Unia Oświęcim - Hutnik Kraków 12.08.2017 g. 17:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn sie 14, 2017 8:43 am

Dokładnie najważniejszy jest dobry początek sezonu trzy wygrane podbuduja zespół i wystraszą rywali. Każdy będzie miał respekt do Hutnika. Myślę że gdy wygrany te trzy mecze to będziemy mieli 9 punktów na koncie i pozycję lidera, chyba że ktoś inny też wygra trzy mecze to będziemy exeqio chyba że będziemy mieli więcej bramek a już mamy 5 czyli dużo.

Z michalowianka najważniejszy będzie pieczątek. Szybko strzelona bramka ustawi mecz i pozwoli grać swobodniej bo goście będą musieli się odkryć. Bramka do szatni powinna rozstrzygnąć mecz.

Liczymy na gole napastników ale swoje moga dołożyć pomocnicy przy stałych fragmentach groźni będą też obrońcy

Gdy będzie 3:0 trener powinien dać pograc juniorom

Ale gdy michalowianka srrzeli gola kontaktowego to będą emocje do końca

Analiza by d.

Alex
Posty: 1038
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » pn sie 14, 2017 9:06 am

dUfio pisze:Dokładnie najważniejszy jest dobry początek sezonu trzy wygrane podbuduja zespół i wystraszą rywali. Każdy będzie miał respekt do Hutnika. Myślę że gdy wygrany te trzy mecze to będziemy mieli 9 punktów na koncie i pozycję lidera, chyba że ktoś inny też wygra trzy mecze to będziemy exeqio chyba że będziemy mieli więcej bramek a już mamy 5 czyli dużo.

Z michalowianka najważniejszy będzie pieczątek. Szybko strzelona bramka ustawi mecz i pozwoli grać swobodniej bo goście będą musieli się odkryć. Bramka do szatni powinna rozstrzygnąć mecz.

Liczymy na gole napastników ale swoje moga dołożyć pomocnicy przy stałych fragmentach groźni będą też obrońcy

Gdy będzie 3:0 trener powinien dać pograc juniorom

Ale gdy michalowianka srrzeli gola kontaktowego to będą emocje do końca

Analiza by d.


Bardzo dobra analiza. Styl pisania "ala" gordi. Gdybym nie widział kto to napisał, pomyślałbym że to on. Można chyba otwierać nowy temat, odnośnie następnego meczu.

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » wt sie 15, 2017 12:28 am

Dawno tyle się nie uśmiałem czytając komentarz meczu na forum :)

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » wt sie 15, 2017 10:59 pm

dUfio pisze:Dokładnie najważniejszy jest dobry początek sezonu trzy wygrane podbuduja zespół i wystraszą rywali. Każdy będzie miał respekt do Hutnika. Myślę że gdy wygrany te trzy mecze to będziemy mieli 9 punktów na koncie i pozycję lidera, chyba że ktoś inny też wygra trzy mecze to będziemy exeqio chyba że będziemy mieli więcej bramek a już mamy 5 czyli dużo.

Z michalowianka najważniejszy będzie pieczątek. Szybko strzelona bramka ustawi mecz i pozwoli grać swobodniej bo goście będą musieli się odkryć. Bramka do szatni powinna rozstrzygnąć mecz.

Liczymy na gole napastników ale swoje moga dołożyć pomocnicy przy stałych fragmentach groźni będą też obrońcy

Gdy będzie 3:0 trener powinien dać pograc juniorom

Ale gdy michalowianka srrzeli gola kontaktowego to będą emocje do końca

Analiza by d.

Prorok?

stazyja69
Posty: 4488
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » śr sie 16, 2017 1:12 pm

Unia Oświęcim - Hutnik Kraków (-).
Spotkanie na wniosek policji rozegrano bez udziału kibiców gości. Unia wystawiła 150 osobowy młyn, w którym zasiedli fani Ruchu (40) oraz Hejnału Kęty (10). Zaprezentowali transparent "KSU TSH", nad którym odpalili race, świece dymne oraz strobo.

legionisci.com

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » śr sie 16, 2017 3:41 pm

Unia kitra sie z tym Ruchem,a zadnej zgody nie maj±.Dziwie sie,ze Ruchowi chce sie jezdziæ po tak ma³ych miejscowosciach w czwartej lidze.