Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Co sie wydarzylo w Smolensku?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> Kogel-Mogel
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gordi

PostWysłany: Wto Sie 29, 2017 4:28 pm    Temat postu: Co sie wydarzylo w Smolensku? Odpowiedz z cytatem

Jedni gadaja ze tupolew rozpadł sie w powietrzu,inni ze walnął o brzoze i obrociło go o 180 stopni i tupolew runął o glebe.Ciekawe która wersja jest blizsza prawdzie.Zastanawia mnie w tym,czemu nikt do tej pory nie odtajnił zdjęc satelitarnych z tamtego feralnego dnia do tej pory.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
huteusz

PostWysłany: Wto Sie 29, 2017 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://forum.Hutnik.krakow.pl/viewtopic.php?t=3233
lucero

PostWysłany: Sro Sie 30, 2017 2:36 pm    Temat postu: Re: Co sie wydarzylo w Smolensku? Odpowiedz z cytatem

Szacun za nowy temat Wink

Na razie to jest jedna rzecz która można odtajnic tylko jakoś nikt się do tego nie rwie

Co więcej myślę że to Antoniego taki as który pozwala mu być w polityce tam gdzie obecnie jest

Czekam na temat czy Titanic zatonal czy jednak to był Britannic Wink
Powrót do góry
BINGONH

PostWysłany: Sro Sie 30, 2017 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardziej ciekawa byłaby dyskusja czy w Spandau, siedział Rudolf Walter Richard Heß czy jakiś jego sobowtór. Mamy czas do 2041, bo wtedy Brytyjczycy obiecali odtajnić archiwa.
PITROL

PostWysłany: Sro Sie 30, 2017 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wy tam sobie podśmichujki urządzacie a tu jest poważna sprawa. Ponoć Smokowski i Twarowski odchodzą z C+. Będą własne programy kręcić. Ja mam pomysł jak oglądalność Ligi + Ekstra by zdecydowanie wzrosła gdyby prowadzącą została Paulina Czarnota-Bojarska, oczywiście musiałaby program prowadzić w samych stringach i kozaczkach. Oczywiście jestem dumy, że żyję w zacofanej Polsce, bo jakby to by było na postępowym zachodzie toby jeszcze telewidzowie zagłosowali żeby tak ubrać naszego byłego trenera, tego, co nogi goli, ale jeśli chodzi o cycki to odpada w przedpiegach..
gordi

PostWysłany: Sro Paź 25, 2017 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maciar i PIS tak obiecywali sprowadzić tupolewa do Polski,tak przez tyle lat tłukli w mediach,ze wrak musi wrócic i ze jak PIS wygra wybory,to tupolew wróci i 2lata rządów i sprawa staneła w miejscu,wielka cichosza,a o całym zdarzeniu ze to sie stało przypominają jedynie mesiecznice,a wraz z nimi protesty opozycji próbującej coś ugrac w słupkach sondazowych.Zastanawia mnie na ile ten sondaz jest prawdziwy ze jakoby PIS miał az 47 pr. poparcia Shocked a dalej straszna przepaśc i druga PO coś 19pr.,trzecia Nowoczesna 10pr.,potem Kukiz 8pr.,a dalej PSL 5pr.
Powrót do góry
gordi

PostWysłany: Pią Lut 23, 2018 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wciąz nie ma tupolewa w Polsce,wiele nowych wydarzen w zwiazku z ty co mogło sie wydarzyc,a to wybuch,ładunek w skrzydle,zawadzona brzoza,pilot lecacy na slepo łamiący skrzydło,a ostatnio nowosc ze coś odkrecano w Polsce jakies srubki w skrzydle przed odlotem i ze jakoby to mogło doprowadzic do jakiejs awari,czy zwarcia i pierdyklo to w powietrzu Rolling Eyes
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> Kogel-Mogel Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: