Wybory parlamentarne 2015

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pt paź 23, 2015 7:41 pm


Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 786
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » pt paź 23, 2015 8:37 pm

Najlepsza opcja to taka żeby PiS miał rząd bez większości i celowe koalicje z KORWiNami i KUKIZ'ami.
Nie rozumiem jak można po 8 latach rządów tych debili powiedzieć, że koalicja po+psl+petru+zlew to "mniejsze zło".
HUTNICZY KLUB SPORTOWY


http://www.youtube.com/watch?v=wFOfiYD--_4
WIELKA POLSKA!

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2801
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » pt paź 23, 2015 9:14 pm

stefan batory pisze:Najlepsza opcja to taka żeby PiS miał rząd bez większości i celowe koalicje z KORWiNami i KUKIZ'ami.
Nie rozumiem jak można po 8 latach rządów tych debili powiedzieć, że koalicja po+psl+petru+zlew to "mniejsze zło".


Wystarczy pamiętać 2 lata rządów PiS.

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 786
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » pt paź 23, 2015 9:42 pm

Pamiętam i było dużo lepiej niż dzisiaj, choć nie widzę w tym zasługi pisu. No nie pierdol, że drżałeś że cię "odwiedzą o piątej rano" jak mówi pani premier.
HUTNICZY KLUB SPORTOWY





http://www.youtube.com/watch?v=wFOfiYD--_4

WIELKA POLSKA!

stazyja69
Posty: 4489
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » pt paź 23, 2015 10:41 pm

2011 Prawo i Sprawiedliwość blisko 30%
Po 8 "kiepskich" latach rządzenia
2015 Prawo i Sprawiedliwość ? 35%

Kaczyński podkreślił, że rząd, który utworzy PiS, przeznaczy 1 bilion 400 miliardów zł na inwestycje, m.in. na odbudowę gospodarki, infrastrukturę oraz rozwój regionów. Jak powiedział, na razie te pieniądze są „uśpione” m.in. na kontach przedsiębiorstw czy w bankach.


Mówimy jasno i chciałem to podkreślić, zemsty nie będzie, osobistych motywów nie będzie, musimy się ich wyzbyć, ale to nie oznacza żadnej abolicji, ani amnestii, wszystko będzie rozliczone, cała prawda będzie pokazana


Według prezesa PiS, zadaniem oświaty powinno być kształtowanie mocnej polskiej tożsamości. Zadeklarował też, że PiS chce zwiększać płace Polaków.


Nie chcemy tolerować sytuacji, w której w służbie zdrowia ważny jest tylko pieniądz” - podkreślił. Jak dodał, PiS przewiduje daleko idącą wielką reformę, „żeby skończyć z tym, co jest obecnie.

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » pt paź 23, 2015 11:05 pm

Ty tak na poważnie?
stazyja69 pisze:2011 Prawo i Sprawiedliwość blisko 30%
Po 8 "kiepskich" latach rządzenia
2015 Prawo i Sprawiedliwość ? 35%

Kaczyński podkreślił, że rząd, który utworzy PiS, przeznaczy 1 bilion 400 miliardów zł na inwestycje, m.in. na odbudowę gospodarki, infrastrukturę oraz rozwój regionów. Jak powiedział, na razie te pieniądze są „uśpione” m.in. na kontach przedsiębiorstw czy w bankach.


Mówimy jasno i chciałem to podkreślić, zemsty nie będzie, osobistych motywów nie będzie, musimy się ich wyzbyć, ale to nie oznacza żadnej abolicji, ani amnestii, wszystko będzie rozliczone, cała prawda będzie pokazana


Według prezesa PiS, zadaniem oświaty powinno być kształtowanie mocnej polskiej tożsamości. Zadeklarował też, że PiS chce zwiększać płace Polaków.


Nie chcemy tolerować sytuacji, w której w służbie zdrowia ważny jest tylko pieniądz” - podkreślił. Jak dodał, PiS przewiduje daleko idącą wielką reformę, „żeby skończyć z tym, co jest obecnie.

stazyja69
Posty: 4489
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » pt paź 23, 2015 11:06 pm

To nie ja , to prezes :wink:

FAN86
Posty: 353
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:48 am

Postautor: FAN86 » pt paź 23, 2015 11:09 pm

BINGONH pisze:
stefan batory pisze:Najlepsza opcja to taka żeby PiS miał rząd bez większości i celowe koalicje z KORWiNami i KUKIZ'ami.
Nie rozumiem jak można po 8 latach rządów tych debili powiedzieć, że koalicja po+psl+petru+zlew to "mniejsze zło".


Wystarczy pamiętać 2 lata rządów PiS.


Nie trawie Jarka i jego wesołej kompanii, w niewielu kwestiach mam zbieżne poglądy z nimi. Ale pisanie, że koalicja PO, Zlew, Petru,PSL jest mniejszym złem, świadczy o tym że:

-jesteś pierdolnięty bardziej niż JKM,
- piszesz te posty najebany


*niepotrzebne skreślić.

Dzięki takim ludziom jak Ty, znów mam wątpliwości, czy poświęcić głos partii Wiplera.

Łap, przyda Ci się na niedzielny wieczór w takim razie:



Obrazek

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pt paź 23, 2015 11:59 pm

BINGONH pisze:
stefan batory pisze:Najlepsza opcja to taka żeby PiS miał rząd bez większości i celowe koalicje z KORWiNami i KUKIZ'ami.
Nie rozumiem jak można po 8 latach rządów tych debili powiedzieć, że koalicja po+psl+petru+zlew to "mniejsze zło".


Wystarczy pamiętać 2 lata rządów PiS.


wystarczy pamiętać, a nie żyć medialnym straszenie postkomunistycznych mediów i dziennikarzy (w większości resortowych dzieci.)

FAN86 - czytając posty BINGONH wiadomo ze to jest antypisowiec w stylu PO, a Korwin mu potrzebny jako przykrywka dla uwiarygodnienia się.


"Ale pisanie, że koalicja PO, Zlew, Petru,PSL jest mniejszym złem" przecież takiej bzdury nie napisałby żaden wolnorynkowiec - liberał gospodarczy.


Życzę wejścia do sejmu PiSowi, Kukizowi i Korwinowi - reszta won!!!

http://www.zelaznalogika.net/pierdolone-31-tys-zl/

Troublemaker
Posty: 2724
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » sob paź 24, 2015 12:35 pm

BINGONH pisze:
HKS1978 pisze:I wtedy "rządzi" po-zlew-psl-pettru i wszyscy antypisowcy są zachwyceni.


a jestem antypisowcem i nie będę zadowolony z takiego układu. Ale wiem, że dla Polski będzie to mniejsze zło.


O tempora, o mores!

Czas zamknąć wątek, ponieważ dochodzi do depolaryzacji światopoglądowej, niezmiernie groźnej.

BINGONH pisze:Prymitywów chcących odebrać resztki godności i wolności kobietą, którzy chcą jedne kobiety pozbawić szans na dzieci a drugie zmuszać do rodzenia gdy były zgwałcone (Kogut)
Zdrajców narodu i państwa Polskiego (Kaczyński), to jego brat przy jego poparciu podpisał traktat lizboński.


"Konserwatywny-liberalizm" podszyty poprawną polszczyzną w czystej postaci.
Kazia Szczuka byłaby dumna, a Janusz potraktowałby Cię jak Boniego.
Quam dulce et decorum est pro patria mori

Awatar użytkownika
Kosoviak
Posty: 732
Rejestracja: śr maja 25, 2005 3:46 pm
Lokalizacja: RUCZAJ

Postautor: Kosoviak » sob paź 24, 2015 1:21 pm

Mam swój rozum i swoje sympatie!!

Hutnik & DYNAMO % JASTRZĘBIE & MAGDEBURG

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2801
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » sob paź 24, 2015 2:56 pm

Co mogłem zrobiłem. Od północy cisza wyborcza.

Na zarzuty może odpowiem po jej zakończeniu, choć wątpię by mi się chciało, bo kto nie zrozumiał, ten już pewnie i tak nie zrozumie.
A wszelkie obelgi za to co pisałem po mnie spływają. Może bym się i przejął tymi na temat stylu, ortografii czy interpunkcji, ale na pewno nie tymi o prezentowanych przez mnie poglądach. Nawet jak coś przejaskrawiam by maiło lepszy blask i było bardziej widoczne, to jest to dalej, prawda, prawda, prawda... Amen

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz paź 25, 2015 2:06 am

Hehehe :lol:
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » ndz paź 25, 2015 2:28 am

dziś tzn wczoraj rozmawiałem z rodzicami przed meczami, a po meczach ze znajomymi. Ludzie zacznijcie wreszcie myśleć po swojemu, przestańcie słuchać sloganów, albo reklam w tv !!!!!!

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » ndz paź 25, 2015 7:15 am

BINGONH pisze:Co mogłem zrobiłem. Od północy cisza wyborcza.

Na zarzuty może odpowiem po jej zakończeniu, choć wątpię by mi się chciało, bo kto nie zrozumiał, ten już pewnie i tak nie zrozumie.
A wszelkie obelgi za to co pisałem po mnie spływają. Może bym się i przejął tymi na temat stylu, ortografii czy interpunkcji, ale na pewno nie tymi o prezentowanych przez mnie poglądach. Nawet jak coś przejaskrawiam by maiło lepszy blask i było bardziej widoczne, to jest to dalej, prawda, prawda, prawda... Amen


SKOMPROMITOWAŁEŚ SIĘ. Ktoś trafnie stwierdził, że jakby twój guru to przeczytał to by cię potraktował jak boniego.