co slychac u naszych rywali

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
sudione
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 21, 2005 4:59 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: sudione » śr lut 14, 2018 6:08 pm

gordi pisze:Co to znaczy z ta Michalowianka,bo nie rozumie sytuacji? :roll:

http://sportowetempo.pl/sportowa_malopo ... zachodniej

bn
Posty: 3015
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » śr lut 14, 2018 6:55 pm

KSH74NH pisze:Michałowianka out
szkoda bo jednego meczu u siebie mniej :(
za to jeden mecz mnie w nogach w razie ewentualnych baraży ;)


W kontekście baraży to raczej bez zmian, bo mecz miał być w drugiej kolejce.

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » śr lut 14, 2018 7:43 pm

Obrazek

ostatnie foto z Michałowianki

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » pn lut 26, 2018 9:36 am

http://futmal.pl/news,43453.html Tymczasem Orze³ Piaski chce utrzymac czwarta lige :roll:

dUfio
Posty: 9092
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr lut 28, 2018 8:50 am

wczoraj w Niecieczy chyba rekord ekstraklasy ? 312 osób na meczu Sandecji. Na Petrze z zydami też bez szału... 899

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » śr lut 28, 2018 9:13 am

Sandecja od kiedy wesz³a do ekstraklasy przebija wszelkie rekordy frekwencji.Ja niewiem czy ktokolwiek w histori Polskiej lighi na najwyzszym szczeblu miewa³ gorsze ilo¶ci :? co do wczorajszych meczy,no troche dziwne to,ludzi nie bardzo interesuja mecze o nic,a poza tym no jednak robota i wtorek zwykly dzien tygodnia nie sprzyja.No ale to jak najwyzszy poziom w Polsce to jednak ujma to co sie sta³o :roll: po prostu nie ma koniunktury na te kluby.Inna sprawa ze koniunktura robi sie wtedy gdy sie walczy o mistrzostwo,lub o mozliwo¶c gry w lidze europy,a najlepiej gdy daleko zachodzi sie w europucharach i wtedy robi sie koniunktura.Natomiast gdy kluby walcza o utrzymanie sie to jest to ma³o atrakcyjne :roll: w zach czy po³udniowej europie tego Polskiego podwórka by nie zrozumieli,ale tez inny zupe³nie poziom pilki i klimat tez inny.

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » śr lut 28, 2018 11:19 am

dUfio pisze:wczoraj w Niecieczy chyba rekord ekstraklasy ? 312 osób na meczu Sandecji. Na Petrze z zydami też bez szału... 899


Obrazek
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.
Elbert Hubbard

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » śr lut 28, 2018 11:49 am

Warto też wspomnieć o poziomie sportowym meczu w Płocku. Oglądałem w tv. Bardzo nisko.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » śr lut 28, 2018 12:06 pm

Aldaris pisze:Warto te¿ wspomnieæ o poziomie sportowym meczu w P³ocku. Ogl±da³em w tv. Bardzo nisko.
W obu druzynach wyst±pilo az 11 cudzoziemców to pokazuje jak wygladaj± sklady Polskich klubowe,gdzie cudzoziemiec na cudzoziemcu jest i gdzie ze swieca w sk³adach druzyn szukac Polaków.To niebezpieczne opieranie sk³adów na takiej masie zacieznej,cudzoziemskiej masie graczy bo czesto oni prezentuja marna jako¶c i odwalaja kiche,co zreszta pokazuja potem europuchary gdzie jest wielki wstyd :roll: problem z przejsciem dwóch rywali w europucharach staje sie powoli trudny do przeskoczenia,a to juz jest poziom kompromitacji klubowej Polskiej pilki.Sama nazwa ekstraklasa to jakis absurd,poziom gry nie adekwatny do zarobków pilkarzy,bo czesto sa bardzo poprze³acani,masa obcokrajowcow i jeszcze na dodatek zagr. trenerzy.Po prostu Internazionale sie robi ekstraklasa.Natomiast wczorajszy wynik z Lazienkowskiej jest szokuj±cy :roll:

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » śr lut 28, 2018 4:39 pm

Tyle że Polacy występujący w polskich klubach niczym się nie wyróżniają, prezentując bardzo niski poziom. Problem głęboki i chyba stały, bo nie wierzę w jakąś rewolucyjną zmianę.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » śr lut 28, 2018 5:44 pm

Aldaris pisze:Tyle ¿e Polacy wystêpuj±cy w polskich klubach niczym siê nie wyró¿niaj±, prezentuj±c bardzo niski poziom. Problem g³êboki i chyba sta³y, bo nie wierzê w jak±¶ rewolucyjn± zmianê.
Czy ja wiem czy az tak Polacy niski poziom maja w ekstraklasie,a czy nie jest tak ze to raczej jest w druga strone i to cudzoziemcy zanizaja jej poziom i temu jest potem klapa w europucharach.W latach 90 tych poziom Polskiej ligi zwanej wtedy 1liga by³ jednak wyzszy niz obecnie jaki jest w ekstraklasie,tylko ze wtedy cudzoziemcy stanowi znikoma iloscia i stanowili moze 2 góra 3 procent sk³adow Polskich klubówek,a teraz odsetek cudzoziemcow w tej chwili ja niewiem czy ponad 20 pr.albo nawet dochodzi do 30pr. :? wtedy lata 90 te Polskie klubówki potrafi³y awansowac dalej kosztem Wloskich,Francuskich,czy nawet Czeskich klubówek i daleko zachodzi³y nie tylko w pucharze uefa,czy puchrze zdobywcow pucharow i graæ po nowym roku i jeszcze przechodzic dalej,robic lige mistrzów rok po roku patrz 95 i 96 rok,a teraz skonfrontuj tamte czasy z obecnymi to masz odpowiedz co lepiej dzia³o i jak poziom Polskiej ligi sie radykalnie obnizy³ i to g³ównie dzieki tej masie cudzoziemskich graczy i zagr. trenerów ktorzy niestety ale w wiekszosci psuj± Polski rynek pracy i zanizaja jej poziom.Dochodzi nawet do troche absurdu ze dyrektor z zagranicy moze byc trenerem :shock:

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » pt mar 16, 2018 11:25 pm


ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pt mar 16, 2018 11:41 pm

gordi pisze:http://www.dziennikpolski24.pl/region/a/garbarnia-krakow-w-tarapatach-wiosna-moze-nie-zagrac,12965948/


njus sprzed 3 tygodni :roll:

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » wt mar 20, 2018 7:43 pm

Hutnik najblizszy mecz zagra dopiero w ¶wieta z Jutrzenka,gdyz Micha³owianka w zimie postanowi³a niespodziewanie zrezygnowaæ :roll: ale Jutrzenka to prawdziwe przekleñstwo Hutnika.

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » wt mar 20, 2018 9:11 pm

gordi pisze:Hutnik najblizszy mecz zagra dopiero w świeta z Jutrzenka,gdyz Michałowianka w zimie postanowiła niespodziewanie zrezygnować :roll:



Niekoniecznie :) Proponuję jeszcze nic nie planować sobie na tą sobotę.