Ogólnohutnicza pomoc

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pt lip 11, 2014 3:21 pm

Tesco? Real? Wietnamczycy gdzieś na bazarze?

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » pt lip 11, 2014 3:56 pm

Lookne do Wietnamców, nie pomyślałem o nich :o
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

oszuwar
Posty: 446
Rejestracja: pn maja 09, 2005 11:58 am

Postautor: oszuwar » wt lip 15, 2014 9:47 am

Gdzie można zdobyć (kupić) koszulki Polonii Kraków?

edit; juz wiem, kupić można tylko u trenera, ale dopiero we wrzesniu, moze ktos ma pozyczyc tylko do zdjecia. Syn kumpla marudzi. Ma 125cm wzrostu.
Z Hutnikiem od zawsze...

Awatar użytkownika
Pasha
Posty: 311
Rejestracja: pt cze 01, 2007 10:43 am
Lokalizacja: Kiev

Postautor: Pasha » wt lip 15, 2014 12:03 pm

Nasze chlopaki pytaja jeszcze o takim preparacie jak CELOX (przeznaczony jest do tamowania zagrażających życiu krwawień średniej i dużej intensywności). Moze od was ktos zajmuje takimy rzeczamy, my chetni do zakupu.
Z takiej strony tanio/szybko kupowac ?
https://www.paramedyk24.pl/?name=celox

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1975
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » pt lip 18, 2014 8:05 pm

Pytanie odnosnie skladek przyszlych emerytalnych skladek. Do konca lipca trzeba podjac decyzje czy maja one trafiac do ZUS i OFE czy tylko do ZUS? Ktore rozwiazanie jest lepsze?

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » pt lip 18, 2014 8:18 pm

Jednej odpowiedzi nikt Ci nie da bo to wybór jak między dźumą a cholerą.

Interesuje się trochę giełdą, zaglądam na fora biznesowe i ja wybrałem OFE.

Najlepsze wyjaśnienie jakie znalazłem w sieci.

http://ofeczyzus.pb.pl/3726501,39966,zu ... y-rozsadek

Decyzja należy do Ciebie.
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

bn
Posty: 3015
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » pt lip 18, 2014 9:36 pm

Nie ma to żadnego znaczenia z punktu widzenia emerytury, ponieważ i tak na 10 lat przed planowanym wiekiem emerytalnym (który rząd może w każdej chwili podnieść nawet i do 99 lat) wszystkie środki trafią do ZUS, niezależnie co się wybierze.

Poza tym jeśli ktoś zarabia np. średnią krajową to jest to tylko kwestia tego czy ok. 100 zł więcej lub mniej pójdzie do ZUS. Nawet więc jeśli OFE osiągną jakiś super wynik, to emerytura może być większa np. zaledwie o 20 zł.

Jest to więc kwestia tylko tego czy bardziej nienawidzi się Tuska który obrabował wielu naszych rodziców z kilku lat emerytury czy lichwiarzy z OFE, którzy nas bezkarnie cięli mega prowizjami przez te 15 lat.

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » sob lip 19, 2014 2:06 am

Mam pytanko w temacie klimatyzacji. Chciałbym ochłodzić 2 pokojowe mieszkanie, niezbyt duże. Jakie sa opcje? Nie znam się zupełnie na tym, kojarze jakieś urządzenia z montowanymi jednostkami za oknem lub z wielkimi rurami wypuszczanymi za okno. W moim przypadku nie wchodzi w grę nic co musiałoby być zamontowane na stałe na bloku. Mogę ingerować w okno, nie mogę w ścianę bloku z zewnątrz. Ewentualnie ostatnio widziałem w markecie takie coś tylko stojące w pokoju. Jak to się sprawdza? Ewentualnie co polecacie innego?

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1975
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » sob lip 19, 2014 2:07 pm

Flagus i bn - dzieki

Awatar użytkownika
teton
Posty: 247
Rejestracja: śr sie 25, 2004 11:08 pm
Lokalizacja: z Nowej Huty koło krakóffka

gmail

Postautor: teton » ndz lip 27, 2014 5:53 pm

Posiadam konto na gmial gdzie przekierowane mam 2 maile z interia.pl , od dwóch dni wiadomości z interii "nie schodzą" na gmial .

Adnotacja która się pokazuję to :
Błąd zabezpieczeń SSL.
Serwer zwrócił błąd „SSL error: certificate has expired”

czy ktoś z Was wie OCB ? i jak to naprawić ?
Nic nie działa bardziej destrukcyjnie niż cichy i bezbarwny stadion

Biega
Posty: 280
Rejestracja: wt cze 26, 2012 1:50 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA WOLNE MIASTO!

Postautor: Biega » ndz lip 27, 2014 9:46 pm

Zna ktoś sposób na odkamienienie instalacji stalowej ocynkowanej? Bo są przeważnie preparaty do wężownic ewentualnie stali czarnej.
NIEMA HUTNIKA BEZ NOWEJ HUTY! TAK JAK I NOWEJ HUTY BEZ HUTNIKA!
~DURA LEX SED LEX~

dzuhas
Posty: 2368
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » pn lip 28, 2014 2:27 am

prowadze strone internetowa dla Amerykancow (glownie).wejsc jest kilka tysiecy dziennie. chce to zarejestrowac w Adsense a Ci pisza mi

Dziękujemy za zainteresowanie programem Google AdSense. Nasi specjaliści sprawdzili zgłoszenie i stwierdzili, że nie spełnia ono naszych kryteriów. Z tego powodu nie możemy przyjąć go do programu.

Wierzymy, że stosowane przez nas zasady pomagają maksymalizować efektywność reklam Google, zarówno z punktu widzenia wydawców, jak i reklamodawców. Weryfikujemy nowych wydawców i zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia każdego zgłoszenia. Gdy program rozwinie się, być może uznamy, że jesteśmy w stanie rozszerzyć go na inne rodzaje zawartości witryn.

Informujemy, że możemy nie być w stanie odpowiedzieć na zapytania dotyczące szczegółów decyzji o odrzuceniu zgłoszenia. Dziękujemy za zrozumienie.


nie mam zrozumienia bo to sa pieniadze. kto wie o chuj im moze chodzic ? i jak mozna zrobic tak by jednak zechcieli pojsc na wspolprace ?
pzdr Osiek

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » pn lip 28, 2014 1:19 pm

zawsze mozna wybrac innego reklamodawce np binlayer (chociaz google adsense pewno lepsze)

Awatar użytkownika
Cato
Posty: 721
Rejestracja: śr cze 29, 2005 9:19 am

Postautor: Cato » śr lip 30, 2014 3:27 pm

hej, poleci ktoś jakiś auto-szrot albo sklep z używanymi częściami samochodowymi ??
być HUTNIKIEM to być najgorętszym
ten kawałek męczy niekumatych

HAMAS
Posty: 1582
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » śr lip 30, 2014 3:55 pm

jaka marka cię interesuje.