - tu juz w koncu regularna obecnosc w mlynie na meczach od wiosny u siebie pilkarsko rewelacja: 3:1 ze slaskiem 2:0 z Koninem, 4:1 Stalowa i Korona, 3:0 Jeziorak, 4:3 Raków (do przerwy 4:0), najgorsze remisy z Kietrzem i wiadomo - Lechia

sezon 00/01 i walka o powrot takze uzyskana dzieki regularnym wygranym u siebie, oczywiscie na wyjazdach takze - przede wsszystkimw Debicy po samoboju w ostatniej minucie. U siebie 3:3 z Sandecja po karnym z dupy i golu widmo (wiadomo - Urbanczyk) smutna i dziwna porazka o 11 w sobote z Wieliczką 1:4, wszystko powetowane Siarką (5:0) i meczem Hutnik-Hutnik'90 dzień pozniej


cdn ;)

dzuhas
Posty: 2367
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » pn mar 10, 2014 1:17 pm

pzdr Osiek