Eliminacje do mundialu w Rosji 2018

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

stazyja69
Posty: 4489
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » czw paź 12, 2017 4:34 pm

Winnetou pisze:
bn pisze:Marek Koniarek - he he. To były czasy : )


Co do Marka Koniarka to byl to chyba najwiekszy-niedoszly transfer do Hutnika. Bylo to przed 1.sezonem po spadku z Ekstraklasy. Rozmowy z nim byly naprawde na bardzo zaawansowanym poziomie, ale do dzisiaj nie wiem dlaczego nie powiodlo sie go sprowadzic do Hutnika.


z wywiadu:
Po powrocie do kraju wybrałeś walczący o ligowy byt Sosnowiec. Dlaczego?

Najpierw wróciłem i trenowałem z GKS-em Katowice, ale miałem rok karencji ze względu na zagraniczny wyjazd. W Katowicach był wówczas trener Lenczyk, który miał trochę inne spojrzenie na zespół. Mogłem iść do innych klubów, na przykład do Hutnika Kraków, ale Sosnowiec był blisko.


żeby było w temacie:
Trzech Polaków w najlepszej jedenastce el. MŚ 2018

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » czw paź 12, 2017 4:50 pm

Duzo osob w Polsce,po awansie z utêsknieniem wypatruje losowania grup,ale wszyscy zapominaj± w tej calej eufori,ze awansu nie robi sie przy losowaniu kul,ale na boisku,a samo losowanie to jest zwyk³a zabawa,niz cokolwiek konkretnego.Nie mozna patrzec na rywali,czy opowiadac o grupie marzen,zreszta jak ta pozorna grupa marzen sie skonczy³a na euro 2012 wszyscy widzieli¶my.Przede wszystkim uwazam ze kluczowa sprawa,to w³asna dobra forma,euro pokaza³o ze kluczem do sukcesu jest przede wszystkim dobre przygotowanie motoryczne i taktyczne,o te druga wersje mozna byc w miare spokojniejszym,gdyz grupa eliminacyjna wrêcz w cuglach polacy wygrali,ale w³asnie czerwiec to trudny okres,zakonczony trudny sezon w klubach,wielu graczy ledwo dycha,lub ma kontuzje,zajechani ciêzkimi meczami,a tutaj trzeba bedzie jeszcze zasuwac jak wilki na mundialu :roll:

stazyja69
Posty: 4489
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » czw paź 12, 2017 6:11 pm

A formę trzeba szlifować bo niebawem : da dam
Eliminacje do Euro 2020 będą odbywać się od września 2018 r. do listopada 2019.
A żeby awansować drużyna "x" musi mieć większą liczbę zdobytych punktów , a następnie zadecyduje lepszy bilans (większa różnica) bramek zdobytych i straconych.
cdn

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » czw paź 12, 2017 6:52 pm

Chce poruszyc troche inna sprawe,ale tez sfera reprezentacyjna,a mianowicie chodzi mi o te durna Lige Narodów ktora uefa zaproponowa³a i niewiem czy sie te rozgrywki sprawdza,a co jesli trenerzy reprezentacji narodowych bêda wystawiac rezerwowych graczy i siadnie ranga tego czegos nowego co proponuja.Ja przypomne Liga narodow to rozgrywki ktore zastepi³y mecze towarzyskie.Pytam zasadnicze mam,to skoro nie ma meczy juz toarzyskich,to gdzie ci trenerzy kadry maj± testowac i sprawdzac graczy mlodych pukajacych do kadry? :roll:

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » czw paź 12, 2017 7:49 pm

stazyja69 pisze:
Winnetou pisze:
bn pisze:Marek Koniarek - he he. To były czasy : )


Co do Marka Koniarka to byl to chyba najwiekszy-niedoszly transfer do Hutnika. Bylo to przed 1.sezonem po spadku z Ekstraklasy. Rozmowy z nim byly naprawde na bardzo zaawansowanym poziomie, ale do dzisiaj nie wiem dlaczego nie powiodlo sie go sprowadzic do Hutnika.


z wywiadu:
Po powrocie do kraju wybrałeś walczący o ligowy byt Sosnowiec. Dlaczego?

Najpierw wróciłem i trenowałem z GKS-em Katowice, ale miałem rok karencji ze względu na zagraniczny wyjazd. W Katowicach był wówczas trener Lenczyk, który miał trochę inne spojrzenie na zespół. Mogłem iść do innych klubów, na przykład do Hutnika Kraków, ale Sosnowiec był blisko.


żeby było w temacie:
Trzech Polaków w najlepszej jedenastce el. MŚ 2018

Ech ja to nazwisko tak dla podpuchy trochę puściłem,ale może ktoś z was napisze coś o idolu wówczas małoletnich kibiców Hutnika, którzy wówczas do podstawówki uczęszczali, czyli o niejakim Mirku Waligóra, bo tak mi się jakoś przypomniało. Zeszedł na psy, żyje jeszcze?On się o kadrę ocierał jako zawodnik Hutnika
Mówię to co myślę, robię to co mówię

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » czw paź 12, 2017 7:57 pm

PITROL pisze:
stazyja69 pisze:
Winnetou pisze:
bn pisze:Marek Koniarek - he he. To były czasy : )


Co do Marka Koniarka to byl to chyba najwiekszy-niedoszly transfer do Hutnika. Bylo to przed 1.sezonem po spadku z Ekstraklasy. Rozmowy z nim byly naprawde na bardzo zaawansowanym poziomie, ale do dzisiaj nie wiem dlaczego nie powiodlo sie go sprowadzic do Hutnika.


z wywiadu:
Po powrocie do kraju wybrałeś walczący o ligowy byt Sosnowiec. Dlaczego?

Najpierw wróciłem i trenowałem z GKS-em Katowice, ale miałem rok karencji ze względu na zagraniczny wyjazd. W Katowicach był wówczas trener Lenczyk, który miał trochę inne spojrzenie na zespół. Mogłem iść do innych klubów, na przykład do Hutnika Kraków, ale Sosnowiec był blisko.


żeby było w temacie:
Trzech Polaków w najlepszej jedenastce el. MŚ 2018

Ech ja to nazwisko tak dla podpuchy trochę puściłem,ale może ktoś z was napisze coś o idolu wówczas małoletnich kibiców Hutnika, którzy wówczas do podstawówki uczęszczali, czyli o niejakim Mirku Waligóra, bo tak mi się jakoś przypomniało. Zeszedł na psy, żyje jeszcze?On się o kadrę ocierał jako zawodnik Hutnika


Z 2016 roku
http://weszlo.com/2016/02/04/czy-to-naj ... -w-kadrze/
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

MAX
Posty: 905
Rejestracja: śr lut 09, 2005 12:04 pm
Lokalizacja: spoza Nowej Huty

Postautor: MAX » czw paź 12, 2017 8:17 pm

Fajnie byloby zagrac w grupie z Arabia Saudyjska ktorej od MS w 94 pilkarsko kibicuje :)

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » czw paź 12, 2017 9:11 pm

Kibice z pióropuszami na ³ebach i z trabka wuwuzeli w rêce z landem na ustach spiewaja-a juz tego lata Polska bedzie mistrzem swiata :shock: tak bedzie owszem,ale najwyzej misiem ¶wiata.Niech z grupy chociaz wyjd±,a po jesli po grupach repr Polski trafi sie gra z jak±s super europejska,lub latynosamerykanska potega i nie mam na mysli tylko dwóch kolosów,bo Urugwaj,Kolumbia,czy pólnocnoamerykanski Meksyk to tez jednak latynosi.Ku przestrodze MUNDIAL 2002 I 2006 :roll:

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » pt paź 13, 2017 11:11 am

Mówię to co myślę, robię to co mówię

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » pt paź 13, 2017 8:09 pm

S³uszne to co spiewa na tym jutuberku Pan Robert,ze sie wy³±czaja czasami w czasie meczu.Cop by nie mówic to grupa eliminacyjna w której grala repr Polski to jednak nie powala na kolana gdy sie tak czyta jakie druzyny gra³y w tej grupie i to wygranie grupy troche zaciemnia obraz faktycznego wyk³adnika si³y i mocny kadry.Media pompuj± co rusza balon,kibice spiewaj± juz o mistrzostwie swiata i niewiem po jak± chjolere i czemu to ma s³uzyæ,bo realia s± i bêda duzo twardsze i mundial to pokarze jak ciêzki bedzie kazdy mecz.Dlatego trzeba wy³±czyc grza³e i przestac myslec o mocarstwowych celach typu pó³fina³,nie mówi±c o mistrz swiata.Mnie obecny poziom tej repr Polski przypomina w duzej mierze czasy Engela i tez pewnie wygrana grupa eliminacyjna,potem gadanie o super losowaniu i przyszed³ mundial i te ca³e mocarstwowe gadanie szybko wzie³o w ³eb :roll: wtedy gwiazda tamtej repr byl Olisadebe,a w lini pomocy gracze zagr klubow jak Kozminski,Swierczewski,Waldoch,Hajto,Kaluzny,Dudek,Zewlakow i na tamte czasy tez by³a to paka porównywalna z dzisiejszym sk³adem repr Polski gdzie gra Lewandowski,Krychowiak,Glik,Piszczek,Grosicki,Milik,czy Blaszczykowski.

stazyja69
Posty: 4489
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » wt paź 17, 2017 8:41 pm

Irlandia Płn - Szwajcaria
Chorwacja - Grecja
Dania - Irlandia
Szwecja - Włochy

Gorgi , jakieś sugestie ?

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » wt paź 17, 2017 8:43 pm

stazyja69 pisze:Irlandia Płn - Szwajcaria
Chorwacja - Grecja
Dania - Irlandia
Szwecja - Włochy

Gorgi , jakieś sugestie ?


Chorwacja to pewnie Legia tych baraży choć mogę się mylić....
http://www.pajacyk.pl

http://www.pustamiska.pl

Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

stazyja69
Posty: 4489
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » wt paź 17, 2017 8:55 pm

Chyba Legią tych barazy jest ITALIA

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » wt paź 17, 2017 9:26 pm

stazyja69 pisze:Chyba Legią tych barazy jest ITALIA

Gordi wie najlepiej.
Poczekajmy co powie.
http://www.pajacyk.pl

http://www.pustamiska.pl

Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » śr paź 18, 2017 7:56 am

stazyja69 pisze:Irlandia P³n - Szwajcaria
Chorwacja - Grecja
Dania - Irlandia
Szwecja - W³ochy

Gorgi , jakie¶ sugestie ?
W 1 meczu wieksze szanse daje jednak Szwajcari.Drugie spotkanie moim zdaniem Chorwacja.W trzecim pojedynku najbardziej k³opotliwym obstawia³bym Danie.Jesli chodzi o ten czwarty mecz wydaje mi sie ze chyba W³ochy,bo maj± nieco wiecej argumentow od szwedów,ktorzy Ibrahimowicza chyba juz nie maj±.Sporo z tych krajów europy co graj± baraze,to znajomi repr. Polski,czy to z poprzednich eliminacji,czy z euro 2016,lub jak Dania z tych eliminacji.Z barazy spoza europy Australia z Hondurasem i Nowa Zelandia z Peru.W pierwszym przypadku obstawiam Australi awans,w drugim przypadku postawi³bym na latynoskie Peru,bo jednak obycie z najlepszymi druzynami z ameryki po³udniowej moze odegrac istotne znaczenie.Wci±¿ jeszcze czekamy na awanse krajów afrykanskich,póki co awans ma tylko Egipt i Nigeria.Przestrzega³bym przed nie docenianiem krajów z afryki bo ciêzko je bedzie ograc i tam poziom stale sie poprawia,o czym swiadczy wyjscie z grupy na mundialu Nigeri i Algieri w 2014r,a w 2010 Ghana dosz³a az do cwiercfina³u gdzie po karnych odpad³a z 3 milionowym Urugwajem :roll: Ale Panama która wesz³a na mundial tez ma niewiele wiêcej ludno¶ci.Jedynie Islandia z 300 tys to ewenement na skale ¶wiatowa zeby tak ma³y kraj sie dosta³ na mundial i ciêzko bêdzie kiedykolwiek innemu krajowi przebiæ te Islandie.