Hutnik - Partyzant Radoszyce (13.09.14, sobota, g: 16:30)

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » sob wrz 13, 2014 9:13 pm

Piotrek pisze:gdyby nie rozpoczynanie akcji od bramkarza do obrońcy- potem pressing przeciwnika- obrońca do bramkarza i bramkarz wybija panicznie piłkę do przodu to mecz uznałbym za bardzo dobry.

Każdy widzi co chce... Te podania w żadnym wypadku nie są paniczne, mają być kierowane w konkretne sektory boiska w sytuacji kiedy grą obrońcami przeciwnika wyciągamy i wychodzi do Nas wysoko pressingiem...
Obrazek

lucero
Posty: 1290
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » sob wrz 13, 2014 11:19 pm

Hutek- jaki postep na trybunach???

Wg mnie ludzi najmniej z wszystkich spotkan u siebie... dopingowo fakt najlepiej

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » sob wrz 13, 2014 11:24 pm

jarkonh pisze:
Piotrek pisze:gdyby nie rozpoczynanie akcji od bramkarza do obrońcy- potem pressing przeciwnika- obrońca do bramkarza i bramkarz wybija panicznie piłkę do przodu to mecz uznałbym za bardzo dobry.

Każdy widzi co chce... Te podania w żadnym wypadku nie są paniczne, mają być kierowane w konkretne sektory boiska w sytuacji kiedy grą obrońcami przeciwnika wyciągamy i wychodzi do Nas wysoko pressingiem...


To by miało sens .... ale bramkarz ma piłkę, z tyłu jest 4 obrońców i defensywny pomocnik do rozegrania akcji, więc z przodu jest na połowie przeciwnika pięciu naszych zawodników do których może bramkarz bezpośrednio kopnąć, a nasi obrońcy mogą stać wąsko. I tu jest problem, bo jak gramy przez obrońców, a przeciwnik robi pressing to piłka wraca do bramkarza i w tym momencie mamy 4 obrońców rozstawionych na całej szerokości boiska - boczni w ogóle są poza grą, natomiast zawodnicy ustawieni z przodu automatycznie się wracają przez co wykop do linii bocznej kończy się stratą w zdecydowanej większości przypadków - powód prosty, bo w tym momencie mamy na połowie rywala już tylko jednego zawodnika, gdzie jeszcze chwilę temu mieliśmy ich pięciu. Więc czy nie lepiej kopnąć piłkę od razu do przodu gdzie mamy tych pięciu zawodników i przy okazji uniknąć "dziwnych" sytuacji ( dziś takie były, juniorzy z Garbarnią itd...). Ja nie widzę w czymś takim żadnej logiki. Jak dla mnie gdy przeciwnik gra wysokim pressingiem to od razu dzida do przodu jak najdalej od własnej bramki. Przecież my połowę bramek tracimy po stratach piłki na własnej połowie, a ile po takich akcjach strzeliliśmy?

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz wrz 14, 2014 2:08 am

Święty dzisiaj pięknie, to podcięcie nad bramkarzem :)

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz wrz 14, 2014 11:21 am

Porter_HKS pisze:
I doping "niby" w 17 osób. Da się? Chęci prowadzącego "podsycone" % pierwszego bębnbiarza. Da się ??. A efekt ....



udało się wykrzesać z trybun jako taki doping, ale w takich wypadkach mam wrazenie ze wyciskamy z ludzi wiecej niz sie da

dlugo na tym patencie nie pojedziemy...

Hutn<IC>y
Posty: 195
Rejestracja: sob wrz 10, 2005 1:35 pm

Postautor: Hutn<IC>y » ndz wrz 14, 2014 1:55 pm

Niby niektórzy narzekają na grę w poprzednich meczach ale warto też zauważyć że jesteśmy jedną z trzech drużyn które jeszcze nie doznały porażki.

Krzych1980
Posty: 229
Rejestracja: pn sie 16, 2010 7:17 pm

Postautor: Krzych1980 » ndz wrz 14, 2014 2:03 pm

[/quote]Przecież my połowę bramek tracimy po stratach piłki na własnej połowie, a ile po takich akcjach strzeliliśmy?[/quote] Piotrek.w tym sezonie straciliśmy 5 bramek w 7 meczach z czego trzy po karnych a z tego 2 były chyba całkowicie wyssane z palca.więc ciężko mówić o połowie bramek.mimo tych bramek z karnych i tak możemy mówić że mamy całkiem dobrą obronę mimo denerwującego publikę rozegrania od tyły.ale jak widać jest w tym jakaś metoda i należy mieć nadzieję że w pierwszych meczach naprawdę brało nam ciut szczęścia a słowa Prezesa z początku sezonu o szansach na awans nie są mgliste i odrobimy straty.przecież każdego dopadnie kiedyś kryzys

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » ndz wrz 14, 2014 4:29 pm

Krzych1980 pisze:jak widać jest w tym jakaś metoda


według mnie jedno z drugim ma mało wspólnego i jest to metoda na stałe stwarzanie zagrożenia pod własną bramką. Już chyba wszystkie drużyny w lidze wiedzą, że gramy w ten sposób i tak się ustawiają, by wykorzystać ten prezent.

W najlepszym razie kończy się to szczęśliwym i ofiarnym uniknięciem straty bramki przez paniczne wybijanie piłki do przodu lub na aut. W gorszym wariancie - po prostu utratą bramki. Wiosną przez to nie wygraliśmy chyba 3-4 meczy.

Rozumiałbym gdyby obrońcy byli akurat wolni i można by rozegrać jakąś akcję, ale nie kiedy widać że napastnicy rywali już tylko czekają na ten prezent bo z góry wiedzą gdzie bramkarz musi zagrać piłkę.

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » ndz wrz 14, 2014 5:49 pm

bn pisze:
Krzych1980 pisze:jak widać jest w tym jakaś metoda


według mnie jedno z drugim ma mało wspólnego i jest to metoda na stałe stwarzanie zagrożenia pod własną bramką. Już chyba wszystkie drużyny w lidze wiedzą, że gramy w ten sposób i tak się ustawiają, by wykorzystać ten prezent.

W najlepszym razie kończy się to szczęśliwym i ofiarnym uniknięciem straty bramki przez paniczne wybijanie piłki do przodu lub na aut. W gorszym wariancie - po prostu utratą bramki. Wiosną przez to nie wygraliśmy chyba 3-4 meczy.

Rozumiałbym gdyby obrońcy byli akurat wolni i można by rozegrać jakąś akcję, ale nie kiedy widać że napastnicy rywali już tylko czekają na ten prezent bo z góry wiedzą gdzie bramkarz musi zagrać piłkę.


Dokładnie o to mi chodzi grać przez obrońców jak nie ma pressingu, przy pressingu dalekie wybicie bezpośrednio. Przy okazji jest to też jakaś arytmia gry która może przeciwnika zaskoczyć.

Krzych1980
Posty: 229
Rejestracja: pn sie 16, 2010 7:17 pm

Postautor: Krzych1980 » ndz wrz 14, 2014 7:40 pm

ludzie straciliśmy 5 bramek z czego 3 z karnych. co prawda mecz mniej ale pod względem straconych na 3 miejscu.w zeszłym roku w plecy było sporo ale na razie widać postęp.obrona bez osłabień i chłopaki lepiej będą się rozumieć z meczu na mecz.do tego bramkarz który mimo ryzykownych momentów nie przysparza tak o palpitacje serca jak nasz wychowanek rok temu.mimo osłabień teoretycznych w środku pola trzeba mieć nadzieję że chłopaki się rozkręcą.teoretycznie jak wygramy z czarnymi to jesteśmy w czubie tabeli.a nawet jak nie to tak nie będzie co płakać.jak by chodziło ludzi pod tysiąc to i inne możliwości by były. a jest jak jest.trochę zaufania bo w tej grze naprawdę jest metoda .nie wiem czy tylko ja to zauważyłem ale publika coraz mniej się tym irytuje.jak by zamiast głupich remisów były dwie wygrane to nikt by o tym nawet słowa nie wspomniał na forum tylko wszyscy by rozkminiali z kim będziemy grali w drugiej lidze. wczoraj dopiero ludzie o szybką dzidę( teraz chyba bramkarz ma możliwość kopnąć do przodu a w zeszłym roku maniakalnie do boku było więc też jakaś nowość jest) do przodu głośno zaczęli wołać jak poczuli krew że można partyzanta wysoko pocisnąć.i jak by nie kilka zabaw to pewnie by jeszcze dwie dostali. mam nadzieję że wyjdzie na moje i w połowie sezonu będziemy liczyć się w teoretycznej walce o awans czytaj nie będzie dużych strat punktowych,zarząd coś tam w kadrze uzupełni a na trybunach co mecz będzie 999 czego sobie i wszystkim malkontentom życzę :wink: trochę więcej zaufania życzę i trzeźwego spojrzenia na to czym dysponujemy a na to co dostajemy

lucero
Posty: 1290
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » ndz wrz 14, 2014 8:11 pm

Ja tam widze inna taktyke. Rok temu wszystkie ale to wszystkie pilki byly brane od bramkarza do obroncow nie wazne ile zawodnikow przeciwnej druzyny bylo na naszej polowie

teraz stawiam ze takich pilek jest 60% i to jest wedlug mnie ok bo mamy element zaskoczenia iz zagramy inaczej

fakt ze zjebalismy dwie bramki i tak przez to ale kto mogl wiedziec ze niektorzy nie potrafia przyjac pilki o sile lekkiego podania

Krzych1980
Posty: 229
Rejestracja: pn sie 16, 2010 7:17 pm

Postautor: Krzych1980 » ndz wrz 14, 2014 9:12 pm

ja dokładnie widzę to samo co Lucero.jak jest w miarę spokojnie to do obrońców na wyciągniecie rywali a jak jest szansa na powodzenie to piła od bramkarza na połowę lub do środka do cofającego się pomocnika z pominięciem obrony.więc jakaś tam zmiana jest w stylu gry jest.wystarczy oglądnąć skrót z partyzanta że nasi lubią i dobrze się czują w grze kombinacyjnej więc wybicia powiedzmy na oślep muszą być ograniczone do minimum,do sytuacji gdy jest realna szansa przejęcia piłki i stworzenia przewagi,a jak nie to piłka od nogi do nogi.niestety przyjęcie piły u niektórych trochę szwankuje.osobiście dziś mnie pozytywnie Antoniak zaskoczył.zawsze jak wchodzi na zmianę to jakiś taki chaotyczny,niepewny a dziś dobrze bronił i dość efektywnie uruchamiał piłkę do przodu

ZBYCHO
Posty: 669
Rejestracja: czw gru 18, 2008 1:50 am

Postautor: ZBYCHO » ndz wrz 14, 2014 11:46 pm

Ja pierdolę , przestańcie narzekać.

Na razie nie przegraliśmy meczu , mamy jedną z najlepszych obron w lidze pod względem straconych bramek.

Nieduża strata do lidera ( po zaległościach możemy być liderem :) )

ale nie..wy musicie wiecznie kurwa narzekać , że podają do tyłu , ze bramkarz źle podaje.

Weźcie się kurwa opanujcie .

wier<N>y
Posty: 230
Rejestracja: pn gru 01, 2008 7:05 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: wier<N>y » pn wrz 15, 2014 10:38 am

z tym liderem po zaległościach to chyba troszkę sie zapędziłeś... :wink:

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » pn wrz 15, 2014 11:23 am

A propo lidera.
Drużyna która 2 tyg przed sezonem była jeszcze w IV lidze jest liderem.
A my tak narzekaliśmy że ledwo co z nimi zremisowaliśmy.