Puchar Polski 2017/2018

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Puchar Polski 2017/2018

Postautor: gordi » pt wrz 22, 2017 1:09 pm

Awansowala juz Bytowia z 1 ligi,Arka,Legia,Zag³ebie Lubin,Górnik Zabrze i Korona.Do rozegrania s± Chrobry z 1 ligi z Piastem i wydaje mi sie ze giwiczanie powinni zrobiæ awans.Ostatni mecz Chojniczanka 1ligowa z Termalika i raczej obstawiam tez druzyne z ekstraklasy.Drabinka pucharowa dalej uk³ada sie w nastepujacy sposób,Górnik zmierzy sie z Chojniczanka lub Termalika.Legia z Bytowia Bytów,Zaglêbie z Korona i Arka z Chrobrym lub Piastem.Wygl±da mnie to chyba na fina³ na narodowym Arka z Legia,wzglêdnie Legia z Zag³ebiem :roll: chociaz w cwiercfinale juz tym s³abszym druzynom,oraz ewentualnie tym z pierwszej ligi ciêzej bedzie przej¶c ekstraklasowicza :roll:

FAN86
Posty: 353
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:48 am

Postautor: FAN86 » pt wrz 22, 2017 2:47 pm

Dlaczego w finale widzisz Arkę lub Zagłębie, a a nie np. Górnik?

Zdradzisz mi na czym oparłeś swoją analizę?

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » pt wrz 22, 2017 3:09 pm

FAN86 pisze:Dlaczego w finale widzisz Arkê lub Zag³êbie, a a nie np. Górnik?

Zdradzisz mi na czym opar³e¶ swoj± analizê?
Kupi³em se przeglad sportowy obejrza³em drabinke pucharowa i na podstawie aktualnej formy druzyn opar³em swoj± hipoteze.Warszawiaki w cwiartce przejd± Bytowie,Lubinki raczej przejd± Korone.Chojniczanka lub Termalika to para dla Górnika i zabrzanie ich ograj±.Pozostaje jeszcze Chrobry lub Piast dla Arki Gdynia i arkowcy my¶le ze powinni przej¶c.Drabinka nastêpnie pokazuje ze potencjalny Górnik trafi³by na potencjalna Legie w pólfinale.Natomiast Arka zagra³a by z Zag³êbiem Lubin.Wiêc wnioskuje ze fina³ mi wychodzi Arka z Legia,lub Zag³êbie Lubin z Legia na narodowym :roll: je¶li chodzi o ten etap co jest,to nie powala on na kolana,ale tak zw³aszcza od pólfina³y powinno juz sie zrobiæ bardzo ciekawie.Tez uwazam ze jaki¶ jeden mecz powinni pokazac w zwyk³ym polsacie,tak zeby nieco wypromowac te rozgrywki.Ale co tam polsat wszystko wali na p³atne kodowane polsat sporty.

FAN86
Posty: 353
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:48 am

Postautor: FAN86 » pt wrz 22, 2017 3:28 pm

Tak myślałem. Informuję więc, że w półfinałach nie ma drabinki tylko jest losowanie więc możliwy jest finał Górnik Legia.

Nie musisz dziękować.

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » sob paź 07, 2017 1:59 pm

Chojniczanka-Górnik,Chrobry-Arka,Bytowia-Legia,Zag³ebie Lubin-Korona.Nie s± w tych parach jakie¶ strasznie ciekawe mecze,czy jako¶ specjalnie medialnie wygl±daj±ce.Zapewne Zabrze,Legia,Lubinki i Arkowcy awansuj± i dalej juz bedzie ciêzej powiedziec.Legia na te chwile wygl±da jak potêzny cienias ekstraklasowy,chociaz wydaje mi sie ze jeszcze te pierwszoligowa jakos tam przejd±.Lubinki wysoko w ekstraklasie,tyle ze sie co¶ zacie³y ostatnio.Arka obronca pucharu i zapewne bêda chcieli obronic PP.Górnik to chyba najwieksza zagadka jak oni bêd± wygl±dac na wiosne,gdyz mog± sprzedac w zimie Angulo,a wtedy ta maszynka zabrzanska sie moze zaci±æ.Niewiem czemu ale widze fina³ Zag³êbie z Arka na narodowym.