Europuchary polskich klubówek

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Europuchary polskich klubówek

Postautor: gordi » czw lip 06, 2017 11:06 am

Dzi¶ rewanze w I rundzie LE rywale dosyc ogórkowi i z egzotycznych krajów,gdzie poziom ligowej pi³ki stoi na poziomie powiedzmy polskiej pierwszej ligi,jedyny tak naprawde problem to potêzne kaukazkie i ba³kanskie upa³y siegaj±ce powyzej 35 plus.Jagiellonia z Batumi z Gruzji,a Lech do Bitoli z Macedoni.Zaliczka Jagielloni to 1-0,a poznaniaki maj± az 4-0,wiêc wygl±da ze awansuj± do II rundy i tam ju¿ bêda duzo powazniejsi rywale.Jagiellonia mo¿e zagrac z azersk± Gabala,a Lech z norweskim Haugesund.Na walke w kw. do LM Legia z Marieham z Finlandi za tydzien,raz od d³ugiego czasu Cwks uda³o sie zrobiæ LM i my¶l± ¿e znowu im sie uda,a nie widac jaki¶ przes³anek ku temu,no chyba ze los znowu wskarze Dundalk.Rywala arkowców jeszcze nie ma.Ciekawe czy dojdzie chocia¿ jedna dru¿yna do fazy grupowej ligi europy,osobi¶cie obstawiam ze najwyzej moze jedna,a warszawiaki do LM ja s±dze ze sie nie dostan±,no bo z czym jak napastnika skutecznego nie maj±,a Rzezniczak wola³ i¶æ do Karabachu Agdam do Azerbejdzanu.Ciekawe jak wy to widzicie?

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2801
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Re: Europuchary polskich klubówek

Postautor: BINGONH » czw lip 06, 2017 8:33 pm

gordi pisze:Ciekawe jak wy to widzicie?


Nie widzimy, bo typis woli pokazywać nażelowaną Krystynę i szkopów niż polski futbol

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Re: Europuchary polskich klubówek

Postautor: gordi » czw lip 06, 2017 8:48 pm

BINGONH pisze:
gordi pisze:Ciekawe jak wy to widzicie?


Nie widzimy, bo typis woli pokazywaæ na¿elowan± Krystynê i szkopów ni¿ polski futbol
TVP sport pokazuje,chociaz byc moze na kw do LM tvp sie skusi zeby to pokazac,lub ttv.Natomiast je¶li awansuje jakis polski klub do fazy grupowej Ligi europy,to byæ moze tvp to pokarze.Dzi¶ poznaniaki 3-0 objecha³y beznadziejnych macedonczyków,a teraz czeka na nich Haugesund z Norwegii.Trwa mecz Jagielloni i wystarczy,¿e przypilnuj± pszczo³y tego 1-0 to czeka potem Gabala z Azerbejdzanu,a II runda to ju¿ zdecydowanie poprzeczka bedzie wyzej postawiona,niz obecnie.

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » czw lip 06, 2017 9:08 pm

Transmisja TVP jest dostępna gratis w Internecie http://sport.tvp.pl/33076905/pilka-nozn ... amo-batumi

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2801
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » czw lip 06, 2017 9:19 pm

W necie, to zawsze się znajdzie za darmo, więc tu łaski nie robią...
Mnie wkurza, że od lat TVP czy to pod rządami po czy pis, olewa polski futbol a robi jakieś idiotyczne transmisje z finału pucharu Hiszpanii.
Inna sprawa, że ludzie wolą się w to gapić. No ale ok, niech se to puszcza Polsat czy TVN dla kasy a nie Ci co żyją z abonamentu...

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » pt lip 07, 2017 7:13 am

BINGONH pisze:W necie, to zawsze siê znajdzie za darmo, wiêc tu ³aski nie robi±...
Mnie wkurza, ¿e od lat TVP czy to pod rz±dami po czy pis, olewa polski futbol a robi jakie¶ idiotyczne transmisje z fina³u pucharu Hiszpanii.
Inna sprawa, ¿e ludzie wol± siê w to gapiæ. No ale ok, niech se to puszcza Polsat czy TVN dla kasy a nie Ci co ¿yj± z abonamentu...
Od dawna finau Hiszpanii juz nie pokazuj±,zostali jedynie z pucharem Niemiec,g³ównie ze wzglêdu na Roberta i Piszczka,gdy¿ zapewnia to im szersz± publike przed tvp.Natomiast mecze od tak wczesnych rund ligi europy i z tak egzotycznymi rywalami nie s± atrakcyjnym towarem i tvp woli ten czas zapchaæ amerykañskim serialem,lub tureckim filmem.Batumi,czy Bitola nikt o takich klubach nie s³ysza³ w tym kraju.Zreszt± II Runda czy komu¶ co¶ mówia nazwy Haugesund i Gabala to tez w±tpie.Wydaje mi sie ze tvp skusi³o by sie na lige europy,ale dopiero od fazy grupowej,ale s±dze ze kw do LM mog± pokazac w decyduj±cej rundzie,je¶li wcze¶niej warszawiaki po drodze nie odpadn±.Teraz prawdziwe granie zacznie sie dla Lecha i Jagielloni.

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt lip 07, 2017 11:43 am

z tymi meczami polskich klubów w pucharach zawsze był bajzel. Hutnik się jeszcze jako tako załapał (transmisje 4 z 6 meczów na 3 różnych stacjach), ale później było tylko gorzej. Pamiętam że jakoś w następnym roku nawet nie było decydujących meczów Widzewa z Parmą o wejście do LM. Później bywało różnie. I tak największym skandalem był brak wyjazdowych meczów Polaków w odkodowanej TV w eliminacjach do mundialu w Korei, ale tego typu klimaty chyba już za nami i dobrze, że jest to ujęte nawet w konsytutcji. Szkoda, że teraz brak, zwłaszcza że kanałów jest od huja.

huj to kogo ochodzi cyz komus mowia te nazwy i jaka będzie ogladalnosc, Polski klub to Polski klub i jego mecze to swietość a nie biznes

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » pt lip 07, 2017 12:59 pm

To prawda. Juz chyba Sigma na wyjeździe nie była transmitowana jeśli dobrze pamiętam. U siebie było w zakodowanym Canal+.

Wystarczyło by żeby TVP Sport był na naziemnym multipleksie bo niekoniecznie każdy mecz musi być w Jedynce.

Dla mnie osobiście transmisja na tvp.pl w dobrej jakości też jest ok. Jakieś pokątne linki oczywiście zawsze można znaleźć ale tam jakość jest słaba.

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » pt lip 07, 2017 1:13 pm

bn pisze:To prawda. Juz chyba Sigma na wyje¼dzie nie by³a transmitowana je¶li dobrze pamiêtam. U siebie by³o w zakodowanym Canal+.

Wystarczy³o by ¿eby TVP Sport by³ na naziemnym multipleksie bo niekoniecznie ka¿dy mecz musi byæ w Jedynce.

Dla mnie osobi¶cie transmisja na tvp.pl w dobrej jako¶ci te¿ jest ok. Jakie¶ pok±tne linki oczywi¶cie zawsze mo¿na znale¼æ ale tam jako¶æ jest s³aba.
TVP sport nie chce byc naziemnym multi,gdyz lepiej zapchac im to na p³atne swoje kana³y,na zasadzie a niech ludzie bul± kase,je¶li chc± ogladac europuchary.Zreszt± ogl±dac ten badziewny poziom w I czy w 2 rundzie LE,to na to ma³o kto sie skusi.Czego sie wielkiego spodziewac po poziomie ekstraklasy,jeszcze jako¶ pokonuj± gruzinskie i macednskie kluby,ale przypuszczam,¿e w nastêpnej rundzie ju¿ zaczn± sie problemy z awansem.

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » czw lip 13, 2017 8:40 am

Jak tak wczoraj patrzy³em na gre Cwks,to naprawde zgroza za co ci pi³karze dostaj± mies. po 40 czy 50 tys. miesiêcznie,na tle pó³-amatorskiego klubu z Finlandi,który prezentuje poziom najwyzej druzyn z ogona polskiej pierwszej ligi,to w sposób jaki gracze Cwks partaczyli okazje strzeleckie jest zadziwiaj±cy.Wielcy zawodowcy z Legii ca³ymi dniami zyj±cymi tylko z pi³ki noznej i te 3-0 niby wynik,ale sytuacji mieli spokojnie na wygranie ze 6-0.Ja nie widze Cwks z tak± gr± przecietn±,zeby zaszli do LM.Paradoksem jest ze miasteczko w Finlandi ,ale pos³uguj± sie jej mieszkancy jezykiem szwedzkim i nazwa tego miasta tez jest szwedzka :roll: Ciekawy jestem co dzis pokarza poznaniaki i Jagiellonia,bo rywali maja juz solidnych jak na 2 runde ligi europy.

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Postautor: enhaman » śr sie 02, 2017 10:50 pm

Legia out.

Trener out?

Tak.

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw sie 03, 2017 10:50 am

raz na ruski rok oglądma jakikolwiek futbol, wczoraj wlaczylem 2 polowe i... chcialo mi sie zygac.

mecz gdzie do odrobienia sa dwa gole, koncowka, ze zostal 1 to powinna byc poezja dla widza....

a tu zero umiejetnosci, taktyki, pomyslu, nawet jebanego gryzienia trawy. to mi sie w glowie nie miesci, ze mozna wjebac brame na 1:0 i nie dostac mega pierdolnieica, wiatru w zagle tylko grac dalej tka jak grali... totalna niemoc to cos najgorszego...

gdzie te czasy już nie mowie Widzew-Broendby ale chocby nawet Lech-Austria...

KSH74NH
Posty: 4346
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » czw sie 03, 2017 10:58 am

a na dodatek co roku to samo u naszych druzyn
co za kurwa jakies niedolestwo ,zeby nie byc zgranym przed pucharami
co roku to samo ,transfery nie zgrany zespol potem juz po pucharach i wtopa w europie
lech tydzien temu ledwo tez przeszedl
jaga odpadla z azerami
dzisiaj arka oby nie ,ale faworytem nie sa wiec moze wybronia remis

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » czw sie 03, 2017 2:23 pm

Legia zagra³a slabiej od Astany w dwumeczu,o formie Legii niech swiadczy ze dopiero w 3 kolejce wygrali mecz ligowy i to w przecietnej polskiej lidze,mimo wszystko ten mistrz Kazachstanu prezentowa³ sie w dwumeczu lepiej jakosciowo.Dzis Lech i Arka spróbuja zrobic awans,ale zadanie trudne,bo faworytami sa rywale,ktorzy wywodza sie z silniejszych lig.Lech musi wygrac jesli chce awansu,bramkowy remis odpada.Utrecht to czolowa holenderskiej ligi,wiec bedzie ciezko o awans,mimo ze na trybunach ma byc 30 tys kibicow.Jak chodzi o Arke maja skromna zaliczke 3-2 i wystarczy im remis,stac ich na zamurowanie sie i maj± Siemaszke w przodzie bedacego w zyciowej formie,dunczyki az tak wiele silniejsze nie s± od arkowcow.Jesli ktos jeden z nich dzis awansuje,to bedzie uznane w kraju za sukces,ale mozliwe ze Lech i Arka odpadna razem.

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » czw sie 03, 2017 11:42 pm

No i poodpadali. Paradoksalnie nie grali aż tak źle dziś. Lech zrobił prezent Utrechtowi pod koniec. Arka przez głupotę i brak gry do końca. Mam nadzieję, że Legia odpadnie w następnej rundzie, bo po tym co piłkarze pokazali, szkoda to ogóle oglądać. Zero emocji.