Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Olimpiada 2018

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> Kogel-Mogel
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Obłomow

PostWysłany: Nie Lut 25, 2018 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chiny - Pekin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gordi

PostWysłany: Nie Lut 25, 2018 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Organizacja olimpiady w Korei na dobrym poziomie,ale pory startowe były bardzo niedobre nie tylko dla europy,ale dla obu Ameryk,gdzie róznica czasu była ogromnie duza.W dodatku te straszne mrozy co dla sportowcow były wielkim wyzwaniem.Start Polskich lyzwiarzy szybkich najlepiej swiadcza te częste wywrotki,a w narc alpejskim przewracali sie miedzy tyczkami Rolling Eyes zasadnicze pytanie co zrobić zeby cos z tą zapascia w sportach zimowych w Polsce zrobić,zeby nie było ze w Pekinie bedzie tylko 1 medal,lub zadnego Confused jest generalnie wielki problem,brak narybku,obiekty w słabym stanie,czy ludzie nie garnący sie do sportu i potem te zdobycze medalowe są tak znikome,a najgorsze ze niewiele wskazuje zeby ta sytuacja mogła sie zmienic za 4 lata w Pekinie.Świat odjechał Polsce i bez jakis zmian radykalnych to wątpie czy cos w tej kwesti drgnie.Minister Sportu Banka tez powinien kilku prezesów pozwalniac za te pseudo wyczyny swoich zawodnikow np. w biatlonie,czy w lyzwiarstwie szybkim,w pozostałych sportach raczej było wiadomo ze nie ma szans na nic.Nawet toru saneczkowego nie ma do trenowania w 38mln kraju Shocked
Powrót do góry
PITROL

PostWysłany: Pon Lut 26, 2018 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak jesteś taki obeznany, że sportami zimowymi to, co Ci szkodzi wpisać w wyszukiwarkę igrzyska olimpijskie 2022, bo olimpiada to okres między nimi. Ale nie łatwiej rzucić tekstem „niech mnie ktoś poprawi” tak robi zwykły leń albo trol. Ty jesteś niezwykły, więc się staraj.
dUfio

PostWysłany: Pon Lut 26, 2018 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo kibicuje polskim skoczkom praktycznie od zawsze, popieram propagowanie sportów zimowych wśród społeczeństwa, cueszy mnie ze pod NCK ludzie śmigają na łyżwach albo jeżdżą na narty nieopodal Krakowa (choć ani nart ani łyżew nie miałem na nogach) ake jestem kompletnie przeciwny pompowaniu pieniędzy w zimowy sport zawodowy. Niech wyglada to tak jak teraz ze kto chce to trenuje jak się znajdzie talent i sponsor niech nawet jedzie na olimpiadę, a nóż pojawi się jakieś cudowne dziecko na medal ale żeby jakieś toru budować ładować miliony i na sile próbować produkować medalistów? To poprostu nienaturalne. Bez Brodki i Kowalczyk ludzie tez śmigali na narty i łyżwy. To są wielkie jednostki i bardzo gratuluje im sukcesów ale jeśli nie będzie następców to płakać nie będę. Taki kraj.
[quote="lucero"]w cenie są pomysły innego typu niż dawanie darmowych biletów np formie zobowiązania się ze pojde zachece dam bilet. Pomysłów na organizacje meczu jest multum ale to nie ssa tutaj pomysl rowna sie planowi jego realizacji[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
gordi

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 7:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez jestem raczej przeciwny zeby panstwo pakowalo grube mln zl na budowy obiektów do sportow zimowych,po pierwsze są to ogromne koszty,po drugie ludzie niespecjalnie garną sie do ich uprawiania,po trzecie nie ma zadnej gwarancji ze budowa tego typu przybytków da jakis fekt na olimpiadzie w postaci medale.A budowac same obiekty tylko po to,zeby Polacy zajeli 20,30 czy 40miejsce to mija sie z celem ich powstania Rolling Eyes jakoś lyzwiarz Bródka,Czerwonka,czy Złotkowska 4 lata temu nie mieli krytego obiektu lodowego i medal przywiezli z Soczi,a teraz jak to od niedawno powstało to wrócili z pustymi rekami i byli dosc daleko od miejsc medalowych Rolling Eyes Jedyne co przynosi efekty to pieniadze wpompowane w budowe skoczni,bo dalo to medale,ale pytanie sie rodzi a co jak Stoch pokonczy kariere Confused co wtedy,bo Kowalczyk w biegach przez szereg olimpiad przywoziła medale i nastepcy jej nie ma i nie wykorzystano swego czasu koniunktury na biegi narciarskie Rolling Eyes Ja niewiem ale minister Sportu powinien zrobic ocene dokonan Polskich olimpijskich,bo wysyłanie 64 sportowcow po to tylko zeby zdobyli 2medale Confused a tez niewiele wskazuje zeby za 4 lata w Pekinie cos mogło byc lepiej.Nie spodziewałem sie ze z Korei lyzwiarze wróca z niczym i jeszcze te pyskówki i pretensje Czerwonki do trenera tez są dziwne.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> Kogel-Mogel Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: