Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Europuchary polskich klubówek

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> Kogel-Mogel
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MAX

PostWysłany: Czw Sie 24, 2017 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polskie kluby w europie to juz dawno kurwa ponizej marginesu przyzwoitosci pajace oplacani gruba kasa, wszyscy sie podniecaja, ze w lidze poziom wyrownany, emocje do ostatniej kolejki itp a jaki jest poziom ligi weryfikuja co roku kolejne kluby w europie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gordi

PostWysłany: Pią Sie 25, 2017 7:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MAX napisał:
Polskie kluby w europie to juz dawno kurwa ponizej marginesu przyzwoitosci pajace oplacani gruba kasa, wszyscy sie podniecaja, ze w lidze poziom wyrownany, emocje do ostatniej kolejki itp a jaki jest poziom ligi weryfikuja co roku kolejne kluby w europie
No tak emocje do ostatniej kolejki,a poziom ekstraklasy marny.Zadna druzyna nie jest w stanie wybic sie ponad szara ekstraklase i potem to wychodzi w europie,ale nawet pomimo marnego poziomu polskiej ligi to nie przystoi odpadac z klubem z Moldawi.Tym bardziej,ze rok temu Legia grała w lidze mistrzów i to zachowuje ich do nie schodzenia ponizej poziomu przyzwoitosci.Tymczasem z kretesem odpadli z Astana,a teraz z Szeryfem Tyraspol.Kompletny brak ambicji pilkarzy,wyczerpująca sie formuła trenera Magiera,a prezes Mioduski po za pompowaniem balona i przekonaniem o wyzszosci najpierw nad Astana,a potem po wylosowaniu Szeryfa,to prezes Cwks zachowuje sie jakby był totalnie niewidomy.Tak wielkiej kompromitacji polskiego klubu w europucharach nie było od 30lat.Zdarzały sie,ze polskie kluby odpadały z gruzinskimi,azerskimi,kazachskimi,litewskim,czy estonskimi,ale zeby odpaśc z klubem z Moldawi to jest wielki wstyd.Ciekaw jestem jakich słów uzyją polskie media po odpadnięciu Legii z Szeryfem.Kibice Legii spiewają "Nie poddawaj sie ukochana ma,mistrzem Polski jest Legia Warszawa.A ta spiewka powinna zmienic nazwe na "Upokarzaj sie ukochana ma,misiem Polski jest Legła Warszawa.Cofnijmy sie do przeszłosci,dwa lata temu 2polskie kluby zagrały w fazie grupowe LE,rok temu jeden klub znalazł sie w LM,ten rok nicość.Jak słysze glosy mediow,ze podnosi sie poziom ekstraklasy to zaczyna mnie szlag trafiać.
Powrót do góry
enhaman

PostWysłany: Pią Sie 25, 2017 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co Mioduski na to można znaleźć w jego durnych tweketach.
Powrót do góry
gordi

PostWysłany: Pią Sie 25, 2017 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zachowanie Mioduskiego jest co najmniej dziwne i niepowazne,gosc czyli prezes nie widzi,ze pilkarze lecą ewidetnie w coraz wieksze kulki,trener stracil panowanie nad druzyną.Pilkarze odwalają coraz większa padline,tymczasem Mioduski pompuje coraz większe nadzieje na potencjalny jakis wynik i to sie wszystko wali na łeb na szyje z coraz większą prędkością.Niewiem ile jeszcze musi Legia odwalic kichy i ile razy musi polec Magiera,zeby Mioduski zrozumiał ze wygasła formuła przy tym trenerze i pilkarze nie będa chcieli juz zasuwac z tym trenerem.Ale Mioduski jest odrealniony i zyje dalej w swiecie science fiction i liczy chyba na jakis armagedon,ktory moim zdaniem z tym trenerem nie nastąpi.Natomiast fakty są zenujące,Legia przeszła tylko 1 rywala w europucharach w tej edycji.
Powrót do góry
Troublemaker

PostWysłany: Nie Sie 27, 2017 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fan Hutnika napisał:
Troublemaker napisał:
gordi napisał:
To w koncu sie wkurza i prywaciarz zwinie interes i Cwks stanie sie ligowym sredniakiem.

Martwi Cię to? Legia postąpiła bezsprzecznie słusznie. Po tym co ta mafia z nimi uczyniła po meczu z Astaną. Ex definitione.
Nie liczą się wyniki tylko przywiązanie" cytując klasyka.

mnie martwi ,wole jednak zeby im sie powodzilo i finansowo i sukcesowo,
majac na mysli 2 krakowsko myslenickie druzyny ekstraklasowe, ktore poki legia jest silna finansowo i sukcesowo to moga jej podskoczyc Wink
chyba nie chcialbys aby myslenicki klub nagle zaczal wygrywac w lidze bo odpada jej mocny przeciwnik . za tym ida kibice, zyski z biletow itd
a tak
szary sredniaczek ligi Wink

Wyciągnąłeś niejako moje zdanie z szerokiego kontekstu.
Oczywiście, że nie chciałbym, aby lokalnym rywalkom zaczęło się zbyt dobrze powodzić, chociaż na początku wieku de facto tak było (awans starozakonnych, mistrzostwa wiernych, honorowych i bezprzerzutowych) i jakoś nie czułem się bardzo źle kolokwialnie pisząc. Mam(y) swój klub i na nim się koncentruję(my).

Ad rem. Odniosłem się - przypuszczam, że niepotrzebnie - do tych dwóch wręcz irracjonalnych wypowiedzi:

gordi napisał:
Kibice Legii jednym slowem sami niszczą ten klub.

gordi napisał:
To w koncu sie wkurza i prywaciarz zwinie interes i Cwks stanie sie ligowym sredniakiem.

Pierwsze zdanie już pozostawię bez komentarza.
W kontekście drugiego. Nie, ja się raczej nie martwię. Fani Legii słyną w całej Europie ze swoistej bezkompromisowości i nie jest to żadne novum. Właściciele i sponsorzy mają tego pełną świadomość. Zamiast zastanawiać się nad "rozwiązaniem problemu kar" w pierwszej kolejności zabiorą się/powinni zabrać za "rewaloryzację" pensji kopaczy.
Jeżeli natomiast "prywaciarz zwinie interes", to jestem przekonany, że przy takiej firmie jak Legia zaraz się pojawią kolejni, dysponujący nie mniejszymi funduszami.
Liga nie rządzi się systemem zerojedynkowym. Drastyczna obniżka formy piłkarzy Legii nie oznacza z definicji szczytowej formy kopaczy z Błoń.
gordi

PostWysłany: Nie Sie 27, 2017 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troublemaker napisał:
Fan Hutnika napisał:
Troublemaker napisał:
gordi napisał:

Martwi Cię to? Legia postąpiła bezsprzecznie słusznie. Po tym co ta mafia z nimi uczyniła po meczu z Astaną. Ex definitione.
Nie liczą się wyniki tylko przywiązanie" cytując klasyka.

mnie martwi ,wole jednak zeby im sie powodzilo i finansowo i sukcesowo,
majac na mysli 2 krakowsko myslenickie druzyny ekstraklasowe, ktore poki legia jest silna finansowo i sukcesowo to moga jej podskoczyc Wink
chyba nie chcialbys aby myslenicki klub nagle zaczal wygrywac w lidze bo odpada jej mocny przeciwnik . za tym ida kibice, zyski z biletow itd
a tak
szary sredniaczek ligi Wink

Wyciągnąłeś niejako moje zdanie z szerokiego kontekstu.
Oczywiście, że nie chciałbym, aby lokalnym rywalkom zaczęło się zbyt dobrze powodzić, chociaż na początku wieku de facto tak było (awans starozakonnych, mistrzostwa wiernych, honorowych i bezprzerzutowych) i jakoś nie czułem się bardzo źle kolokwialnie pisząc. Mam(y) swój klub i na nim się koncentruję(my).

Ad rem. Odniosłem się - przypuszczam, że niepotrzebnie - do tych dwóch wręcz irracjonalnych wypowiedzi:

gordi napisał:
Kibice Legii jednym slowem sami niszczą ten klub.

gordi napisał:

Pierwsze zdanie już pozostawię bez komentarza.
W kontekście drugiego. Nie, ja się raczej nie martwię. Fani Legii słyną w całej Europie ze swoistej bezkompromisowości i nie jest to żadne novum. Właściciele i sponsorzy mają tego pełną świadomość. Zamiast zastanawiać się nad "rozwiązaniem problemu kar" w pierwszej kolejności zabiorą się/powinni zabrać za "rewaloryzację" pensji kopaczy.
Jeżeli natomiast "prywaciarz zwinie interes", to jestem przekonany, że przy takiej firmie jak Legia zaraz się pojawią kolejni, dysponujący nie mniejszymi funduszami.
Liga nie rządzi się systemem zerojedynkowym. Drastyczna obniżka formy piłkarzy Legii nie oznacza z definicji szczytowej formy kopaczy z Błoń.
Mioduski wywala 35 tys grzywny euro za jedna oprawe kibicow,potem za niedrozne przejscia,teraz buli grzywne za swinke.To wreszcie sie wkurzy i powie basta,kibice niszcza mi interes i ja pieprze to wszystko i rzucam Legie.A ty myslisz,ze nastepny prywaciarz bedzie chciał bulic częste grzywny za oprawy kibiców.To zaden interes nie jest jak sie dopłaca ciagle.Kij z tego ze Legia firma,jak straci prywaciarza mocnego w kase,to stanie sie sredniakiem ligowym.Jedyne co sie zgadzam,ze trzeba pilkarzom Cwks obnizyc pensje,gdyz za duze ich zarobki powodują rozwolnienie,brak chciejstwa i zobojetnienie.Piłkarze Legii wiedząc,ze musieli by grac jeszcze 6 meczy gdyby przeszli moldawian,to postanowili sobie odpuścić,zeby nie miec balastu ligi europy i miec wolne czwartki.Taka Albania,Macedonia,Cypr,Izrael,Bialorus,Ukraina,Moldawia,Azerbejdzan,Kazachstan,Rumunia,Bulgaria,Serbia,Chorwacja mają kogos w lidze europy,a Czechy mają az 3 kluby w fazie grupowej LE,bo im chce sie zasuwac w LE,a polskim klubom sie nie chce i jak odpadną zwlaszcza z marzen o awansie do LM,to gra w LE nie jest dla nich atrakcyjna.Ale wynik idzie w swiat i odpaśc polskiemu klubowi z moldawskim klubem to straszny wstyd i kompromitacja.Cztery polskie kluby w tej edycji europucharow przeszły razem 4 rywali Shocked naprawde zgroza i dramat.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> Kogel-Mogel Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: