Żadne szanse na utrzymanie !!!

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Troublemaker
Posty: 2725
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » śr maja 25, 2016 8:14 pm

Tomek83 pisze:jestesmy w dupie kurwa mac


Nie od dzisiaj tak prawdę napisawszy.

Czarni również zgarnęli komplet.



PS. Pozwolę sobie przypomnieć o trwających zapisach na ostatni wyjazd w tym sezonie do Andrychowa!
Ostatnio zmieniony śr maja 25, 2016 8:21 pm przez Troublemaker, łącznie zmieniany 1 raz.
Quam dulce et decorum est pro patria mori

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » śr maja 25, 2016 8:21 pm

Nie wiem dlaczego , ale mam takie nieodparte wrażenie , że cały ambaras zaczął się jeszcze jesienią.
Listopad , mecz z Sołą w Oświęcimiu .

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » śr maja 25, 2016 9:15 pm

Ludzilem sie ze jednak unia przegra z soła a ci stracili 2 gole w 2 min w tym jedna z karnego
Tomek83

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » ndz maja 29, 2016 11:27 am

Jako że jesteśmy po kompromitującym, najsłabszym sezonie w 66 letniej historii Hutnika pora na jakieś podsumowanie ostatniego okresu.
Zarząd – wybór trenera z kapelusza okazał się całkowitą porażką, a jego nieodwołanie po ośmieszającej porażce w derbach z Wisłą jest zupełnie niezrozumiałą dla mnie decyzją. Oczywiście zaraz padną głosy – przyjdź, zarządzaj. I to jest argument nie do zbicia dlatego chwała Zarządowi za to że jest i ciągnie ten wózek natomiast mam głęboką nadzieję że - jak w każdej dziedzinie życia tak i w tej - ludzie odpowiedzialni wyciągną wnioski i potraktują to jako przykre, ale jednak doświadczenie życiowe które pozwoli na nie popełnianie podobnych błędów w przyszłości i szybko wrócimy na właściwe – fantastycznie funkcjonujące na początku istnienia Nowego Hutnika – ścieżki prawdziwego, nieosiągalnego dla klubów na tym poziomie profesjonalizmu.
Trener – kompromitacja na całej linii, jak można spuścić z ligi zespół będący na 4 miejscu po rudnie jesiennej bez osłabień na kluczowych pozycjach wie tylko on. Z takim talentem po prostu trzeba się urodzić. Jeśli Kruk był instruktorem to jak nazwać obecnego pseudo trenera? Ponoć decyzja o odwoływaniu sparingów w przerwie między sezonowej to była jego decyzja, widać było jak fantastycznie ta decyzja wpłynęła na przygotowanie motoryczne naszych piłkarzy, gdzie wolniejsi byli od pastuchów (nie obrażając niektórych zespołów) którzy przepracowali ten okres tradycyjnie na kretowiskach. I co z tego że niby kibic Hutnika? Wszyscy którzy przy Hutniku zostaliśmy nimi jesteśmy ale nikt się nie pcha do robienia czegoś na czym się nie zna. Prawda jest taka że jak by mu na Hutniku zależało naprawdę to po takim meczu w Wisłą sam by się uniósł honorem i podał się do dymisji. Mam nadzieję że tego Pana na ławce trenerskiej Hutnika już nie ujrzymy bo na trybunach oczywiście jak najbardziej.
Zawodnicy – trener im nie pomógł o czym była mowa wyżej ale do kurwy nędzy, tą ligę to oni w tym składzie powinni rozjechać nawet cały tydzień siedząc w barze i być donoszonym w lektykach tylko na same mecze. Niby śpiewają „Cały Hutnik zawsze razem”, ale co było w zimie? Kto strajkował? Kibice? To jest hipokryzja po całości! Oczywiście oni nie mają sobie nic do zarzucenia co było widać po meczu z Wisłą – „przecież walczyliśmy, dajemy z siebie wszystko”. Gwiazdorstwo co po niektórym się włączyło jakby nie zauważyli że grają na CZWARTYM poziomie rozgrywek ligowych w Polsce. I w ogóle płacenie piłkarzom za grę na takim poziomie rozgrywkowym to jest głębokie nadużycie. Normą powinno być że na tym poziomie piłkarze normalnie pracują i trenują popołudniami mając ewentualnie zwracane koszty dojazdów na mecze i ewentualnie jakieś drobne premie za wygrane mecze. Ale nie – nasze gwiazdy chcą sobie życie na nowo układać za pensję z kopania się po czole w Hutniku. I to po takiej spektakularnej akcji jak KOŁO RATUNKOWE na skalę której ja dotychczas w Polsce sobie nie przypominam.
Hutnik słynie z honorowej postawy, mam nadzieję że piłkarze też. Myślę że tutaj nikt koszulek nie będzie piłkarzom odbierał ale zwrot pieniędzy z KOŁA przez nich jest jak najbardziej pożądany, im się te pieniądze NIE NALEŻAŁY i mam nadzieję że mają tego świadomość.
KIBICE – frekwencja przy takiej postawie wymienionych powyżej wcale nie była taka zła, choć szkoda wielka że już nie podtrzymywany zwyczaju „stawiania” młyna na każdym meczu jak było w pierwszych sezonach funkcjonowania Nowego Hutnika ale gra zespołu jak najbardziej zniechęcała nawet najbardziej „zakręconych” fanów.

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » ndz maja 29, 2016 11:54 am

Napisałeś prawdę. Liczę że pojawisz sie na walnym 20 czerwca i podyskutujemy o tym. Tylko z tymi lektykami było trochę inaczej. Piłkarze uwierzyli w to że są zajebisci. A okazali się zwykłymi wkładami do koszulek! Których wielokrotnie ogrywała zgraja grubasów i kulawy obierak jak w Połańcu. Największa hańba w historii. Zgoda. Nie chcę pieniędzy! Niech idą oblać spadek do shine! Hutnik to kibice a nie te do koszulek!
Ostatnio zmieniony ndz maja 29, 2016 12:02 pm przez HKS1978, łącznie zmieniany 1 raz.

mechez1975
Posty: 80
Rejestracja: czw maja 28, 2009 7:09 pm
Lokalizacja: FC IGOŁOMIA

Postautor: mechez1975 » ndz maja 29, 2016 12:00 pm

Pan trener to nawet nie powinien wf w gimnazjum prowadzić bo po prostu się nie nadaje .

arturnh
Posty: 52
Rejestracja: sob paź 23, 2010 5:48 pm

Postautor: arturnh » ndz maja 29, 2016 12:50 pm

Dokładnie

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » ndz maja 29, 2016 12:51 pm

Porter_HKS pisze:doświadczenie życiowe które pozwoli na nie popełnianie podobnych błędów w przyszłości i szybko wrócimy na właściwe – fantastycznie funkcjonujące na początku istnienia Nowego Hutnika – ścieżki prawdziwego, nieosiągalnego dla klubów na tym poziomie profesjonalizmu.


Tekst dobry (jakos całość) musze przyznac. Natomiast ten fragment? Oj poczatki to były dopiero trudne, nie wiem czy akurat tam chcemy wracac

Bedzie Walne bedzie okazja porozmawiac- to plus tego ze klub jest nasz

Z trenerami w Hutniku za czasów Stowarzyszenia to było ciężko. Przypomnę, iż przy zwalnaniu Przytuły o mało nie doszło do wojny domowej w NH, Paszkiewicz to takze była jedna wielka historia. Kazdy jednak mial czas i okazje sie wykazac. Takze Staniec

Piotrek
Posty: 2984
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » ndz maja 29, 2016 1:01 pm

Sezon się jeszcze nie skończył, ale Staniec ma lepszy bilans niż Paszkiewicz w zeszłym sezonie.

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » ndz maja 29, 2016 1:56 pm

Piotrek pisze:Sezon się jeszcze nie skończył, ale Staniec ma lepszy bilans niż Paszkiewicz w zeszłym sezonie.


za http://www.futmal.pl/

Po rundzie jesiennej nic nie wskazywało na to, że Hutnik może mieć problemy z utrzymaniem w lidze. Mało tego, klub borykający się z problemami finansowymi w przerwie zimowej otrzymał spory zastrzyk gotówki. Kibice zorganizowali akcję „koło ratunkowe” z której udało się zebrać znacznie więcej niż planowane 30 tys złotych. Coś w drużynie z Suchych Stawów, działało jednak nie tak jak powinno. Co widać po wynikach Hutniak na wiosnę.
Bilans nowohucian jest bardzo słaby przy 5 zwycięstwach i 1 remisie, podopieczni Mateusza Stańca przegrali, aż 9 razy. Z czego 6 porażek zaliczyli na własnym stadionie.

Nic dodać, nic ująć. Nie liczy się średnia, liczy się trend.

tomabon
Posty: 859
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » ndz maja 29, 2016 3:07 pm

sprowokowaliście mnie żebym też coś napisał:

http://tnij.org/cspxhin

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » ndz maja 29, 2016 3:19 pm

tomabon pisze:sprowokowaliście mnie żebym też coś napisał:

http://tnij.org/cspxhin


Trzeba bylo zglosic swoja kandyature na trenera :) ja bylbym za :)

luke.krak
Posty: 958
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » ndz maja 29, 2016 3:56 pm

tragiczny sezon: spadek seniorów i spadek z ostatniego miejsca w clj juniorow o ktorych mało kto wspomina. Co z budową boiska bocznego? na jesien karczowanie terenu sie odbyło i co dalej?

Alex
Posty: 1044
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » ndz maja 29, 2016 4:10 pm

luke.krak pisze:tragiczny sezon: spadek seniorów i spadek z ostatniego miejsca w clj juniorow o ktorych mało kto wspomina. Co z budową boiska bocznego? na jesien karczowanie terenu sie odbyło i co dalej?


Tragiczny to idealne słowo. Jeszcze dodatkowo kompromitacja w Pucharze Polski. Ktoś kartek nie policzył. Jeżeli chodzi o cały Hutnik, to trzeba wspomnieć też o siatkarzach. Rezygnacja w połowie sezonu z powodu braku pieniędzy. Tragiczny sezon/rok dla Hutnika, bez względu na dyscyplinę.

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » ndz maja 29, 2016 4:37 pm

A kropkę nad i postawi nam pewnie Hetman Zamość który swoim wyjazdem pokazuje w jakiej dupie jeszcze w tej kwestii jestesmy