POLITYKA

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » wt sty 26, 2016 6:22 pm

Ja zaszłyszałem taką oto wersję ale to nie od polityka a zwykłego człowieka.
PO to był rak który żzerał Polskę.Dziś pora na chemię.Nikt nielubi chemioterapii bo niesie ona szkudki ubuczne np. wypadanie włosów.To boli i nikt nielubi tracić włoów,ale już wole ich kilka stracić niż być przeżartym przez raka.Tylko żebym nieobraził ludzi chorych.Tak mi to ktoś zobrazował i widzę w tym myśleniu troche sensu.Choć inni mogą myśleć a niech zdechne ale włosa nietracę.Życię to nie bajka a polityka to dziwka.Dlatego trzymam dystans i nikomu bezgranicznie niewierzę.Co polecam.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Piotrek
Posty: 2987
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » wt sty 26, 2016 6:28 pm


Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » wt sty 26, 2016 6:49 pm

Pewnie tak. Moja i Twoją kasą, bo Ci z PiS własnej kasy nie mają, tylko jak przystało na rasowych socjalistów wierzą w publiczne pieniądze.

Piotrek
Posty: 2987
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » wt sty 26, 2016 7:40 pm

BINGONH pisze:Pewnie tak. Moja i Twoją kasą, bo Ci z PiS własnej kasy nie mają, tylko jak przystało na rasowych socjalistów wierzą w publiczne pieniądze.

Jak to nie mają? przecież dostali po wyborach z kasy Państwa kilkadziesiąt milionów....

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » wt sty 26, 2016 10:11 pm

Naszych podatków :)
Niestety są na tym świecie ludzie, którzy uważają, że tak być powinno i to jest STRASZNE - jak idee Marksa, Engelsa, Lenina zatruły im umysł :(

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » pt sty 29, 2016 8:32 am

PITROL pisze:.Dlatego trzymam dystans i nikomu bezgranicznie niewierzę.Co polecam.


Jasna sprawa. Ktoś tu napisał, że najlepiej zająć się sobą. Ja polecam mądre książki... no i radio poranne, jest tam częściej bardziej merytorycznie niż w telewizorze. Poza tym nie emocjonowałbym specjalnie tym co dzieję się w kraju. Wydaje mi się, że to co będzie mieć największy wpływ na Polskę, to to co dzieje się obecnie na świecie.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo


Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » sob sty 30, 2016 12:35 pm

No i wygląda, że socjaliści zabronią nam zarabiać w niedziele...
Pani Premier popiera ten pomysł, dramat co oni robią z Polską...
http://biznes.onet.pl/wiadomosci/kraj/z ... los/py185m

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » sob sty 30, 2016 1:02 pm

w niemczech w chuj rzeczy w niedziele pozamykane a jakos tam nikt sie o to nie sra

co nie znaczy ze popieram ten pomysl

bn
Posty: 3015
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » sob sty 30, 2016 2:35 pm

w Niemczech imigranci molestują kobiety i też mało kto się sra ;)

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » sob sty 30, 2016 7:34 pm

Prof. Wolniewicz wychodzi ze studia!, nie chce rozmawiać o Smoleńsku.
https://www.youtube.com/watch?v=dEORFyZPmgY

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » sob sty 30, 2016 9:44 pm

bn pisze:w Niemczech imigranci molestują kobiety i też mało kto się sra ;)


kurcze, to wychodzi w sumie na to ze w tej Polsce mamy całkiem nieźle! :)

Krzycho
Posty: 702
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 3:33 pm

Postautor: Krzycho » sob sty 30, 2016 9:54 pm

Jeśli chodzi o samą ideę to zakaz pracy w niedzielę nie jest zły. Wątpię jednak, żeby u nas to był dobry pomysł. Gospodarczo spora strata. Można go rozważać w bogatych społeczeństwach z minimalnym problemem bezrobocia. Ja osobiście w niedzielę robię dużo zakupów nie pierwszej potrzeby, których na pewno nie zrobiłbym w inne dni tygodnia.
walka z pijaństwem obowiązkiem społecznym

pawelhks
Posty: 474
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 8:53 pm
Lokalizacja: OGRODOWE HKS

Postautor: pawelhks » sob sty 30, 2016 10:30 pm

Krzycho pisze:Jeśli chodzi o samą ideę to zakaz pracy w niedzielę nie jest zły. Wątpię jednak, żeby u nas to był dobry pomysł. Gospodarczo spora strata. Można go rozważać w bogatych społeczeństwach z minimalnym problemem bezrobocia. Ja osobiście w niedzielę robię dużo zakupów nie pierwszej potrzeby, których na pewno nie zrobiłbym w inne dni tygodnia.


Szczerze to popieram pomysl zakazu pracy w niedziele. Niech ludzie sobie odpoczna. czy to co kupujesz w niedziele nie kupilbys w inny dzien tygodnia? Watpie. Ja oczywiscie robie zakupy w niedziele, ale zawsze szukam usprawiedliwienia dlaczego tego nie moglem zrobic w inny dzien, dlatego, ze mi zwyczajnie zal ludzi, ktorzy musza siedziec za kasa/w ochronie w hipermarkecie.

Kilka lat temu wprowadzono zakaz handlu w niektore swieta - czy ktos slyszal, bysmy na tym stracili (liczone jako brak dodatkowego wzrostu PKB)?

Stratni mozemy byc (PKB, podatki) tylko na tym handlu, ktory jest bez sensu - tzn idzie rodzinka w niedziele do marketu, bo nie chce im sie isc na basen, wiec kupia hotdoga, czipsy, wypija kole oraz nabeda droga kupna skarpetki na promocji, ktore przeleza sie w szufladzie nieotwarte przez dwa lata.
nh2010.pl

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » sob sty 30, 2016 10:38 pm

pawelhks pisze: ze mi zwyczajnie zal ludzi, ktorzy musza siedziec za kasa/w ochronie w hipermarkecie.


A pytałeś się ich o to czy im też jest żal tej niedzieli?
Mało kto pracuje wszystkie niedziele w miesiącu. Mają za to dni wolne w tygodniu.
Powiedz im jasno, że dostaną wszystkie niedziele wolne, ale niższe zarobki (a możliwe nawet i redukcje etatów) bo mniej będzie godzin do wypracowania.