Podsumowanie sezonu 2017/18

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Podsumowanie sezonu 2017/18

Postautor: dUfio » czw cze 28, 2018 11:42 am

Emocje po barażach powoli opadają, mundialowe opadły dawno więc pora na spokojnie podsumować to co działo się od sierpnia zeszłego roku...

Piłkarsko
1. Trzy największe plusy sezonu
2. Trzy największe minusy
3. Ogólne podsumowanie
4. Prognoza na jesień


Kibicowsko
1. Trzy największe plusy sezonu
2. Trzy największe minusy
3. Ogólne podsumowanie
4. Prognoza na jesień

Osobiście
1. Zaliczone mecze u siebie
2. Zaliczone wyjazdy


No to start ;)

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » czw cze 28, 2018 4:08 pm

1.Awans do 3 ligi , Wygrana w lidze z ogromna przewaga , Dojście do finału pucharu w Małopolsce
2.Przegrana w finale pucharu ,2 porażki z wieśniakami z Ryczowa ,kontuzje na koniec sezonu
3.Zajebisty sezon ligowy z zajebistym finałem rekordowa wygrana 17-0 w zasadzie bez większych problemów uzyskany awans
4.Wszystko zależy czy utrzymamy skład i czy na początku sezonu nie będziemy za dużo przegrywać ale ogólnie myślę ze skończymy w środku tabeli
kibicowsko:
1.Najazd na Barcice,Obecność w Andrychowie pomimo zakazu,meczu siebie z unia oswiecim
2.Niska frekwencja na wyjazdach z małymi wyjątkami spowodowana nijakimi przeciwnikami
3.jak na 4 lige nie bylo tak zle jest potencjal ktory mam nadzieje bedzie sie przekladal na wyzsze liczby wyjazdowe w 3 lidze
4.Bedzie nas widac i slychac w tej 3 lidze

Osobiscie
1.Tylko kilka meczow opuszczonych u siebie (praca w soboty)
2.Giebułtów,Węgrzce,Pcim,Grabie, Wieliczka,Piaski,Barcice
Tomek83

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn lip 02, 2018 6:42 pm

odświerzamy


Piłkarsko
1. Trzy największe plusy sezonu

-Wygrane braże - przed rewanżem baliśmy się powtórki z Iławy, a byla powtórka z Osieka, nie pamiętam kiedy ostatnio cieszyłem tak jak z bramek w brażach (nieważne czy pierwszy mecz gdy bylem 230 km od Huty, czy w drugim gdy ogladalismy mecz zza plotu)
-rozjechanie ligi - przez system rozgrywek z barazami, troche ulatywala radosc na bieżąco z pogormów czy srubowania rekordow, teraz mozna powiedziec jedno - rozjebalismy system bramki +100, w lidze średnia 4 gole na mecz, podtrzymana w barazach -kosmos!
-karne Łukasza Kędziory - 9/9 (+3/3 w pucharowych seriach), nie ważne, czy baraże, dogrywka, czy dwa karne w końcowce - gośc wali po rogach bez zastanowienia, nie do obrony, mega egzekutor


2. Trzy największe minusy

-przegrany puchar - najgorzej jak sie dało, po takiej drodze odpasc przez jeden karny, bolalo bardzo
-przegrane z ryczowem - u siebie zawsze boli
-troche za duzo traiclismy bramek w niketorych wygranych meczach (4 z wieliczką, 2 z Unią O itd)


3. Ogólne podsumowanie
-zdecydowanie najlepsza drużyna lat


4. Prognoza na jesień
-licze na spokojną grę w środku tabeli i przede wszystkim zwycięstwa u siebie


Kibicowsko
1. Trzy największe plusy sezonu

-baraże, caloksztalt klimatu u siebie i na wyjezdzie, zarówno frekwencja u siebie jak i na wyjezdzie pokazuje, zę drzemie w nas ogromny, uśpiony potencjal, ktory trzeba odpowiednio ukierunkowac
-radzimy sobie mimo przeciwnosci z wyjazdami (Pcim, Wieliczka, Andrychów, Barcice)
-doping z dzieciakami z Akademii i Węgrzcach i Pcimiance

2. Trzy największe minusy

-kłody rzucane nam pod nogi przez rozne sluzby i kluby.
- fatum z przewoznikiem

oba punkty sprawily odwolanie zorganizowanych wyjazdów do Pcimia, Wieliczki (x2), Andrychowa, Ryczowa, Barcic
-marna frekwencja na meczach u siebie po stronie klasztoru, malo chetnych do dopingowania na kazdym meczu u siebie

3. Ogólne podsumowanie

na pewno wypadliśmy dużo lepiej niż w sezonie poprzednim, ilościowo nie to co w 2012, ale na pewno trzeba stwierdzić, że się u nas ruszylo, jest grupa ludzi chetnych do dzialania i trzeba to wykorzystac

4. Prognoza na jesień

ogromne wyzwanie
wiele zalezy od kalendarza, ale tez naszego podejscia, zaangazowania
priorytet to odbudowa dopingu na wszystkich meczach u siebie i organizacja najwazniejszych wyjazdów

Osobiście
1. Zaliczone mecze u siebie
2. Zaliczone wyjazdy

jesień
u siebie komplet
wyjazdy: Giebułtów, Grabie, Węgrzce, Pcim

wiosna
u siebie bez Wiślanki i Barciczanki,
wyjazdy
liga: Klecza, Piaski, Wieliczka, Andrychów, Stanisław, Ryczów, Barcice (w lidze komplet), puchar Kalwaria