Hutnik-Orzeł Ryczów 2017-11-11 11:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1964
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » sob lis 11, 2017 9:44 pm

Gdzie mozna kupic te zajebiste czapeczki, ktore maja chlopcy z AP? Czy sa tez rozmiary dla doroslych?

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » sob lis 11, 2017 10:17 pm

Są tylko w rozmiarze małym dla zawodników AP.

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1964
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » sob lis 11, 2017 10:24 pm

Czy mozna kupic dla dziecka? Czy sa jeszcze w sklepiku na Centrum czapki dla doroslych z tym potworakiem/zombie/drakula?

patrix

Postautor: patrix » ndz lis 12, 2017 1:51 pm

Ja nie wiem jak oni mogli przegrać mecz z takim rywalem z dupy.
Ja rozumiem Wieliczka, Myślenice, Oświęcim czy Andrychów ale nie kur...a Ryczów!
Wciąż nie mogę dojść do siebie po wczorajszym meczu bo to wstyd dla Hutnika przegrywać z takim rywalem, no po prostu wstyd gdzie każdy punkt do awansu jest ważny szczególnie że zbliżyła się do Nas Wiślanka i Górnik.

Można by było to jakoś przełknąć gdyby następny mecz był za tydzień a tu schodzimy na przerwę zimową z taką trochę niepewnością i "depresją" bo nikt nie wie co pokaże wiosna po takim meczu jak wczoraj z beniaminkiem 4 ligi.

KSH74NH
Posty: 4346
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » ndz lis 12, 2017 2:10 pm

Nie da sie wszystkiego wygrac tylko szkoda wlasnie ze przegrana z takimi napinaczami. Tam byli wislacy jak pater czerwiec. Na rewanz mam nadzieje sie wybierzemy i jestem przekonany ze juz tak hojrakowac nie beda

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » ndz lis 12, 2017 3:14 pm

Pewnie ten w czerwonej kurtce to jeden z nich
Tomek83

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » ndz lis 12, 2017 4:02 pm

Takie mecze się zdarzają, nam nic nie chciało wpadać, im wyszły dwie kontry, być może było zbyt mało koncentracji a za dużo pewności siebie. Przypomina mi to mecz z Kryspinowem z początków NH2010.
Na wiosnę musimy wszystko wygrywać i będzie po problemie.
Super sprawa z dzieciakami z Akademii.

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Postautor: enhaman » pn lis 13, 2017 10:07 am

Nic to,ale nie może się powtórzyć. Na tę okoliczność oklepane, co nas nie zabije ......

Teraz sylwester u Hutnikow?

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » wt lis 14, 2017 8:21 pm

Jest takie powiedzenie: Jesteś taki dobry jak Twój ostatni mecz. W naszym przypadku to się niesprawdza. Mam jednak nadzieje ze wyciagniemy wnioski na przyszłość po Ryczowie i nie pozwolimy by np Antoniak nie gral w meczu bo z dziećmi siedzi w ramach AP. By Bienias nie odpoczywał na ławce zamiast grać. Jeszcze co do powiedzen... Zabrzanie w tamtym roku mówili awans albo śmierć. Awansowali w niemal cudowny sposob. Dzis lideruja w eklasie. Obysmy ezieli z nich przykład

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt lis 14, 2017 10:43 pm

mecz z gatunku tych najbardziej wkurwiających, czyli szybko prowadzą, dalej cisną, nie podwyższają, tracą, cisną, tracą, biją głową w mur i nic z tego nie wychodzi.... po cichu liczyłem na powtórkę z Wieliczki czy Uni O, nie tym razem... jak chcemy grać o COŚ takie mecze nie mają prawa się powtórzyć. kropka


niemniej jako optymista zauważam w tym meczu plusy:

-Akademia. Błękitna szarańcza w czapeczkach latająca po boisku i śpiewająca kibicowskie piosenki (gdzieś na necie krąży filmik) to widok tak kapitalny i budujący, ze mam pewność, że szybko nie wyginiemy. Frekwencja po stronie klubu 400-500? miazga, wielkie brawa za pomysł i zaangażowanie

-Zimny prysznic. Szkoda punktów i straty niewielkiej przewagi nad Wiślanką, ale licze, ze ta wtopa wzbudzi w chlopakach chec zapierdalania zimą pięć razy mocniej niż to planowali, podobnie pewnie bedzie jesli chodzi o poruszenie wsztabie trenerskim i zarzadzie. kluby grajace z nami bedą mialy w pamieci bardziej 2:1 ryczowa niz 0:17 stanislawianki i nikt sie przed nami nie bedzie kladl i o zwyciestwo w lidze trzeba bedzie zapierdalac. o barazach pomyslimy w czerwcu

-doping, czy raczej jego namaistka pojawila się PO stracie prowadzenia i trwal niemal do konca i po przegranym meczu. w innych czasach PO straconych golach moglby sie skonczyc, a nie zacząc. dobre i to.

-potwierdza sie ze bez robienia zamieszania huja jestesmy w stanie zrobic, ludzie nie przyjda tak o bo na beskidzie bylo fajnie a potem bylo 17:0. nie i chuj. oswojmy sie z tym. wiec od wiosny zapierdalamy na pelnej kurwie od poczatku, jezdzimy, spiewamy, bo inaczej kurwicy mozna dostac:D

tomabon
Posty: 859
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » śr lis 15, 2017 8:42 am

HKS1978 pisze: Zabrzanie w tamtym roku mówili awans albo śmierć. Awansowali w niemal cudowny sposob. Dzis lideruja w eklasie. Obysmy ezieli z nich przykład


jeden pisze że jesteśmy Legią, drugi żebyśmy brali przykład z Górnika, co tu się odp.... na tym forum?

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » śr lis 15, 2017 9:34 am

tomabon pisze:
HKS1978 pisze: Zabrzanie w tamtym roku mówili awans albo śmierć. Awansowali w niemal cudowny sposob. Dzis lideruja w eklasie. Obysmy ezieli z nich przykład


jeden pisze że jesteśmy Legią, drugi żebyśmy brali przykład z Górnika, co tu się odp.... na tym forum?


Dobra idźmy na kompromis LZS Zimna Wódka.
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.