Wybory samorządowe 2018

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Wybory samorządowe 2018

Postautor: Aldaris » sob wrz 01, 2018 10:35 am

Chyba nie muszę wyjaśniać tematu :wink:
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » wt wrz 04, 2018 5:25 pm

Walka o koryto i wplywy z tym zwiazane idzie na ca³ego,wszystkie partie okladaj± sie jak mog± b³otem w ca³ym kraju,rzez obiecanek i multum lania wody pod kamerki tv :roll:

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2801
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » wt wrz 04, 2018 10:24 pm

Kandyduje w tych wyborach ktoś związany z Hutnikiem?

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Postautor: enhaman » śr wrz 05, 2018 12:04 pm

Ktoś by się znalazł.Tyle nie wiem czy nie związany tylko przed wyborami?
Hutnik - Dodaj Do Ulubionych.

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » śr wrz 05, 2018 4:09 pm

BINGONH pisze:Kandyduje w tych wyborach ktoś związany z Hutnikiem?


Moja skromna osoba będzie kandydowała do Rady Miasta Krakowa z KWW KUKIZ'15 z okręgu 7 /dzielnice Nowa Huta, Bieńczyce/ ostatnia pozycja na liście czyli 8. Zgodnie z zasadą "odwróć tabelę" :D

Oficjalnie rejestracja kandydatów będzie w przyszłym tygodniu - wtedy napisze coś więcej.

Pzdr
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Postautor: enhaman » pt wrz 07, 2018 7:46 pm

patryk pisze:
BINGONH pisze:Kandyduje w tych wyborach ktoś związany z Hutnikiem?


Moja skromna osoba będzie kandydowała do Rady Miasta Krakowa z KWW KUKIZ'15 z okręgu 7 /dzielnice Nowa Huta, Bieńczyce/ ostatnia pozycja na liście czyli 8. Zgodnie z zasadą "odwróć tabelę" :D

Oficjalnie rejestracja kandydatów będzie w przyszłym tygodniu - wtedy napisze coś więcej.

Pzdr


Powodzenia.
Hutnik - Dodaj Do Ulubionych.

Obłomow
Posty: 353
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 8:47 pm
Lokalizacja: Oświecenia NH

Postautor: Obłomow » sob wrz 08, 2018 7:37 pm

W pierwszej turze wyborów na prezydenta Krakowa Jacek Majchrowski uzyskuje 38,2 proc. głosów, a jego główna kontrkandydatka - Małgorzata Wassermann, która startuje z ramienia PiS - niewiele mniej, bo 37,4 proc.
Łukasz Gibała, kandydat niezależny i lider Stowarzyszenia Logiczna Alternatywa osiąga 17,6 proc. głosów.

Czytaj więcej: https://gazetakrakowska.pl/wybory-samor ... r/13472886

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Postautor: enhaman » sob wrz 08, 2018 10:29 pm

Od dawna nie była w Krakowie tak ważna kampania, bo był murowany kandydat .Teraz będzie się liczyć energiczna,pracowitą i pomysłowa kampania .
Hutnik - Dodaj Do Ulubionych.

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » wt paź 02, 2018 2:12 pm

patryk pisze:
BINGONH pisze:Kandyduje w tych wyborach ktoś związany z Hutnikiem?


Moja skromna osoba będzie kandydowała do Rady Miasta Krakowa z KWW KUKIZ'15 z okręgu 7 /dzielnice Nowa Huta, Bieńczyce/ ostatnia pozycja na liście czyli 8. Zgodnie z zasadą "odwróć tabelę" :D

Oficjalnie rejestracja kandydatów będzie w przyszłym tygodniu - wtedy napisze coś więcej.

Pzdr


I już oficjalnie mogę napisać, że lista z moją kandydaturą została zarejestrowana.
Patryk Ozimek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

Okręg numer 7, lista numer 8, miejsce na liście 8


Proszę o Wasze poparcie! Mam zamiar walczyć o przychylniejsze spojrzenie na nasz klub. Mam tu na myśli przede wszystkim inwestycje w infrastrukturę naszego klubu, większe środki na Akademię Piłkarską oraz pomoc w pozyskaniu inwestora.

Do tego w temacie dzielnicy powietrze i zanieczyszczanie go przez zakłady przemysłowe poprzez palenie nie wiadomo czego nocami. To też się musi skończyć.

Ostatni cel jaki sobie stawiam, to zwiększenie środków na remonty na terenie dzielnic Nowa Huta i Bieńczyce.

Szanse na uzyskanie mandatu radnego są małe, ale postanowiłem spróbować swoich sił. Dlaczego? Bo mam dość "wytrawnych polityków", którzy w większości o naszej dzielnicy i klubie pamiętają przed wyborami.

Pozdrawiam!
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1964
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » wt paź 02, 2018 6:08 pm

Powodzenia Patryk!

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » śr paź 03, 2018 8:35 am

Dzięki Wodzu!
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"