Wszystko o Nowej Hucie

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

OrlO
Posty: 395
Rejestracja: pn lis 06, 2006 8:21 am

Postautor: OrlO » ndz sie 16, 2015 10:58 pm

juz od jakiegos czasu gadali ze beda zamykac az w koncu to zrobili... pewnie procz tego ze raczej na kknajpie nie zarabiali to innego powodu nie bylo. ogolnie prawie nikt tam juz nie chodzil.

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » pn sie 17, 2015 12:54 am

OrlO pisze:juz od jakiegos czasu gadali ze beda zamykac az w koncu to zrobili... pewnie procz tego ze raczej na kknajpie nie zarabiali to innego powodu nie bylo. ogolnie prawie nikt tam juz nie chodzil.


Ja tam chodziłem :)
Miała knajpa klimat...

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » pn sie 17, 2015 10:51 pm

Może powstanie dzięki temu jakaś apteka których brak w Hucie albo filia banku…
Poważnie umarła Laguna,gdzie w starej hucie można normalnie piwo wypić z wieczora bo głupi jestem?!
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » wt sie 18, 2015 8:55 am

Parę lokali jeszcze zostało tak na szybko to:

Legendarna Stylowa - na PC
Hubertus na Hutniczym
i piwiarnia Warki na na Szkolnym (choć ten lokal mi nie przypadł do gustu, za bardzo rynkiem śmierdzi, taka knajpa ma rację bytu w "gołębniku" a nie na starej Hucie)
Żal straszny tej Mozaiki bo miała super klimat...

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt sie 18, 2015 9:17 am

[quote="BINGONH"piwiarnia Warki na na Szkolnym (choć ten lokal mi nie przypadł do gustu, za bardzo rynkiem śmierdzi, taka knajpa ma rację bytu w "gołębniku" a nie na starej Hucie)
[/quote]


to chyba kwestia pokolenia bo wg mnie to najlepsza i najchetniej odwiedzana knajpa w Hucie przez osoby >30 różnej płci, częste miejsce weekendowych beforów, afterów i środowych lm osob z okolicy. ceny malo rynkowe, szama calkiem ok

mi np. klimat rodem z mozaiki czy laguny wogole nie odpowiadal ale rozumiem, ze ktoś może mieć sentyment do knajp rodem z poczekalni dusz sokola

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » wt sie 18, 2015 2:09 pm

Co teraz działa na miejscu dawnej "Kokosanki" (os. Zielone)? To był kiedyś (lata 90-93) mój ulubiony adres...
Ps. To dopiero była rasowa mordownia hehehe I te stoliki przykręcone do podłogi...
ezswaz aN Hutnik

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » wt sie 18, 2015 5:18 pm

Dufio ceny w Warce są za wysokie na moją kieszeń 7-8zl za piwo to dla mnie przesada. Klimat tam faktycznie bardziej pod młodzież i na randkę niż na zachlanie mordy przed Canal + A taki był cel mojego wypadu dla towarzystwa. Pod tym kontem Mozaika dużo bardziej mi pasowała.

dzuhas
Posty: 2368
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » wt sie 18, 2015 7:04 pm

najlepsza i tak byla knajpa " pod jablonkami" kolo awfu, swiec Panie nad jej dusza ! z knajpami w hucie bieda straszna, najlepsza to Drewniak kolo Switu !
pzdr Osiek

Awatar użytkownika
dziadekrk
Posty: 570
Rejestracja: pt cze 24, 2005 4:39 pm

Postautor: dziadekrk » wt sie 18, 2015 7:55 pm

Całkiem niedaleko mozaiki bo na Hutniczym (przy skrzyżowaniu Orkana/Al. Solidarności) zlikwidowano moją ulubioną budę z hotdogami z leszczyńską. Akurat dzisiaj byłem w pobliżu i miałem ochotę, a tam kurwa cukiernia steskal, byłem w ciężkim szoku. Mam nadzieję, że ta na Jagiellońskim chociaż zostanie.
Obrazek
Hinduskie ścierwo won z Nowej Huty!!

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » wt sie 18, 2015 9:37 pm

PITROL pisze:gdzie w starej hucie można normalnie piwo wypić z wieczora bo głupi jestem?!

To akurat było pytanie retoryczne czego niezakcentowałem.Jak widać normalnie to pojęcie względne…:lol:
BINGONH pisze:na zachlanie mordy przed Canal +

Od czasu do czasu też tak mam.Dziękuje za rady i pozdrawiam.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1975
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » sob sie 22, 2015 7:18 pm

Winnetou pisze:Pewien znajomy mi podkrakowski artysta wpadl na pomysl postawienia nowego pomnika w dawnym miejscu po Leninie. Rzezba mialaby okolo 2 m wysokosci. Artysta ten zasiega juz o opinie w artystycznym srodowisku, a takze u wladz. Co o tym pomysle sadzi elita Nowej Huty, czyli Wy?

[img][img]http://i57.tinypic.com/2rmkwf8.jpg[/img][/img]


[img][img]http://i59.tinypic.com/15f29uo.jpg[/img][/img]

[img][img]http://i61.tinypic.com/2qk0bk5.jpg[/img][/img]


Po prosze o choc jeden komentarz :)

Pawel
Posty: 126
Rejestracja: pt sie 13, 2010 3:06 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Pawel » ndz sie 23, 2015 10:11 pm

Według mnie idea i pomysł wspaniałe. Ale nie widzę wielkiego kalosza na PC.
Ani wisły, ani pasów - to HUTNIKA szalik był!

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn sie 24, 2015 12:35 am

dzuhas pisze:najlepsza i tak byla knajpa " pod jablonkami" kolo awfu, swiec Panie nad jej dusza ! z knajpami w hucie bieda straszna, najlepsza to Drewniak kolo Switu !


Drewniak z kolei to innego typu poczekalnia dusz:)
Ja tam Warkę lubię, jest z kim pogadać zawsze, jakiś mecz mozna przytulić, etc. Obok też zacna knajpa, gdzie przesiadują "swoi" i od kopa micha się cieszy:) Lubię też bardzo Kombinator, ale to na wypad na piwko ze swoją Damą :wink:

Troublemaker
Posty: 2725
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » pn sie 24, 2015 8:08 am

JOK_NH pisze:
dzuhas pisze:najlepsza i tak byla knajpa " pod jablonkami" kolo awfu, swiec Panie nad jej dusza ! z knajpami w hucie bieda straszna, najlepsza to Drewniak kolo Switu !


Drewniak z kolei to innego typu poczekalnia dusz:)
Ja tam Warkę lubię, jest z kim pogadać zawsze, jakiś mecz mozna przytulić, etc. Obok też zacna knajpa, gdzie przesiadują "swoi" i od kopa micha się cieszy:) Lubię też bardzo Kombinator, ale to na wypad na piwko ze swoją Damą :wink:


Ja swoją do Laguny czasami po meczu zabierałem i była ukontentowana. :)
Ostatnio zmieniony czw sie 27, 2015 8:02 am przez Troublemaker, łącznie zmieniany 1 raz.
Quam dulce et decorum est pro patria mori

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » śr sie 26, 2015 3:50 pm

Darmowe hotspoty WIFI również w Starej Hucie:
http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/ ... ,id,t.html
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!