Byli piłkarze z Suchych Stawów

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

GallAnonim
Posty: 455
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 3:03 pm

Postautor: GallAnonim » ndz lis 19, 2017 9:35 pm

A ja uważam ze Marcin może sobie grać gdzie chce, nic nie jest Hutnikowi winien - domniemam ze SSA pewnie winna była pieniądze jemu i pewnie nigdy już ich nie odzyska. Niech mu się wiedzie w Wiśle i niech zakończy grać na wysokim poziomie a nie rozmienia się na drobne na 5 poziomie rozgrywkowym.

Do nas niech wróci w roli trenera lub dyrektora i pracuje na chwałę Hutnika i swoje nazwisko już po karierze.

Osobnym tematem jest sprawa wychowanków, tutaj kulejemy jeśli chodzi o zagospodarownie naszych byłych gwiazd.

Krzych1980
Posty: 229
Rejestracja: pn sie 16, 2010 7:17 pm

Postautor: Krzych1980 » ndz lis 19, 2017 10:03 pm

Sąsiad z dołu dziś pod sklepem mnie oświecił że wasyl to skiślak z krwi i kości.nie żaden charakterny typ z Huty tylko krakus.i to mówił gość który chodzi na skisłą i nie jest pikolem.podobno taki był przekaz na ich ostatnim meczu.a ja pamiętam jak wasyl najgłośniej po treningu wchodząc do kibli na małej hali intonował ,,tam gdzie Hutnik ma klozety tam wisełka ma bufety,, przypomne że wtedy w wieku 13-14lat nie zapodawało sie WTSK o ile wogule ten rym był.osobiście mam nadal do niego jakąś tam sympatie ale żal dupe ściska że siedząc kupe czasu gdzieś koło Kalwarii nie znalazł czasu by wpaść na mecz pokazać się i może coś krzyknąć z młyna.wtedy pewnie większość by przełkneła gorycz skurwienia i staneło by na tym że poprostu ma ambicje jeszcze pograć i tyle.a tak nabieram coraz większej obawy że naprawde ma wyjebane na Hutnika.obawy bo mógł naprawde wiele dla nas zrobić przy minimum wysiłku

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » ndz lis 19, 2017 10:46 pm

Może grać gdzie chce ale nie w osranej rzece
Tomek83

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » ndz lis 19, 2017 10:48 pm

GallAnonim pisze:
Do nas niech wróci w roli trenera lub dyrektora i pracuje na chwałę Hutnika i swoje nazwisko już po karierze.



Już widzę jak po wypełnieniu kontraktu dostajac propozycje z wisły i od Hutnika wybiera nas.

To co robi to jest działanie długoterminowe. Kończy kontrakt w czerwcu i zostaje tam jako dyrektor albo skaut na rynku belgijskim.....
Kontakty w Belgii ma ..... a liga belgijska .... powiedzmy ze to nie jest europejski TOP. Jeśli wisla miała by grać w pucharach to chętni do przyjścia tam mogą być.
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » ndz lis 19, 2017 11:33 pm

Rozgrzeszając Wasyla bynajmniej obrażacie tych którzy Nic w życiu od tego klubu nie dostali a mu swoje pieniądze czas i inne oddawali..Odchodzi do Wisły chuj z nim, bo wiem że wiślacy się tym jarają i to fakt. Chuj z nim psy szczekają karawana jedzie dalej..To że grał dobrze w piłkę nieczynni go z automatu wartościowym człowiekiem bo w innym przypadku Grzegorz Lato powinien być ogólnie szanowany, a czy jest? Pewnie przez niektórych tak ale to już osobna historia.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

tomabon
Posty: 859
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » pn lis 20, 2017 12:16 am

GallAnonim pisze:Do nas niech wróci w roli trenera lub dyrektora i pracuje na chwałę Hutnika i swoje nazwisko już po karierze.


teraz to już niech się nawet do nas nie zbliża

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pn lis 20, 2017 10:14 am

Krzych1980 pisze:Sąsiad z dołu dziś pod sklepem mnie oświecił że wasyl to skiślak z krwi i kości.nie żaden charakterny typ z Huty tylko krakus.i to mówił gość który chodzi na skisłą i nie jest pikolem.podobno taki był przekaz na ich ostatnim meczu.a ja pamiętam jak wasyl najgłośniej po treningu wchodząc do kibli na małej hali intonował ,,tam gdzie Hutnik ma klozety tam wisełka ma bufety,, przypomne że wtedy w wieku 13-14lat nie zapodawało sie WTSK o ile wogule ten rym był.osobiście mam nadal do niego jakąś tam sympatie ale żal dupe ściska że siedząc kupe czasu gdzieś koło Kalwarii nie znalazł czasu by wpaść na mecz pokazać się i może coś krzyknąć z młyna.wtedy pewnie większość by przełkneła gorycz skurwienia i staneło by na tym że poprostu ma ambicje jeszcze pograć i tyle.a tak nabieram coraz większej obawy że naprawde ma wyjebane na Hutnika.obawy bo mógł naprawde wiele dla nas zrobić przy minimum wysiłku


Kolejny wiślacki farmazon.
Marcin nie kibicowal psom.

MISIEK72
Posty: 1583
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » pn lis 20, 2017 1:42 pm

Zmarl Janusz Wojcik. W latach 84-85 trener Hutnika. To byla jego pierwsza powazna praca na stanowisku trenera, mozna powiedziec ze jego start do kariery trenerskiej. Nie udalo sie wtedy awansowac po raz kolejny do ekstraklasy. Wojcik jaki byl taki byl ale srebrnego medalu w Barcelonie nie dalo sie kupic ani wydrukowac.

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » pn lis 20, 2017 2:04 pm

Nic dodać nic ująć +++

MISIEK72
Posty: 1583
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » pn lis 20, 2017 2:18 pm

Placzecie tu nad Wasylem jak male dziewczynki. Zal tego czytac.
W Pcimiu skandowaliscie nazwisko trenera , ktory jak na razie wiele dla klubu nie osiagnal,a ktorego po rundzie wiosennej bedziecie wyrzucac(wspomnicie moje slowa).
Po drugiej stronie Kowalik. Byly pilkarz i kapitan Hutnika ktory awansowal i gral dla klubu. Niektorzy fani pamietaja jak ich wspomagal finansowo na wyjazdach. Potem z roznym skutkiem byl jego trenerem. Wychowanek Wisly ale reakcja po bramce w derbach bezcenna https://m.youtube.com/watch?v=th-oZ7zazFM. Osoba 10 razy bardziej zasluzona dla klubu niz Wasilewski. W Pcimiu nie uslyszal dobrego slowa.

HKSStrusia
Posty: 199
Rejestracja: pt sie 19, 2005 7:24 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: HKSStrusia » pn lis 20, 2017 3:26 pm

MISIEK72 pisze:Placzecie tu nad Wasylem jak male dziewczynki. Zal tego czytac.
W Pcimiu skandowaliscie nazwisko trenera , ktory jak na razie wiele dla klubu nie osiagnal,a ktorego po rundzie wiosennej bedziecie wyrzucac(wspomnicie moje slowa).
Po drugiej stronie Kowalik. Byly pilkarz i kapitan Hutnika ktory awansowal i gral dla klubu. Niektorzy fani pamietaja jak ich wspomagal finansowo na wyjazdach. Potem z roznym skutkiem byl jego trenerem. Wychowanek Wisly ale reakcja po bramce w derbach bezcenna https://m.youtube.com/watch?v=th-oZ7zazFM. Osoba 10 razy bardziej zasluzona dla klubu niz Wasilewski. W Pcimiu nie uslyszal dobrego slowa.


Jerzy Kowalik nowym trenerem MKS Trzebinia

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/3-liga-jerzy-kowalik-nowym-trenerem-mks-trzebinia,4318058,art,t,id,tm.html

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » pn lis 20, 2017 3:32 pm

MISIEK72 pisze:Zmarl Janusz Wojcik. W latach 84-85 trener Hutnika. To byla jego pierwsza powazna praca na stanowisku trenera, mozna powiedziec ze jego start do kariery trenerskiej. Nie udalo sie wtedy awansowac po raz kolejny do ekstraklasy. Wojcik jaki byl taki byl ale srebrnego medalu w Barcelonie nie dalo sie kupic ani wydrukowac.
Pamietam jeszcze te olimpiade w Barcelonie jak mlodziezowa repr Polski sza³ala w tym turnieju odprawiajac kolejnych rywali i dopiero w finale na nu kamp uleg³a wielkiej Hiszpani 2-3 po fantastycznym horrorze,mowiono potem ze Wójcik to genialny trener i najlepszy w Polsce,chciano dac go na g³ownergo sternika pierwszej seniorskiej kadry,ale uk³ady w pzpn zawazy³y,ze druga kadencja przypad³a Strejlauowi który i tak w tej drugiej kadencji awansu nie zrobi³ z repr Polski :lol: Wójcik co prawda zosta³ selekcjonerem po mundialu w 1998r ale Polska trafi³a do ciezkiej grupy z wielka Anglia i silna Szwecja,w grupie by³a tez Bu³garia dwa razy ograna i Luksemburg tez podobnie,ale z racji ze Polska dosta³a wtopa od Anglii wyjazd na wembley 1-3 jeden z goli po rêce Scholesa,w domu remis 0-0 z Anglia i o wszystkim mia³ decydowac wyjazd na Rasundzie,remis Polakom wystarcza³ do awansu,Anglia musia³a czekaæ i niestety Polska przegra³a 0-2 zajmujac 3 miejsce.Na euro 2000 pojecha³a Anglia ze Szwecja,lecz zadnej kariery tam nie zrobili.Potem zwolniono Wójcika i przyszed³ Jurek Engel który dal awans po 16latach przerwy.

Gusio
Posty: 20
Rejestracja: czw kwie 13, 2017 8:29 am
Lokalizacja: Dzielnica XV

Postautor: Gusio » pn lis 20, 2017 3:39 pm

Nikt nie bêdzie obecnego trenera, a jego statystyki po rocznej pracy sa naprawdê imponujace

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » pn lis 20, 2017 3:55 pm

MISIEK72 pisze:Placzecie tu nad Wasylem jak male dziewczynki. Zal tego czytac.
W Pcimiu skandowaliscie nazwisko trenera , ktory jak na razie wiele dla klubu nie osiagnal,a ktorego po rundzie wiosennej bedziecie wyrzucac(wspomnicie moje slowa).


Tylko liga (bez pucharu Polski) odkąd przyszedł Janiczak
29 zwycięstw 3 remisy 3 porażki

Rzeczywiście "marne" osiągnięcie.
http://www.pajacyk.pl

http://www.pustamiska.pl

Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pn lis 20, 2017 4:24 pm

flagus pisze:
MISIEK72 pisze:Placzecie tu nad Wasylem jak male dziewczynki. Zal tego czytac.
W Pcimiu skandowaliscie nazwisko trenera , ktory jak na razie wiele dla klubu nie osiagnal,a ktorego po rundzie wiosennej bedziecie wyrzucac(wspomnicie moje slowa).


Tylko liga (bez pucharu Polski) odkąd przyszedł Janiczak
29 zwycięstw 3 remisy 3 porażki

Rzeczywiście "marne" osiągnięcie.


To są dobre statystyki nie osiągnięcia. Osiągnięcia to awanse, medale, puchary.