POLITYKA

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » wt mar 08, 2016 8:48 pm

BINGONH pisze:I kolejny pomysł socjalistów na dobrą zmianę
http://biznes.onet.pl/wiadomosci/zywnos ... -za/8r2cpj

krok w stronę normalności to by była likwidacja idiotycznego przepisu o zakazie spożywania w miejscu publicznym, ale socjaliści zawsze kierują się dobrem ogółu i chcą zbawiać nas od plagi alkoholizmu...

Ech..., gdzie te czasy jak przyjechał kolega z Warszawy, był głośno witany szampanami na peronie tuż przy lokomotywie, potem miła ławeczka pod Wawelem. Musi wrócić normalność i przede wszystkim kultura słowiańska, która od tysiąca lat jest niszczona ale trwa dalej.

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » wt mar 08, 2016 10:46 pm


Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 786
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » śr mar 09, 2016 6:49 pm

Ileż on się nagada, że złodzieje, że oszuści, że kłamcy, że komuchy, lewaki, socjaliści, że trybunał stanu, że trzeba pozamykać, a na końcu twierdzi że ten burdel to państwo prawa i prawo (choćby głupie i szkodliwe) musi być prawem.
HUTNICZY KLUB SPORTOWY


http://www.youtube.com/watch?v=wFOfiYD--_4
WIELKA POLSKA!

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » śr mar 09, 2016 10:42 pm

BINGONH pisze:i chcą zbawiać nas od plagi alkoholizmu...

i bardzo dobrze
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr mar 09, 2016 10:50 pm

pewnie, ze dobrze tylko czy wydluzenie odleglosci od kosciola do 100 metrów czy stwierdzenie, ze w tym sklepie kupi sie piwa a wódy nie to rozwiazania przynoszace jakiekolwiek efekty

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » śr mar 09, 2016 11:12 pm

Tutaj chyba każda metoda jest ważna.
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2801
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » czw mar 10, 2016 8:35 am

OŻÓG 1950 pisze:
BINGONH pisze:i chcą zbawiać nas od plagi alkoholizmu...

i bardzo dobrze


Jak czytam Twoje komentarze do moich ironicznych postów, to zastanawiam się czy w tym więzieniu które nam buduje pis chcesz być jakimś strażnikiem czy zadowolisz się rolą więźnia?
Będziesz miał wszystko, darmową służbę zdrowia, wikt i i opierunek na starość i nawet jakieś tabletki, jak machniesz dwójkę dzieci to Ci parę groszy dadzą, nie będą Cię kusiły reklamy w marketach i będziesz mógł oddawać hołdy Rydzykowi co niedziela. Nie zapomnij tylko, że w tej ideologi Wielkim (ku..a to pasuje jak świni siodło :p) Bratem jest są bracia Kaczyńscy.

Ty chłopie jesteś poważny? A co Ci szkodzi, że ktoś sobie w lecie po pracy kupi piwo i wypije je w drodze do domu na przystanku czy w tramwaju?
Dziś nie może wypić, a jeszcze będzie miał problem z kupnem.

Znajdziesz wolną chwilę to sobie pożycz z biblioteki Orwela 1984 przeczytaj a potem porównaj z tym co robi Twoja ukochana partia...


dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw mar 10, 2016 10:53 pm

ak na mój gust ograniczenie monopolowych w Hucie spowoduje jedynie wieksza ilość awantur z powodu pielgrzymek na sąsiednie osiedle po trunki - "bo u nas zamknęli"

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2801
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » pt mar 11, 2016 9:28 am

Bardzo możliwe.
Każda ingerencja w wolny handel, jest złem.
Jak czekam z utęsknieniem i pewnie się już nie doczekam, by wróciły budki piwne lub chociaż takie lokale jak był kiedyś obok pętli tramwajowej w Łagiewnikach. Piwo w butelkach czy puszkach, cena parę groszy droższa niż w sklepie, ławeczka by wypić jedno szybkie...
Uwielbiałem ten lokal...

Troublemaker
Posty: 2724
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » pt mar 11, 2016 12:44 pm

BINGONH pisze:Każda ingerencja w wolny handel, jest złem.
.


Widać, że pojęcia o historii nie masz, uzywając terminu "każda"...

Piotrek pisze: Musi wrócić normalność i przede wszystkim kultura słowiańska, która od tysiąca lat jest niszczona ale trwa dalej.


Czyżbyś Moszczyńskiego miał w jednym palcu...? Wątpię.

Głupszego stwierdenia nie widziałem, szczerze. Niebawem się okaże, że upadek siatkarskiegoo Hutnika ma związek z przyjęciem chrześcijaństwa przez Mieszka i "czarną stonką"...
O tempora, o mores...
Quam dulce et decorum est pro patria mori

Troublemaker
Posty: 2724
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » pt mar 11, 2016 12:44 pm

BINGONH pisze:Każda ingerencja w wolny handel, jest złem.
.


Widać, że pojęcia o historii nie masz, uzywając terminu "każda"...

Piotrek pisze: Musi wrócić normalność i przede wszystkim kultura słowiańska, która od tysiąca lat jest niszczona ale trwa dalej.


Czyżbyś Moszczyńskiego miał w jednym palcu...? Wątpię.

Głupszego stwierdenia nie widziałem, szczerze. Niebawem się okaże, że upadek siatkarskiegoo Hutnika ma związek z przyjęciem chrześcijaństwa przez Mieszka i "czarną stonką"...
O tempora, o mores...
Quam dulce et decorum est pro patria mori

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2801
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » pt mar 11, 2016 1:37 pm

Troublemaker pisze:
BINGONH pisze:Każda ingerencja w wolny handel, jest złem.
.


Widać, że pojęcia o historii nie masz, uzywając terminu "każda"...



Oświeć mnie i podaj choć jeden przykład

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pt mar 11, 2016 3:33 pm

BINGONH pisze:
OŻÓG 1950 pisze:
BINGONH pisze:i chcą zbawiać nas od plagi alkoholizmu...

i bardzo dobrze


Jak czytam Twoje komentarze do moich ironicznych postów, to zastanawiam się czy w tym więzieniu które nam buduje pis chcesz być jakimś strażnikiem czy zadowolisz się rolą więźnia?
Będziesz miał wszystko, darmową służbę zdrowia, wikt i i opierunek na starość i nawet jakieś tabletki, jak machniesz dwójkę dzieci to Ci parę groszy dadzą, nie będą Cię kusiły reklamy w marketach i będziesz mógł oddawać hołdy Rydzykowi co niedziela. Nie zapomnij tylko, że w tej ideologi Wielkim (ku..a to pasuje jak świni siodło :p) Bratem jest są bracia Kaczyńscy.

Ty chłopie jesteś poważny? A co Ci szkodzi, że ktoś sobie w lecie po pracy kupi piwo i wypije je w drodze do domu na przystanku czy w tramwaju?
Dziś nie może wypić, a jeszcze będzie miał problem z kupnem.

Znajdziesz wolną chwilę to sobie pożycz z biblioteki Orwela 1984 przeczytaj a potem porównaj z tym co robi Twoja ukochana partia...

a ja ci napiszę tylko tyle - pierdol się, jesteś prosty i masz proste rozwiązania, a to tak nie działa. Ogarnij się i przestań narzekać.
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1964
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » pt mar 11, 2016 4:07 pm

Chlopaki dzieki Wam ten temat jest najciekawszym na tym forum. Istna komedia :D Piszcie dalej prosze.