Olimpiada 2018

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Obłomow
Posty: 353
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 8:47 pm
Lokalizacja: Oświecenia NH

Postautor: Obłomow » ndz lut 25, 2018 6:17 pm

Chiny - Pekin.

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » ndz lut 25, 2018 7:10 pm

Organizacja olimpiady w Korei na dobrym poziomie,ale pory startowe by³y bardzo niedobre nie tylko dla europy,ale dla obu Ameryk,gdzie róznica czasu by³a ogromnie duza.W dodatku te straszne mrozy co dla sportowcow by³y wielkim wyzwaniem.Start Polskich lyzwiarzy szybkich najlepiej swiadcza te czêste wywrotki,a w narc alpejskim przewracali sie miedzy tyczkami :roll: zasadnicze pytanie co zrobiæ zeby cos z t± zapascia w sportach zimowych w Polsce zrobiæ,zeby nie by³o ze w Pekinie bedzie tylko 1 medal,lub zadnego :? jest generalnie wielki problem,brak narybku,obiekty w s³abym stanie,czy ludzie nie garn±cy sie do sportu i potem te zdobycze medalowe s± tak znikome,a najgorsze ze niewiele wskazuje zeby ta sytuacja mog³a sie zmienic za 4 lata w Pekinie.¦wiat odjecha³ Polsce i bez jakis zmian radykalnych to w±tpie czy cos w tej kwesti drgnie.Minister Sportu Banka tez powinien kilku prezesów pozwalniac za te pseudo wyczyny swoich zawodnikow np. w biatlonie,czy w lyzwiarstwie szybkim,w pozosta³ych sportach raczej by³o wiadomo ze nie ma szans na nic.Nawet toru saneczkowego nie ma do trenowania w 38mln kraju :shock:

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1870
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » pn lut 26, 2018 8:28 am

Jak jesteś taki obeznany, że sportami zimowymi to, co Ci szkodzi wpisać w wyszukiwarkę igrzyska olimpijskie 2022, bo olimpiada to okres między nimi. Ale nie łatwiej rzucić tekstem „niech mnie ktoś poprawi” tak robi zwykły leń albo trol. Ty jesteś niezwykły, więc się staraj.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

dUfio
Posty: 9089
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn lut 26, 2018 8:15 pm

Bardzo kibicuje polskim skoczkom praktycznie od zawsze, popieram propagowanie sportów zimowych wśród społeczeństwa, cueszy mnie ze pod NCK ludzie śmigają na łyżwach albo jeżdżą na narty nieopodal Krakowa (choć ani nart ani łyżew nie miałem na nogach) ake jestem kompletnie przeciwny pompowaniu pieniędzy w zimowy sport zawodowy. Niech wyglada to tak jak teraz ze kto chce to trenuje jak się znajdzie talent i sponsor niech nawet jedzie na olimpiadę, a nóż pojawi się jakieś cudowne dziecko na medal ale żeby jakieś toru budować ładować miliony i na sile próbować produkować medalistów? To poprostu nienaturalne. Bez Brodki i Kowalczyk ludzie tez śmigali na narty i łyżwy. To są wielkie jednostki i bardzo gratuluje im sukcesów ale jeśli nie będzie następców to płakać nie będę. Taki kraj.

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » wt lut 27, 2018 7:56 am

Tez jestem raczej przeciwny zeby panstwo pakowalo grube mln zl na budowy obiektów do sportow zimowych,po pierwsze s± to ogromne koszty,po drugie ludzie niespecjalnie garn± sie do ich uprawiania,po trzecie nie ma zadnej gwarancji ze budowa tego typu przybytków da jakis fekt na olimpiadzie w postaci medale.A budowac same obiekty tylko po to,zeby Polacy zajeli 20,30 czy 40miejsce to mija sie z celem ich powstania :roll: jako¶ lyzwiarz Bródka,Czerwonka,czy Z³otkowska 4 lata temu nie mieli krytego obiektu lodowego i medal przywiezli z Soczi,a teraz jak to od niedawno powsta³o to wrócili z pustymi rekami i byli dosc daleko od miejsc medalowych :roll: Jedyne co przynosi efekty to pieniadze wpompowane w budowe skoczni,bo dalo to medale,ale pytanie sie rodzi a co jak Stoch pokonczy kariere :? co wtedy,bo Kowalczyk w biegach przez szereg olimpiad przywozi³a medale i nastepcy jej nie ma i nie wykorzystano swego czasu koniunktury na biegi narciarskie :roll: Ja niewiem ale minister Sportu powinien zrobic ocene dokonan Polskich olimpijskich,bo wysy³anie 64 sportowcow po to tylko zeby zdobyli 2medale :? a tez niewiele wskazuje zeby za 4 lata w Pekinie cos mog³o byc lepiej.Nie spodziewa³em sie ze z Korei lyzwiarze wróca z niczym i jeszcze te pyskówki i pretensje Czerwonki do trenera tez s± dziwne.