Hutnik Kraków - Iskra Klecza, 18.03.2017 godz. 16.00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

pawcio
Posty: 300
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Postautor: pawcio » czw mar 23, 2017 10:05 pm

Właśnie Gila miałem przypomnieć.

W tamtym okresie (schyłku SSA) ogólnie na brak napastników nie mogliśmy narzekać. Był wspomniany Gil- wg 90minut: 13 bramek w 27 meczach na dwie rundy. Dawid szewczyk wchodził z juniorów- 11 bramek w 29 meczach.

Ale zapamiętałem przede wszystkim Michała Suchana- Zagrał tylko w 7 meczach, a dorzucił 6 bramek, o ile pamiętam to jakąś kontuzję chyba złapał? Po rundzie u nas nie grał w piłkę chyba przez dwa lata. Ten się mógł rozwinąć...

No i Szymon zawsze coś ukłuł :D

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob mar 25, 2017 7:10 pm

Faktycznie ładnie strzelali ale nie zapomnijmy o tym, że wynik śróbowany na Lubrzankach kajetanów i Nieptunach Końskie:) i inaczje to wygląda z królem strzelców Sosina gdy Hutnik bronił się przed spadkiem ale gol to gol, nie umniejszam wyczynu Gila, czy też Świątka (14 goli samej jesieni 09). liczę że to wlaśnie do nich nawiąze Sobala i wpierdoli 20 goli w przyszłym sezonie a Hutnik awansuje. A moze w tym:P

pawcio
Posty: 300
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Postautor: pawcio » sob mar 25, 2017 8:13 pm

Ja jak zwykle jestem umiarkowanym realista i boje sie innego scenariusza. W tym sezonie pejsow ciezko bedzie dogonic, zajmiemy wiec 2 miejsce z minimalna strata, napaleni na awans za rok, az nam Garbarnia czy inne zaprawione w trzecioligowych bojach zespolu pokroju Daleszyce pozabieraja nam co lepszych grajkow i bedzie budowanie skladu od zera :/

Licze na to, ze bede sie wstydzil tych slow :)

Alex
Posty: 1038
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » sob mar 25, 2017 9:25 pm

pawcio pisze:Ja jak zwykle jestem umiarkowanym realista i boje sie innego scenariusza. W tym sezonie pejsow ciezko bedzie dogonic, zajmiemy wiec 2 miejsce z minimalna strata, napaleni na awans za rok, az nam Garbarnia czy inne zaprawione w trzecioligowych bojach zespolu pokroju Daleszyce pozabieraja nam co lepszych grajkow i bedzie budowanie skladu od zera :/

Licze na to, ze bede sie wstydzil tych slow :)


Mam dokładnie takie samo zdanie. Różnica wyniesie max 3, 4 punkty.