Wybory parlamentarne 2015

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1871
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » ndz sie 23, 2015 2:12 pm

Przypierdolić też się trzeba umieć.No chyba, że tą wyliczankę napisał ktoś z PiS żeby ośmieszyć konkurencję z PO.To ja się odniosę do ostatniego cytatem:
Powtórki wyborów chcą też m.in. prezes KNP Janusz Korwin-Mikke (72 l.), szef klubu SP Jarosław Gowin (53 l.), a także lider SLD Leszek Miller. - Zwracamy się do Parlamentu Europejskiego i Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie o objęcie wyborów w Polsce misją obserwacyjną. Państwo polskie znalazło się w kryzysie! - mówił wczoraj były premier. Takie głosy słychać nie tylko w opozycji, ale i w koalicji. - W PKW jest jeden wielki burdel. Skala zastrzeżeń jest ogromna, dlatego nie dziwię się, że pojawiają się głosy, że trzeba powtórzyć wybory. Byłoby to właściwe - komentuje nam Eugeniusz Kłopotek (61 l.) z PSL.

Niema sensu reszty komentować.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

dan1950
Posty: 304
Rejestracja: sob mar 12, 2005 9:54 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: dan1950 » ndz sie 23, 2015 2:15 pm

[quote="HAMAS"]Dla zwolenników pis

Sukcesy PISu
1. Autostrady 7 km bieżących
2. Mieszkania 3mln ale na papierze
3. Peron Gosiewskiego we Włoszczowa
4. Mundurki szkolne
5. Teczki
6. Podsłuchy
7. Inwigilacje
8. Prowokacje zastraszanie
9. Pacyfikacja pielęgniarek
10. Zawłaszczenie publicznych mediów
11. Ciepłe posadki w spółkach skarbu państwa
12. Umorzenie długów kaczego Porozumienia Centrum za pieniądze podatników
13. Promowanie Lepperów, Łyżwińskich i innych Begerów
14. Wykorzystywanie CBA i ABW do prywatnej walki z konkurencją polityczną
15. Usługiwanie biskupom i rydzykom - by czarnym pasożytom, nierobom i darmozjadom żyło się lepiej.
16. Skłócenie narodu i nieomal doprowadzenie do wojny domowej w Polsce.
17. Uznanie kiboli - bandytów stadionowych za największych polskich patriotów
18. Doprowadzenie do katastrofy smoleńskiej i w następstwie PIShisterii - gigantyczne koszty w wyniku następstw tej katastrofy - zapłacą podatnicy !
19. Kupno rafinerii Możejki i straty związane z tą transakcją
20. Spotkanie z L.Millerem
21. Negowanie konstytucji
22. Nawoływanie do anarchii
23. Nieuznawanie demokratycznych wyborów i władz
PiS to stan umysł
Myślałem, że ta niedziela bedzie jakaś taka nijaka, a tu taki ubaw po pachy. Ty tak poważnie? :D

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » ndz sie 23, 2015 4:11 pm

:lol: :lol: gość się tefałenu naoglądał. do lekarza idź kurwa peowcu

HAMAS
Posty: 1580
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » ndz sie 23, 2015 5:18 pm

Normalnie jak bym słuchał radio maryja.

dan1950
Posty: 304
Rejestracja: sob mar 12, 2005 9:54 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: dan1950 » ndz sie 23, 2015 7:54 pm

HAMAS pisze:Normalnie jak bym słuchał radio maryja.

Tu sie czyta a nie słucha :D

czuczi
Posty: 119
Rejestracja: śr wrz 08, 2004 10:23 am
Lokalizacja: Suche Stawy

Postautor: czuczi » ndz sie 23, 2015 7:56 pm

Człowieku ja nie wiem co Ty ze sobą zrobisz w październiku jak Twoja platforma nie osiągnie nawet 20%...

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » ndz sie 23, 2015 8:18 pm

czuczi pisze:Człowieku ja nie wiem co Ty ze sobą zrobisz w październiku jak Twoja platforma nie osiągnie nawet 20%...


Będzie obserwował :wink: jak sobie radzą (nie radzą) z jedynie słusznej partii jaką jest PIS.
http://natemat.pl/152413,joachim-brudzi ... watelskiej

http://tomaszlis.natemat.pl/152395,pani ... ia-do-pana

http://natemat.pl/152403,oficjalnie-obo ... rzeja-dudy

http://natemat.pl/152399,maz-marty-kacz ... ie-gangiem

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » ndz sie 23, 2015 8:26 pm

To chyba jakiś nowy rodzaj łańcuszka po prostu, przeklejają na każdym forum od kilku tygodni :lol: więcej nie chce mi się szukać:

http://tglogowski.blog.onet.pl/2015/07/ ... la-swoich/
http://www.forbes.pl/nowa-marka-bi1-zas ... 8,1,1.html

bn
Posty: 3014
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » ndz sie 23, 2015 9:29 pm

Mundurki nie są zasługą pis tylko giertycha. Natomiast to PiS pozbawił nasz kraj suwerenności podpisując traktat lizboński przez co jesteśmy teraz kolonią Niemiec i Brukseli. Zobowiązanie do przyjęcia euro, gender, kary za to że krowy dały za dużo mleka czy za to żemamy za dużo węgla to wszystko zawdzięczamy pis. Taka piąta kolumna bo o ile po PO wiadomo czego się spodziewać to ci udają patriotów.

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » ndz sie 23, 2015 10:27 pm

HAMAS masz 100% racji w tym co piszesz do zwolenników PIS-u.

Potwierdzam z życiowego doświadczenia zwłaszcza to, że PIS to nie partia tylko stan umysłu.
Ludzie, którzy głosują na PIS, żyją w tym samy kraju co ja, patrzą na tą samą rzeczywistość, ale widzą COŚ INNEGO!

Dyskusją z nimi nie ma sensu...

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz sie 23, 2015 11:02 pm

BINGONH pisze:HAMAS masz 100% racji w tym co piszesz do zwolenników PIS-u.

Potwierdzam z życiowego doświadczenia zwłaszcza to, że PIS to nie partia tylko stan umysłu.
Ludzie, którzy głosują na PIS, żyją w tym samy kraju co ja, patrzą na tą samą rzeczywistość, ale widzą COŚ INNEGO!

Dyskusją z nimi nie ma sensu...

Hahaha Bingo, najpierw spójrz na siebie. Widzisz drzazgę w cudzym oku, a nie dostrzegasz belki w swoim. "Stan umysłu"? A co powiesz o swoim uwielbieniu mości "krula"? Odnoszę wrażenie, że redtube nie ma żadnych szans w starciu z jego blogiem. Seksplozja i jeden wielki orgazm na widok pana z wąsami. :)

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » ndz sie 23, 2015 11:26 pm

Korwin mikke liberał który popiera zakaz handlu w niedzielę... Haha. Szkoda słów. Jedyne fajne co zrobił to jak jebnął boniemu😁

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » pn sie 24, 2015 8:51 am

OŻÓG 1950 pisze:Hahaha Bingo, najpierw spójrz na siebie. Widzisz drzazgę w cudzym oku, a nie dostrzegasz belki w swoim. "Stan umysłu"? A co powiesz o swoim uwielbieniu mości "krula"? Odnoszę wrażenie, że redtube nie ma żadnych szans w starciu z jego blogiem. Seksplozja i jeden wielki orgazm na widok pana z wąsami. :)



Grubo się mylisz. Wcale nie jestem zafascynowany Korwinem. Korwin głosi "oczywiste oczywistości". Jest jednym politykiem, który konsekwentnie mówi prawdę o funkcjonowaniu świata.

że tylko wolny rynek daje rozwój, że im więcej państwa tym gorzej dla ludzi, że wolność jest ważniejsza od bezpieczeństwa itd...

Niestety są ludzie, którzy całe życie chcę być dziećmi, za którymi ktoś stoi, za których ktoś odpowiada, opiekuje się.

Są tacy, który twierdzą (co już w kraju katolickim) jest herezją, że "życie ludzkie jest najwyższą wartością"

I w tym sensie Korwin jest dla mnie idolem, mentorem.

Zafascynowany to jestem, byłem i będę Starożytnym Rzymem.
Honorem Rzymian, ich odwagą, systemem prawnym, podejściem do plebsu za zasadzie "chleb i igrzyska"...

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » pn sie 24, 2015 9:04 am

Różnica między np. mną i Ożógiem jest taka, że my potrafimy przyznać, że różnego rodzaju patologie mają miejsce w Pisie i że nie zawsze mają rację jeśli chodzi o sprawy państwa.

Ty natomiast Bingo piszesz zawsze z pozycji wyższości swojej i swojego guru (np. Jest jednym politykiem, który konsekwentnie mówi prawdę o funkcjonowaniu świata.)

Taki język kwalifikuje cię niestety na poziom gimnazjum i dziwię się jeszcze, że Ożóg i inni w ogóle ci jeszcze odpisują. Mam niestety wrażenie, że wchodząc w konflikty próbujesz podreperować sobie swoje ego.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » pn sie 24, 2015 9:45 am

I tą wypowiedzią potwierdziłeś tylko moją tezę, że PIS to stan umysłu...