KOMENTARZE, złote rady, genialne pomysły.

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » sob wrz 20, 2014 11:37 am

Popieram. Po kiego grzyba potrzebny do dzialu kibice jest login skoro wislacy i tak maja tu dostep.
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

petos
Posty: 153
Rejestracja: ndz mar 07, 2010 4:23 pm
Lokalizacja: petos

Postautor: petos » sob wrz 20, 2014 12:15 pm

takze admini niech dzialaja i wypierdalaja wszystkie nieznane osobiscie konta, sprawa do ogarniecia na dniach, do calego forum nie tylko czesci kibice, nowi uzytkownicy beda dopuszczani tylko po sprawdzeniu kto od kogo itd...

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » czw wrz 25, 2014 1:03 pm

http://legia.com/news,43808-prezentujem ... nisty.html

fajny bajer mają, tez kiedys o tym myslalem ;)

lucero
Posty: 1290
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » śr paź 01, 2014 6:29 pm

Z uwagi na totalna kleske frekwencyjna proponuje wprowadzenie w przyszlej rundzie Tylko i Wylacznie karnetow na cala runde w atrakcyjnej (normalny np 40-50 zl ) cenie tak aby jedno spotkanie kosztowalo okolo 5 zl

Cala zime nagonka na sprzedaz bo innej mozliwosci obejrzenia meczu nie ma.

Sprzedamy 300 i z moich obliczen wynika iz to juz bedzie wiecej niz teraz a wiadomo- jak cos limitowane to bardziej tego czlowiek pragnie

Marchewa
Posty: 628
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 1:33 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: Marchewa » śr paź 01, 2014 10:41 pm

Jest to jakiś pomysł tylko oby nie przyniosło to odwrotnego skutku
BUTCHERS '98 - 20 LAT WALKI

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » czw paź 02, 2014 12:33 am

lucero pisze:Z uwagi na totalna kleske frekwencyjna proponuje wprowadzenie w przyszlej rundzie Tylko i Wylacznie karnetow na cala runde w atrakcyjnej (normalny np 40-50 zl ) cenie tak aby jedno spotkanie kosztowalo okolo 5 zl


nie mozna calkiem wykluczyc biletow pojedynczych, chociazby dajmy na to przykladowo przyjezdza do nas w odwiedziny jakas zaprzyjazniona ekipa, albo w ogóle losowy - potencjalnie nowy kibic. ;)

dzuhas
Posty: 2361
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » pt paź 10, 2014 4:24 am

ciesze sie, ze Prezesem Hutnika jest Adam Gliksman - tutaj od druzyny z Oswiecenia/Piastow/Albertynskiego :) http://www.youtube.com/watch?v=DCE2OWZA82o
pzdr Osiek

wier<N>y
Posty: 230
Rejestracja: pn gru 01, 2008 7:05 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: wier<N>y » czw paź 30, 2014 9:37 pm

http://sportowetempo.pl/glowna_iii/arty ... y_barazowe
mógłby być ciekawy przeciwnik... :?

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 549
Rejestracja: pn sie 23, 2004 4:00 pm
Lokalizacja: www.Hutnik.krakow.pl

Postautor: admin » pn lis 02, 2015 8:15 am

HKS1978 pisze:Na stronie nh2010.pl po meczu, jak dla mnie 5-lecia, od soboty wisi info "[wkrótce szczegóły meczu]".
Do tego jakieś zdjęcie z Połańca. Trochę żałośnie to wygląda. Hutnik na tym cierpi. To samo w zakładce drużyna, nieaktualna kadra, brak zdjęć zawodników.
Rozumiem że wszyscy jesteśmy zapracowani, ale bez przesady.
Pytanie: Kiedy ktoś wreszcie zacznie zajmować się tą stroną?

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 549
Rejestracja: pn sie 23, 2004 4:00 pm
Lokalizacja: www.Hutnik.krakow.pl

Postautor: admin » pn lis 02, 2015 8:25 am

Stroną zajmują się min. 3 osoby na bieżąco. Nie piszę tu szczegółowo czym się zajmują, bo zapewne jest o zauważalne dla osób, które śledzą stronę. Każdej zdarza się nawalić raz na jakiś czas - jesteśmy tylko ludźmi.
Pytanie zatem powinno brzmieć: kiedy w końcu osoby, które wymagają od innych pracy na rzecz NH2010 same włączą się w budowanie Hutnika?
Zakładając Nowego Hutnika planowaliśmy, że będzie to wspólny trud i że KAŻDY kibic coś z siebie da. Niestety po pięciu latach okazuje się, że znaczna część woli tylko ciupać niż pomagać. Jeśłi ktoś nie płaci składek, bo ma trudną sytuację finansową - zawsze może wykorzystać jakiś swój talent lub umiejętność i pomóc / stale pomagać - bardzo do tego zachęcam zatem:
centrum_nh - chodzą pogłoski, że robisz dobre zdjęcia i że doskonale znasz piłkarzy - podbij do zarządu raz na rundę i zrób porządne zdjęcia zawodników.
HKS1978 - podobno nieźle piszesz? - może chciałbyś by relacje na stronie pojawiały się regularnie i bardzo wcześnie? Odezwij się do mnie na PW - ustalimy zasady współpracy.

Z GÓRY DZIĘKI!
Admin

lucero
Posty: 1290
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » wt lis 17, 2015 5:55 pm

Kontynuując lekko wątek z meczu z Beskidem i wpis Metala wkładam kij w mrowisko

Jeżeli będąc w czołówce obecnych rozgrywek, kiedy da się oglądać co innego niż podania do bramkarza w ramach projektu nowoczesnej piłki, frekwencja jest jaka jest i perspektyw nie widać to z bólem serca może czas na wycofanie z rozgrywek i zakończenie całego projektu NH2010 ?

Sagram
Posty: 438
Rejestracja: czw lis 25, 2004 9:46 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Sagram » wt lis 17, 2015 6:25 pm

lucero pisze:Kontynuując lekko wątek z meczu z Beskidem i wpis Metala wkładam kij w mrowisko

Jeżeli będąc w czołówce obecnych rozgrywek, kiedy da się oglądać co innego niż podania do bramkarza w ramach projektu nowoczesnej piłki, frekwencja jest jaka jest i perspektyw nie widać to z bólem serca może czas na wycofanie z rozgrywek i zakończenie całego projektu NH2010 ?



Dalej dłubiąc kijem w mrowisku - patrząc na jątrzenie i szukanie wszystkiego innego tylko nie to co pozytywne w Klubie i mając na uwadze sytuacje finansową, a w zasadzie jej załamanie się, projekt NH2010 staje się powoli - pomimo osiąganych celów (IIIl. i clj) - Titaniciem. A tonie w głównej mierze poprzez brak zainteresowania mas ludzkich (frekwencja), co dalej przekłada się na cyfry na koncie... IIIliga i clj dla ok.200kibiców nie ma sensu. To nie ten level...
Hutnik 1950 KRAKÓW

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » wt lis 17, 2015 6:32 pm

Likwidować
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » wt lis 17, 2015 11:03 pm

Wziąłem kalkulator i z grubsza przeliczyłem. W sumie sam się zdziwiłem, ale wychodzi mi na to, że frekwencja z 2010-2013 to był cud jakiś.
Jeżeli na gwardzistów i pejsów chodzi średnio w kolejce ligowej łącznie ok. 20 tys. ludzi a te dwa chujowe kluby mają przełożenie nie tylko na Kraków ale i okolice, to powiedzmy, że z ok. liczonego biednie 1 miliona potencjalnych widzów przyciągają skutecznie ok. 2%. W naszym rejonie oddziaływania mieszka licząc na bogato 100 tys. Gdyby 2% chodziło na mecze to... powinny się meldować 2 tys. Bajka. Ale... zaraz, zaraz. Przecież w naszym rejonie trochę ludzi biega na gwardię i pejsy. Ile może odpaść z tych potencjalnych 2 tys.? Pewnie kilkadziesiąt procent. I tak zostaje z 1,2 tys. Ale... Huta się mocno starzeje. Demograficznie to się z niej robi w Krakowie taki dom pogodnej starości, geriatryk. Czyli ile może być głów? No właśnie, ten magiczny tysiąc. I nie ma bata, aby było więcej. Teraz to już stara śpiewka: kolejny rok w buraczanej lidze, bez widoków na sponsora i marsz w górę - do ekstraklasy. Efekty na trybunach widać doskonale.

Matematyka to królowa nauk - miała z niej pytę na okres w drugiej klasie technikum, ale się jakoś wybroniłem :)
ezswaz aN Hutnik

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt lis 17, 2015 11:15 pm

viki pisze: stara śpiewka: kolejny rok w buraczanej lidze, bez widoków na sponsora i marsz w górę - do ekstraklasy. Efekty na trybunach widać doskonale.



tu nie chodzi o to, ze to nie jest argument bo jest

ale o to, ze w latach 2003-2009 za ssa perspektywy były podobne frekwencja nigdy albo prawie nigdy nie schodziła ponizej 500 osob. a teraz frekwencja jest zblizona do tej z wiosny 2010 z czasów bojkotu. to jest niepojete i przerazajace

tu tez nie chodzi o to ze wc itd bo wystarczy przejsc sie po Hucie i na kazdym rogu spotka sie gumiorow w roznym wieku wozacych sie w barwach ale planujacych wszystkie inne rozrywki na weekend oprocz meczu


projekt od poczatku zkalad budowe klubu w oparciu o wsparcie lokalnej spolecznosci wyrazone w licznym uczeszczaniu na mecze, wsparcie lokalnych sponsorow i przychylne spojrzenie roznych instytucji. z tego do dzis nie zostalo prawie nic.