BARAŻE O III ligę 24,06 godz. 15:00 Barcice -Hutnik rewanż

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » śr cze 27, 2018 10:21 pm

dUfio pisze:strach pomyslec, co by bylo jakby bylo normalnie trybonowo/autokarowo?


smiem twierdzic ze byloby bardzo podobnie ;) mysle ze wkurwienie na zachowanie Barcic też nakręciło troche ludzi ;)

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw cze 28, 2018 9:56 am

Można gdybać choć z życia wiem Że organizowany wyjazd zawsze zwiększa liczbę (o promocji nie mówiąc)

Niemniej jestem dumny z postawy Hakaesów Że po prostu olali ten zakaz i tłumnie ruszyli pod stadion. Wbrew temu co niektórzy tu pisali żeby w przypadku zakazu postawić telebim albo ze pojedziemy w 150 osób bo limit... Poruszenie spore widziałem mnóstwo osób które powychodziły „z kanałów” a na meczu ich nie było dalej niż w 2012. Jest potencjał

Fan Hutnika
Posty: 1529
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » czw cze 28, 2018 10:16 am

zdecydowanie jestem przekonany, że jednak zakaz spowodował że wiele osób jednak się nie wybrało
mam dwoje znajomych takich, ze nie bo zakaz i kłopoty i ze g będzie widział
zapewne wielu takich było
ale i tak miła niespodzianka
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » czw cze 28, 2018 12:25 pm

Osobiście rozmawiałem z dwoma gościami, którzy w niedziele pracowali na rano. Wolnego nie brali bo wyszli z założenia, że na mecz i tak nie dojadą (zostaniemy zawróceni na trasie) a wolne stracą...
Także ten tego, każdy kij ma dwa końce.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » czw cze 28, 2018 12:40 pm

PITROL pisze:Osobiście rozmawiałem z dwoma gościami, którzy w niedziele pracowali na rano. Wolnego nie brali bo wyszli z założenia, że na mecz i tak nie dojadą (zostaniemy zawróceni na trasie) a wolne stracą...
Także ten tego, każdy kij ma dwa końce.


Tyle, ze takiej obawy przecież nie było. Mowa o zawracaniu na trasie.

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » czw cze 28, 2018 12:56 pm

Ty się nie obawiałeś jak i większość, ale jednak zdarzyli się i tacy, co się obawiali. Albo tak tylko gadali..Fakt, że nie pojechali.
Mówię to co myślę, robię to co mówię