Żadne szanse na utrzymanie !!!

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz maja 29, 2016 6:55 pm

lucero pisze:A kropkę nad i postawi nam pewnie Hetman Zamość który swoim wyjazdem pokazuje w jakiej dupie jeszcze w tej kwestii jestesmy



kibicowsko jest dno i 5 metrów mułu czego przykładem jest zainteresowanie darmowym wyjazdem do Andrychowa i frekwencja na pozostalych wyajzdach

mit "Hutnik to klub kiboli ktorzy maja wyjebane na wyniki i robia swoje" upadł juz dawno, HUJA PRAWDA!

Kibicowsko Hutnik to na chwilę obecną maks 20 zdrowo pierdolniętych osób, które ogarniają wszelkie możliwe płaszczyzny, zaliczają komplety wyjazdów, wspierają układy, organizują akcje typu "Krzyż" i sprzątają stadion: wszędzie t same ryje, ale z całym szacunkiem tyle zajawkowiczów ma też Naprzód Jędrzejów czy Warta Poznań - to nasz poziom aktualnie.

Alex
Posty: 1044
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » ndz maja 29, 2016 7:11 pm

Mam nadzieję, że uda uzbierać się te 160 osób na wyjazd. Widać ewidentnie, że kibice bardziej przeżywają wyniki drużyny czego efektem jest małe zainteresowanie wyjazdem do Andrychowa i tych wcześniejszych.

PS. Czy wiadome już o której orientacyjnie będzie zbiórka i wyjazd w sobotę? Może być PW.

bn
Posty: 3015
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » ndz maja 29, 2016 9:32 pm

Podstawą wg mnie jest:

a) całkowita zmiana systemu wynagrodzeń piłkarzy
- tylko symboliczna "pensja/stypendium" na dojazdy i obiad
- bardzo wysoka premia dla całej drużyny za każdej zwycięstwo
- hiper wysoka premia za awans

b) zatrudnienie trenera z autorytetem (pensja kosztem pensji piłkarzy) - niech ci którzy tu zostaną (za nie najwyższą być może kasę) mają się od kogo uczyć piłkarsko.

Dodatkowo wydaje się powinien znacznie wzrosnąć procent piłkarzy z zewnątrz, których nic nie łączy z Nową Hutą z około 0%. do co najmniej 50%. Jak widać z niektórych przykładów, kiszenie się we własnym sosie szkodzi i pojawiają się konflikty interesu - zawsze ciężko jest wymagać i obiektywnie traktować znajomego.

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » pn maja 30, 2016 4:16 pm

bn pisze: pojawiają się konflikty interesu - zawsze ciężko jest wymagać i obiektywnie traktować znajomego.

zwłaszcza trenera

fan
Posty: 970
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » pn maja 30, 2016 11:18 pm

Podstawą wg mnie jest:

a) całkowita zmiana systemu wynagrodzeń piłkarzy
- tylko symboliczna "pensja/stypendium" na dojazdy i obiad
- bardzo wysoka premia dla całej drużyny za każdej zwycięstwo
- hiper wysoka premia za awans

b) zatrudnienie trenera z autorytetem (pensja kosztem pensji piłkarzy) - niech ci którzy tu zostaną (za nie najwyższą być może kasę) mają się od kogo uczyć piłkarsko.

Dodatkowo wydaje się powinien znacznie wzrosnąć procent piłkarzy z zewnątrz, których nic nie łączy z Nową Hutą z około 0%. do co najmniej 50%. Jak widać z niektórych przykładów, kiszenie się we własnym sosie szkodzi i pojawiają się konflikty interesu - zawsze ciężko jest wymagać i obiektywnie traktować znajomego.


Zgadzam się PRAWIE w 100 %

Jednak premia za zwycięstwa "TYLKO" wysoka ewentualnie wypłacanie połowy premii za zwycięstwa BARDZO WYSOKIEJ a drugą połowę wypłacić tylko w przypadku awansu.

Podstawą jest całkowite przewietrzenie składu... ale o to się nie boję, to się wydarzy na pewno.

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » wt maja 31, 2016 12:04 am

bn pisze:Podstawą wg mnie jest:

a) całkowita zmiana systemu wynagrodzeń piłkarzy
- tylko symboliczna "pensja/stypendium" na dojazdy i obiad
- bardzo wysoka premia dla całej drużyny za każdej zwycięstwo
- hiper wysoka premia za awans



według mnie to jest to
-500 podstawa
-500 od wygranej ( w miesiącu są 4 mecze to daje 2500, chyba że dojdą środy grające)


taka myśl chodzi po głowie, wraz z początkiem nowego sezonu ogłosić akcje(zbiórka cały sezon + licytacje ) "premia za awans" i ustalić np 50-60 tyś za awans - wszystko co powyżej tego idzie na klub
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

Biega
Posty: 280
Rejestracja: wt cze 26, 2012 1:50 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA WOLNE MIASTO!

Postautor: Biega » wt maja 31, 2016 1:30 am

Stało się to czego nikt by się nie spodziewał zwłaszcza jaką mieliśmy przewagę punktową nad zagrożonymi drużynami i nic już tego nie zmieni bo nawet gdyby któryś z klubów się wycofał i zostalibyśmy w tej lidze to pozostał by kac moralny bo sportowo graliśmy totalną pyte i obiektywnie z taką formą niezaslugiwalismy na utrzymanie, najważniejsze by z naszej klęski wyciągnąć wnioski na przyszłość że taryfy ulgowe dla zawodników na dłuższą mete niczego dobrego nie przynoszą bo zimę trzeba przepracować w pocie czoła bo nawet taka buraczana liga to szybko zweryfikuje czego doświadczyliśmy. Spadliśmy, to trudno nie my pierwsi i nie ostatni, znaleźliśmy się znowu w 4 lidze w której na małe pocieszeszenie gra też Łódzki Widzew. Takie życie :?
NIEMA HUTNIKA BEZ NOWEJ HUTY! TAK JAK I NOWEJ HUTY BEZ HUTNIKA!
~DURA LEX SED LEX~

KSH74NH
Posty: 4368
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » wt maja 31, 2016 11:14 am

1950N-H pisze:
bn pisze:Podstawą wg mnie jest:

a) całkowita zmiana systemu wynagrodzeń piłkarzy
- tylko symboliczna "pensja/stypendium" na dojazdy i obiad
- bardzo wysoka premia dla całej drużyny za każdej zwycięstwo
- hiper wysoka premia za awans



według mnie to jest to
-500 podstawa
-500 od wygranej ( w miesiącu są 4 mecze to daje 2500, chyba że dojdą środy grające)

podoba mi sie ,super pomysl !!



taka myśl chodzi po głowie, wraz z początkiem nowego sezonu ogłosić akcje(zbiórka cały sezon + licytacje ) "premia za awans" i ustalić np 50-60 tyś za awans - wszystko co powyżej tego idzie na klub


podoba mi sie ,super pomysl 1950nh !!

dandi 79
Posty: 271
Rejestracja: pn lis 10, 2008 7:48 pm

Postautor: dandi 79 » wt maja 31, 2016 11:50 am

500 - podstawa
500- wygrana
5 liga rozgrywek i takie kwoty. bez przesady. raczej Nas nie stać. Teraz nie ma takich kwot, a co dopiero po spadku.

Alex
Posty: 1044
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » wt maja 31, 2016 12:16 pm

dandi 79 pisze:500 - podstawa
500- wygrana
5 liga rozgrywek i takie kwoty. bez przesady. raczej Nas nie stać. Teraz nie ma takich kwot, a co dopiero po spadku.


Dokładnie. Sorry, ale to jest IV liga. Liga amatorska (zresztą III chyba też nią była). Tu o płaceniu nie powinno być mowy. Przychodzisz na trening, grasz mecz dla przyjemności, satysfakcji, dla Hutnika itp. Jeżeli ktoś chce zarabiać cokolwiek to powinien dostać wolną rękę. Nie daleko Niepołomice, troszkę dalej Nowy Sącz. Jeżeli ktoś chce zarabiać, a nie przenosić się poza Małopolskę to są chyba odpowiednie kierunki. Tylko trzeba pokazać swoje umiejętności. Chyba, że ktoś nie ma ambicji a chce jednak dostawać trochę grosza to może w niższych ligach gdzieś płacą. Ewentualne premie, tylko w przypadku awansu.

Pomysł 1950N-H bardzo dobry i realny do wykonania.

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » wt maja 31, 2016 4:20 pm

dUfio pisze:
lucero pisze:A kropkę nad i postawi nam pewnie Hetman Zamość który swoim wyjazdem pokazuje w jakiej dupie jeszcze w tej kwestii jestesmy



kibicowsko jest dno i 5 metrów mułu czego przykładem jest zainteresowanie darmowym wyjazdem do Andrychowa i frekwencja na pozostalych wyajzdach

mit "Hutnik to klub kiboli ktorzy maja wyjebane na wyniki i robia swoje" upadł juz dawno, HUJA PRAWDA!

Kibicowsko Hutnik to na chwilę obecną maks 20 zdrowo pierdolniętych osób, które ogarniają wszelkie możliwe płaszczyzny, zaliczają komplety wyjazdów, wspierają układy, organizują akcje typu "Krzyż" i sprzątają stadion: wszędzie t same ryje, ale z całym szacunkiem tyle zajawkowiczów ma też Naprzód Jędrzejów czy Warta Poznań - to nasz poziom aktualnie.

Na takie coś wpadłem w internetach.
https://www.youtube.com/watch?v=xZC6Y5qrOJY
A cha i nie wypada mi to pisać bo poza regularnym opłacaniem składek się sporadycznie udzielam w naszym środowisku ale,to mi wjechało na ambicję i biorę wolne w pracy..
Mówię to co myślę, robię to co mówię