Hutnik Nowa Huta - Łysica Bodzentyn 7 listopada, 13:30

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

ultor
Posty: 66
Rejestracja: wt gru 02, 2008 5:54 pm
Lokalizacja: Kraków-Kliny

Postautor: ultor » sob lis 07, 2015 7:59 pm

A tak obiektywnie , bramkarz może wyglądał jak emeryt i niedzielny grajek, ale mimo 41 lat na karku kilka piłek , które wyciągnął , pełen szacun...

kurant
Posty: 146
Rejestracja: czw gru 20, 2012 9:49 am

Postautor: kurant » sob lis 07, 2015 8:01 pm

Dymanowski zawsze wyciągał piłki, które w jego wieku są już nie do wyciągnięcia.. dlatego tak go "lubią" na Suchych Stawach

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » sob lis 07, 2015 8:48 pm

ultor pisze:A tak obiektywnie , bramkarz może wyglądał jak emeryt i niedzielny grajek, ale mimo 41 lat na karku kilka piłek , które wyciągnął , pełen szacun...


Wystarczyły strzały po koźle w ziemię. Ale 3 bramki z głowy !!!! Nie pamiętam takiego meczu gdzie tak było

stazyja69
Posty: 4489
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » sob lis 07, 2015 8:51 pm

ok 13:20 - KOGO TU BRAKUJE

Obrazek

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » sob lis 07, 2015 9:10 pm

ksh72 pisze:
SIMON NH pisze:Niestety Soła wygrywa z Unią

Raczej na szczęście. Awans nam i tak nie grozi, a patrząc do tyłu to z Unia będziemy walczyć o utrzymanie.


Ty tak na poważnie?
Jak dla mnie wreszcie gramy tak jak Hutnik powinien grać, strzelamy dużo bramek i jesteśmy najlepszą drużyną w tej lidze.

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » sob lis 07, 2015 9:33 pm

stazyja69 pisze:ok 13:20 - KOGO TU BRAKUJE

Obrazek


Komunistów na drzewach? Bo o tej porze to trybuny już dawno pełne, czekające w napięciu na mecz.

bn
Posty: 2995
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » sob lis 07, 2015 9:44 pm

Piotrek pisze:
ksh72 pisze:
SIMON NH pisze:Niestety Soła wygrywa z Unią

Raczej na szczęście. Awans nam i tak nie grozi, a patrząc do tyłu to z Unia będziemy walczyć o utrzymanie.


Ty tak na poważnie?
Jak dla mnie wreszcie gramy tak jak Hutnik powinien grać, strzelamy dużo bramek i jesteśmy najlepszą drużyną w tej lidze.


co racja, to racja. mam nadzieję, że podejście "awans i tak nie nie grozi" odeszło w zapomnienie razem z Paszą.

fan
Posty: 964
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » sob lis 07, 2015 10:26 pm

Powiem szczerze, że to dopiero mój drugi mecz w sezonie. Postanowiłem przyjść zobaczyć jak grają po zmianie trenera bo za Andrzeja nie dało się już tego oglądać... te podania do tyłu itp...
Teraz naprawdę wygląda to nieźle. Myślę, że gdyby tylko finanse pozwoliły to nie ma na nas mocnych w tej lidze.

Fan Hutnika
Posty: 1526
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » sob lis 07, 2015 10:29 pm

fan pisze:Powiem szczerze, że to dopiero mój drugi mecz w sezonie. Postanowiłem przyjść zobaczyć jak grają po zmianie trenera bo za Andrzeja nie dało się już tego oglądać... te podania do tyłu itp...
Teraz naprawdę wygląda to nieźle. Myślę, że gdyby tylko finanse pozwoliły to nie ma na nas mocnych w tej lidze.


mecz prawdy w srode
jakos do tej pory zawsze tam w pale wiec ta seria sie w srode skonczy
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » sob lis 07, 2015 10:38 pm

Piotrek pisze:
ksh72 pisze:
SIMON NH pisze:Niestety Soła wygrywa z Unią

Raczej na szczęście. Awans nam i tak nie grozi, a patrząc do tyłu to z Unia będziemy walczyć o utrzymanie.


Ty tak na poważnie?


Tak na poważnie - kilkoma zwyciestwami nie podniecam się jak wy.

Jeszcze półtora miesiaca temu odkręcalem przeciwne nastroje.

ksh72 pisze:
Fan Hutnika pisze:to fakt duzo lepiej ,ale pomimo ze to tylko pare kolejek jak skutecznosc i gra sie nie zmieni to
witaj nowa 4 ligo


dUfio pisze:w zimie prawdopodobnie będzie trzeba myśleć o budowie drużyny, która powalczy o awans z 4 ligi


Skąd to czarnowidztwo?
Nie byłem zwolennikiem zmiany trenera, ale poczekajmy chwile z tym spuszczaniem do 4 ligi.
Do miejsca bezpiecznego mamy zaledwie 2 pkt, a z 8 meczów, aż 6 graliśmy na wyjazdach - a u siebie na razie max zdobytych punktów.
I już ponad kreską. Nie przegrać dwóch najbliższych meczów i będzie dobrze.

KSH74NH
Posty: 4346
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » sob lis 07, 2015 10:49 pm

ksh72 brawo TY :D

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » sob lis 07, 2015 10:50 pm

ksh72 pisze:
Piotrek pisze:
ksh72 pisze:
SIMON NH pisze:Niestety Soła wygrywa z Unią

Raczej na szczęście. Awans nam i tak nie grozi, a patrząc do tyłu to z Unia będziemy walczyć o utrzymanie.


Ty tak na poważnie?


Tak na poważnie - kilkoma zwyciestwami nie podniecam się jak wy.

Jeszcze półtora miesiaca temu odkręcalem przeciwne nastroje.

ksh72 pisze:
Fan Hutnika pisze:to fakt duzo lepiej ,ale pomimo ze to tylko pare kolejek jak skutecznosc i gra sie nie zmieni to
witaj nowa 4 ligo


dUfio pisze:w zimie prawdopodobnie będzie trzeba myśleć o budowie drużyny, która powalczy o awans z 4 ligi


Skąd to czarnowidztwo?
Nie byłem zwolennikiem zmiany trenera, ale poczekajmy chwile z tym spuszczaniem do 4 ligi.
Do miejsca bezpiecznego mamy zaledwie 2 pkt, a z 8 meczów, aż 6 graliśmy na wyjazdach - a u siebie na razie max zdobytych punktów.
I już ponad kreską. Nie przegrać dwóch najbliższych meczów i będzie dobrze.

Ja patrzę na styl gry, i z dnia dzisiejszego utkwiło mi, że jak drużyna szła do ataku to szli wszyscy, a nie jeden czy dwóch. Bramkarz potrafił wznowić grę szybkim wyrzutem piłki, nie czekając na rozstawienie obrońców. To jest ta różnica z NowoczesnąAP.
Guzik powinien grać na obronie i rajdami dublować pozycję pomocnika!!!!! Dziś był niewidoczny

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » sob lis 07, 2015 11:10 pm

No kurwa mać. Siedem meczów bez porażki a tu takie czarnowidztwo.
Ja pierdolę. Może wyobraźcie sobie co czują piłkarze jeśli czytają to forum. Nie przegrali SIEDMIU MECZÓW Z RZĘDU. A tutaj krytyka !!!!!!!!! Że chujowy styl, że nie grają widowiskowo.
To nie jest łyżwiarstwo figurowe gdzie przyznaje się oceny za występy artystyczne. Najważniejsze są punkty!!!!!!!. Kto na wiosnę będzie pamiętał jak zostały zdobyte. Trzy punkty to trzy punkty. I wali mnie czy rywal miał 50 strzałów na bramkę podczas meczu a my 1 i wygraliśmy 1-0.


Brawo piłkarze. Oby tak dalej. Serio bez porażki trwaj.
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » sob lis 07, 2015 11:17 pm

Przecież oni piszą wszyscy że to teraz jest bardziej widowiskowe i ma lepszy styl. hahahaha.

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » sob lis 07, 2015 11:20 pm

centrum nh pisze:Przecież oni piszą wszyscy że to teraz jest bardziej widowiskowe i ma lepszy styl. hahahaha.


Czytałeś post lucero ???? :evil:
http://www.pajacyk.pl

http://www.pustamiska.pl

Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.