Sparingi, transfery (zima 2015/6)

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » sob sie 01, 2015 12:34 pm

Jestem optymistą przed sezonem.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Emigrantt
Posty: 74
Rejestracja: sob gru 06, 2008 12:43 pm
Lokalizacja: Przy Arce

Postautor: Emigrantt » wt sie 04, 2015 8:37 am

Straszna cisza przed sezonem. Co raz mniejsze zainteresowanie, czy może strach przed rozpoczęciem najważniejszego sezonu dla Nas.

Awatar użytkownika
sudione
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 21, 2005 4:59 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: sudione » wt sie 04, 2015 10:53 am

Emigrantt pisze:Straszna cisza przed sezonem. Co raz mniejsze zainteresowanie, czy może strach przed rozpoczęciem najważniejszego sezonu dla Nas.
Zmieniamy taktykę! ...i tak się w tym roku nie utrzymamy więc od następnego sezonu zaczynamy od klasy C, niesieni przez euforię, która będzie nas niosła ze względu na to, że co rok będziemy awansować po cichu obieramy drogę dawnego LKS'u Nieciecza. Kto wie gdzie będziemy za 10 lat!;)

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » czw sie 06, 2015 11:28 am

bn pisze:
Sagram pisze:Ilosc sparingow - decyzja trenera.

bardzo dziwna decyzja

To jak to w końcu jest? W dzisiejszym Głosie trener twierdzi, że nie zna przyczyn z jakich odwołano 2 z 5 sparingów. Stało się to wedle jego słów, nim przyszedł. Chyba by wiedział jakby podjął taką decyzję?

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » czw sie 06, 2015 1:30 pm

Widzisz sprzeczność w zdaniach:
- trener - nie znam przyczyn dlaczego 2 z 5 sparingów zostały odwołane
- zarząd - decyzją trenera nie było więcej sparingów

Bo gwarantuje Ci, że oba są prawdziwe.

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » czw sie 06, 2015 3:34 pm

HZA_Hutnik pisze:Widzisz sprzeczność w zdaniach:
- trener - nie znam przyczyn dlaczego 2 z 5 sparingów zostały odwołane
- zarząd - decyzją trenera nie było więcej sparingów

Bo gwarantuje Ci, że oba są prawdziwe.


Kto odwołał dwa sparingi ?? Ktoś z tamtych klubów? Ktoś z zarządu czy były trener ??

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » czw sie 06, 2015 5:21 pm

Zachęcam do większej aktywności w życiu klubu, poniedziałki godzina 19 lub tutaj http://forum.Hutnik.krakow.pl/viewforum.php?f=11

W szukaniu taniej sensacji, obwiniania zarządu, trenera Paszkiewicza, trenera Stańca - nikt z zarządu uczestniczył nie będzie.

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw sie 06, 2015 6:05 pm

Emigrantt pisze:Straszna cisza przed sezonem. Co raz mniejsze zainteresowanie, czy może strach przed rozpoczęciem najważniejszego sezonu dla Nas.


forum już dawno przestało być źródłem informacji czy miejscem gdzie takie się zamieszczało w pierwszej kolejności

przeglądając pobieżnie facebooka czy gazety widać, że jednak dzieje się całkiem sporo

widze, że zaczyna się szukanie haków na trenera: ktoś próbuje mu przybić odwołanie sparingów wstecz :lol:

nie wiem co tu kurwa jest ciezkiego do zrozumienia: przyszedł gdy 2 byly juz odwolane, 3 zaplanowane, stwierdził, że nie bedzie szukania rywala na silę na środowe czy inne gierki i tyle

bn
Posty: 2995
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » czw sie 06, 2015 11:04 pm

dUfio pisze:forum już dawno przestało być źródłem informacji czy miejscem gdzie takie się zamieszczało w pierwszej kolejności


A szkoda. Nie do końca rozumiem, czemu w dobie Internetu poniedziałkowy zarząd miałby być jedyną drogą, aby dowiedzieć się cokolwiek o przygotowaniach, transferach czy sparingach.

Awatar użytkownika
sudione
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 21, 2005 4:59 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: sudione » czw sie 06, 2015 11:43 pm

bn pisze:
dUfio pisze:A szkoda. Nie do końca rozumiem, czemu w dobie Internetu poniedziałkowy zarząd miałby być jedyną drogą, aby dowiedzieć się cokolwiek o przygotowaniach, transferach czy sparingach.
Dokładnie! Mi się marzy, żeby był jakiś profil na Twiterze, który w telegraficznym skrócie podawałby główne informacje. Nie trzeba od razu pisać wypracowań na forum, czy stronę internetową, bo to wymaga czasu i pracy, a te kilkadziesiąt znaków byłoby jasne i czytelne dla każdego.:)

lucero
Posty: 1290
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » czw sie 06, 2015 11:53 pm

sudione pisze:
bn pisze:
dUfio pisze:A szkoda. Nie do końca rozumiem, czemu w dobie Internetu poniedziałkowy zarząd miałby być jedyną drogą, aby dowiedzieć się cokolwiek o przygotowaniach, transferach czy sparingach.
Dokładnie! Mi się marzy, żeby był jakiś profil na Twiterze, który w telegraficznym skrócie podawałby główne informacje. Nie trzeba od razu pisać wypracowań na forum, czy stronę internetową, bo to wymaga czasu i pracy, a te kilkadziesiąt znaków byłoby jasne i czytelne dla każdego.:)


Jest taki profil #nhrobercik

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » pt sie 07, 2015 12:41 am

Tak profil nhrobercika jest zajebisty. Ale brakuje rzetelnej informacji ze strony osób z klubu. Przykładowo dziś pojawiła się wątpliwość czy Guja, Nawrot, Niechciał są potwierdzeni do ligi. Nie ma ich bowiem w wykazie na stronie PZPN. I co? Nic. Nie wiadomo. Naprawdę nie ma nikogo kto mógłby na ten temat coś powiedzieć. Tak są problemy z certyfikatami, pracujemy nad tym, jest ok PZPN nie uaktualnił. Zamiast tego odsyłanie na poniedziałkowe zarządy, atmosfera w stylu KMWTW. A ja pierdole nie pójdę na żaden zarząd! Nie wystarczy że na mecze chodzę? Nh Robercik szacunek za robotę...

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt sie 07, 2015 7:43 am

bn pisze:
dUfio pisze:forum już dawno przestało być źródłem informacji czy miejscem gdzie takie się zamieszczało w pierwszej kolejności


A szkoda. Nie do końca rozumiem, czemu w dobie Internetu poniedziałkowy zarząd miałby być jedyną drogą, aby dowiedzieć się cokolwiek o przygotowaniach, transferach czy sparingach.



wycinasz fragment mojego tekstu a potem piszesz, ze poniedzialkowy zarząd to niby jedyne źródło informacji skoro ewidentnie napisalem, ze jak ktos sledzi fb czy gazety, czy tam skany wie wystarczajaco duzo

ja tam wole szczatkowe, ale potwierdzone info niz wymysly i spekulacje, ktore czesto sa tworzone przez fantazje dziennikarzyn, ktorzy musza oddac tekst do druku w sezonie ogorkowym i musza napisac byle co tak jak bylo w przypadku zmiany trenera

78 jak wystarczy ze chodzisz na mecze to wystarczy jak sie na meczu z programu dowiesz kto gra

tez jestem za wieksza dawką info z klubu ale sa wakacje, dajcie ludziom dychnac przed najtrudniejszym sportowo i organizacyjnie sezonem od lat, bo KILKA osob bedzie mialo duzo wiecej obowiazkow nic napisanie posta na forum

zobaczymy w Nowym targu jak duzy jest ten glod futbolu wsrod gumiorów :lol:

bn
Posty: 2995
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » pt sie 07, 2015 9:25 pm

dUfio pisze:
bn pisze:
dUfio pisze:forum już dawno przestało być źródłem informacji czy miejscem gdzie takie się zamieszczało w pierwszej kolejności


A szkoda. Nie do końca rozumiem, czemu w dobie Internetu poniedziałkowy zarząd miałby być jedyną drogą, aby dowiedzieć się cokolwiek o przygotowaniach, transferach czy sparingach.



wycinasz fragment mojego tekstu a potem piszesz, ze poniedzialkowy zarząd to niby jedyne źródło informacji skoro ewidentnie napisalem, ze jak ktos sledzi fb czy gazety, czy tam skany wie wystarczajaco duzo


odnosiłem się tylko do wypowiedzi HZA, gdzie padła taka rada : )

hosek1950
Posty: 297
Rejestracja: wt lis 11, 2008 2:57 pm

Postautor: hosek1950 » sob sie 08, 2015 7:25 am