Tendencyjny tekst w krknews.pl

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Tendencyjny tekst w krknews.pl

Postautor: enhaman » czw lis 24, 2016 7:20 pm

Wczoraj lub przed wczoraj ukazał się w krknews.pl tekst o długach Hutnika.Autor kreśli czarny obraz finansów klubu, a konkretnie długu wobec miasta.Tekst ukazał się na krótko przed Walnym. Przypadek? Nie sądzę. :oops:
Ostatnio zmieniony pt lis 25, 2016 8:03 am przez enhaman, łącznie zmieniany 1 raz.

LOKO
Posty: 619
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Postautor: LOKO » czw lis 24, 2016 7:41 pm


flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » czw lis 24, 2016 8:27 pm

http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

Awatar użytkownika
Stefek_Burczymucha
Posty: 723
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 10:03 pm

Postautor: Stefek_Burczymucha » czw lis 24, 2016 9:08 pm

Autor podpisuje się: (wm)
Publikuje tam też ktoś podpisujący się: (wm, krakow.pl) oraz (wm, radiokrakow.pl)
Śmiem twierdzić że jest to jedna i ta sama osoba.

Co ciekawe portal krakow.pl (Magiczny Krakow) jest oficjalnym serwisem UMK i prowadzi go zespół Referatu Mediów Miejskich wchodzący w skład Biura Prasowego UMK...
Ostatnio zmieniony czw lis 24, 2016 10:03 pm przez Stefek_Burczymucha, łącznie zmieniany 1 raz.
Wasting time is an important part of living.

Leon
Posty: 24
Rejestracja: pn lis 22, 2004 3:08 pm

Postautor: Leon » czw lis 24, 2016 9:27 pm

Nie dajmy się ponieść emocjom. Niedługo uregulujemy nasze hutnicze sprawy i nawet tendencyjny pseudo dziennikarz nie będzie miał o czym pisać. Jak na razie wszystko idzie systematycznie do przodu. Proszę o trochę cierpliwości i jeszcze raz zapraszam na walne zgromadzenie 12 grudnia r.

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Postautor: enhaman » czw lis 24, 2016 10:10 pm

Napisałem,żeby poinformować.W żadnym wypadku nie były moim zamiarem niezdrowe emocje.Czy każdy może przyjść na Walne , czy tylko członkowie stowarzyszenia? :)
Ostatnio zmieniony czw lis 24, 2016 10:11 pm przez enhaman, łącznie zmieniany 1 raz.

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Postautor: enhaman » czw lis 24, 2016 10:10 pm

Napisałem,żeby poinformować.W żadnym wypadku nie były moim zamiarem niezdrowe emocje.Czy każdy może przyjść na Walne , czy tylko członkowie stowarzyszenia?

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Postautor: enhaman » czw lis 24, 2016 10:13 pm

[quote="Stefek_Burczymucha"]Autor podpisuje się: (wm)
Publikuje tam też ktoś podpisujący się: (wm, krakow.pl) oraz (wm, radiokrakow.pl)
Śmiem twierdzić że jest to jedna i ta sama osoba.

Co ciekawe portal krakow.pl (Magiczny Krakow) jest oficjalnym serwisem UMK i prowadzi go zespół Referatu Mediów Miejskich wchodzący w skład Biura Prasowego UMK...[/quote

No tak.Mam jasność.
Ostatnio zmieniony czw lis 24, 2016 10:19 pm przez enhaman, łącznie zmieniany 1 raz.

PAHKS
Posty: 385
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 9:01 pm

Postautor: PAHKS » czw lis 24, 2016 10:14 pm

Swietnie ktos napisal, Super
na slowo siemacha ......$%#%%^@&*$
dlaczego i czy oddano im nasze boiska czy wykupili je sobie ?

Nowohucki Hutnik • 1 dzień temu

A teraz fakty.
W Hutniku trenuje 7 grup piłkarskich - mające do dyspozycji 1 (jedno)! boisko. W związku z tym klub musi wynajmować miejsce na treningi u innych. (min. u Siemachy). Generuje to spore koszty i jest jednym z powodów zadłużenia.
W zwiazku z tym klub zwócił się do miasta o wybudowanie drugiego boiska. Prośba została zaopiniowana pozytywnie i właśnie ruszają prace.
Tu zbliżamy sie do sedna.
Na nowe boisko wielką ochotę ma Stowarzyszenie Siemacha, które jak chwali się na swojej stronie internetowe, dysponuje już 5 (pięcioma) boiskami (co ciekawe większość z nich należala przez dziesiątki lat do Hutnika).
W tym celu należy zdyskredytować Hutnika jako partnera niewiarygodnego. Do tego celu służą min."dziennikarze" nie mający nawet odwagi się podpisać.
Nic to że przez lata w klubie ćwiczyło tysiace mieszkańców NHuty. A wychowankami sa tacy pilkarze jak: medaliści olimpijscy M. Koźmiński, M. Waligóra reprezentancji Polski Ł. Sosin, M. Wasilewski, M. Pazdan.

Jako kibice Hutnika liczymy że nowe boisku bedzie służyć jednak NASZYM młodym zawodnikom.
Dziękujemy za pomoc wszystkim życzliwym nam osobom.
PrzyArceHKS
Bylismy jestesmy bedziemy

Leon
Posty: 24
Rejestracja: pn lis 22, 2004 3:08 pm

Postautor: Leon » czw lis 24, 2016 10:24 pm

enhaman pisze:Napisałem,żeby poinformować.W żadnym wypadku nie były moim zamiarem niezdrowe emocje.Czy każdy może przyjść na Walne , czy tylko członkowie stowarzyszenia?


Każdy może przyjść na walne zgromadzenie.
Natomiast głosować mogą tzw. członkowie zwyczajni Stowarzyszenia, opłacający skladki

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » pt lis 25, 2016 1:17 am

Leon pisze:
enhaman pisze:Napisałem,żeby poinformować.W żadnym wypadku nie były moim zamiarem niezdrowe emocje.Czy każdy może przyjść na Walne , czy tylko członkowie stowarzyszenia?


Każdy może przyjść na walne zgromadzenie.
Natomiast głosować mogą tzw. członkowie zwyczajni Stowarzyszenia, opłacający skladki


Przykro mi, ale nie mogę się z Tobą zgodzić. Zgodnie ze statutem członkowie zwyczajni mają jedynie głos doradczy (identyczny jak honorowi oraz zaproszeni goście - czytaj wszyscy, bo zaproszenie trafiło w miejsca dostępne wszystkim). Głos decydujący mają członkowie rzeczywiści. Po drugie brak opłacania składek wg statutu nie odbiera prawa głosu i nie może być wymagane opłacanie składek w momencie decyzji kto głosuje. Jednakże osoby nie płacące przez 6 miesięcy mogą zostać skreślone z listy członków stowarzyszenia przez zarząd. Zatem jeśli Zarząd chciałby aby na najbliższym walnym o losie klubu decydowały osoby, które opłacają regularnie składki powinien prześledzić listę składek i przed walnym podjąć uchwałę skreślającą konkretne osoby z listy stowarzyszenia.

Leon
Posty: 24
Rejestracja: pn lis 22, 2004 3:08 pm

Postautor: Leon » pt lis 25, 2016 8:36 am

HZA_Hutnik pisze:
Leon pisze:
enhaman pisze:Napisałem,żeby poinformować.W żadnym wypadku nie były moim zamiarem niezdrowe emocje.Czy każdy może przyjść na Walne , czy tylko członkowie stowarzyszenia?


Każdy może przyjść na walne zgromadzenie.
Natomiast głosować mogą tzw. członkowie zwyczajni Stowarzyszenia, opłacający skladki


Przykro mi, ale nie mogę się z Tobą zgodzić. Zgodnie ze statutem członkowie zwyczajni mają jedynie głos doradczy (identyczny jak honorowi oraz zaproszeni goście - czytaj wszyscy, bo zaproszenie trafiło w miejsca dostępne wszystkim). Głos decydujący mają członkowie rzeczywiści. Po drugie brak opłacania składek wg statutu nie odbiera prawa głosu i nie może być wymagane opłacanie składek w momencie decyzji kto głosuje. Jednakże osoby nie płacące przez 6 miesięcy mogą zostać skreślone z listy członków stowarzyszenia przez zarząd. Zatem jeśli Zarząd chciałby aby na najbliższym walnym o losie klubu decydowały osoby, które opłacają regularnie składki powinien prześledzić listę składek i przed walnym podjąć uchwałę skreślającą konkretne osoby z listy stowarzyszenia.


Tak, pomyliłem się. Prawo głosu mają członkowie rzeczywiści.
Załączam link do statutu Stowarzyszenia:
http://www.nh2010.pl/statut/statut.pdf