Hutnik Kraków : Stal Rzeszów 29.09 godzin. 16.00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Jaki wynik?

Czas głosowania minął sob wrz 29, 2018 6:24 pm

Wygra Hutnik?
37
79%
Remis?
10
21%
 
Liczba głosów: 47

MISIEK72
Posty: 1580
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » ndz wrz 30, 2018 11:11 am

HKS1978 pisze:
HAMAS pisze:Wole komucha niż pisiure.

jebać komuchów


To mogłeś przyjść do młyna i zerwać np. antykomunistyczna flagę Petry albo naszą.
HKS 1978: nie brakuje u nas niestety zjebow na trybunach,szczególnie od strony pawilonu.
Na Motor zaprosiłem gości i siedziałem pod pawilonem bo przecież nie będę ich ciągnął do młyna. Musiałem wykazać się anielską cierpliwością aczkolwiek nie powiem że było to łatwe.
Jeden komentator udzielał się przez cały mecz. Jego zjebane komentarze ciężko było wytrzymać, szczególnie pociski w stronę Motoru. Taki typ człowieka którego żona napierdala w domu i przychodzi odreagować. Jest stałym bywalcem . Gdyby była awantura a Motor ruszył pierwszy by spierdalal.... Uwagi nie zwracam bo jestem z rodziną a wiem że jak nie spuści uszu to awantura.
Następny zjeb się odzywa gdy idę z 4 kiełbaskami dla moich gości, że obiadu w domu nie było,że coś tam coś tam.
Ten był najbliżej nokautu.....
Na szczęście siedzę tam tylko od święta.
Za okrzyki konstytucja to pewnie liść by poleciał,bez względu na to czy bym nie był sam.
Jak tacy jesteście odważni to zapraszam na następny mecz w koszulkach konstytucja. Zapraszam ...

fan
Posty: 970
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » ndz wrz 30, 2018 11:35 am

Jest zajebiście !!! W to, że po kilku meczach przy korzystnym terminarzu będziemy w czołówce byłem w stanie uwierzyć, ale w w to, że po ciężkich wrześniowych szlagierach będziemy liderem tabeli NIGDY.
Trzeba iść z rozpędu zrobić kolejne punkty i kto wie ja to się wszystko potoczy na wiosnę.

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » ndz wrz 30, 2018 12:43 pm

HKS1978 pisze:Życzę jej wygrania ze starym jebanym brodatym komuchem.


Ot co, tego życzę również każdemu innemu kandydatowi ;). Nikt nie broni też im pofatygować się i coś przekazać. Czekamy :)

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » ndz wrz 30, 2018 1:17 pm

Debata piłkarska po wielkim świecie na SS.
Zamknijmy temat wyborów w tej części forum.

Lidera mamy!!! Do wiosny go nie oddamy??

Misiek72 masz absolutna rację. Czasem sam się zastanawiam gdzie z dzieckiem iść bo mam wrażenie że większą kultura jest od klasztornej. Małe dzieci też przychodzą na mecz i się tam od strony klubu nasluchaja.
Każdemu czasem puszcza nerwy i coś tam doda ale niektórzy jak Szpakowski klapa dziobem cały mecZ

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 572
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Postautor: FenRiR » ndz wrz 30, 2018 2:32 pm

Widać że Stal ma potencjał,usiedli na na nas od pierwszej minuty i praktycznie do 60-65 min nie wyglądało że cokolwiek może im się stać.Wysoki pressing,powodował że nasi się gubili i traciliśmy piłkę po 1-2 podaniach wyprowadzając piłkę.Inna sprawa,że szczególnie się na nas motywowali,i słychać to było w wywiadach po ich meczu z Czarnymi.Oby tak dalej.Wie,że my nie gramy o "awans",ale jeśli przypadkiem na 5-6 kolejek dalej będziemy liderem,lub w bliskim jego kontakcie,to nie wyobrażam sobie innego podejścia jak walka o pełną pulę.

A wchodząc w temat polityczny.Nie wiem kim trzeba być,żeby znając historię Polski "popierać"komuchów.Jak dla mnie,to mogą oni wszyscy skończyć w pewnych komorach.

"Raz sierpem,raz młotem..."

HAMAS
Posty: 1580
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » ndz wrz 30, 2018 8:10 pm

,,Za okrzyki konstytucja to pewnie liść by poleciał,bez względu na to czy bym nie był sam.
Jak tacy jesteście odważni to zapraszam na następny mecz w koszulkach konstytucja. Zapraszam ..."
Skąd się biorą takie ciemniaki ,ręce opadają .

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » ndz wrz 30, 2018 8:18 pm

HAMAS pisze:,,Za okrzyki konstytucja to pewnie liść by poleciał,bez względu na to czy bym nie był sam.
Jak tacy jesteście odważni to zapraszam na następny mecz w koszulkach konstytucja. Zapraszam ..."
Skąd się biorą takie ciemniaki ,ręce opadają .


Z jednej strony ich rozumiem. Bo gwalca Polska konstytucję dając 500+ jako ochlapy.
Ale to był mecz Hutnika nie jakieś wydarzenie polityczne i takie coś nie powinno mieć miejsca nawet jak Pani Gosia przyszła do Nas w ramach kolejnej propagandy

Kolor1980
Posty: 174
Rejestracja: śr lis 07, 2007 11:20 am

Postautor: Kolor1980 » ndz wrz 30, 2018 8:28 pm

błazen

MISIEK72
Posty: 1580
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » ndz wrz 30, 2018 8:44 pm

HAMAS pisze:,,Za okrzyki konstytucja to pewnie liść by poleciał,bez względu na to czy bym nie był sam.
Jak tacy jesteście odważni to zapraszam na następny mecz w koszulkach konstytucja. Zapraszam ..."
Skąd się biorą takie ciemniaki ,ręce opadają .


Mnie coś innego opada jak widzę takiego oświeconego komuchofila.
Gwałcą wam konstytucję??? Gwałt to chyba ulubiona meska zabawa w lewackim towarzystwie.
My bardzo na prawo wolimy prawdziwie męska zabawe siłownie,sporty walki i ostatnio strzelectwo.
Zastanawiam się skąd w towarzystwie szeroko rozumianych popaprancow(lewaków,kodziarzy komuchow itp itp) tyle agresji na ulicy i pozornej chęci siłowej konfrontacji. Przecież wynik tego starcia jest tylko jeden.
Lewactwo jest jak Szombierki nawet nie Ruch Radzionków.
Chodzą kurwy prowokują a potem latają na psiarnie.
https://www.kibice.net/forum/viewtopic. ... 6&start=40
Wczorajsza akcja z siatkówki bez komentarza.

MISIEK72
Posty: 1580
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » ndz wrz 30, 2018 9:20 pm

Jeszcze jedno. Ciągle kurwa slysze 500 plus to 500 plus tamto. Przekupstwo, łapówka dla ciemniaków.
Nie jestem beneficjentem żadnego z programu PIS. Żadnego.
Rozumiem że wszyscy krzykacze z forum tak krytykujący ten program, tak się go bardzo brzydzą, są nim zesmaczeni, przyprawia ich o mdłości że w żadnym wypadku z niego nie korzystają .
Rozumiem, że będąc w zgodzie ze swoimi poglądami w żadnym przypadku by nie sięgnęli po te brudne, cuchnące pisowskie srebrniki.
Dobrze rozumiem????
Czy jest w nich jednak instynkt hieny i sępa i jednak sięgają po te ochłapy, tą padline :wink: ?

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » ndz wrz 30, 2018 9:41 pm

Nie żeby coś ale od wielu lat obserwuje żę posty pana HAMAS na tym forum nieustanne utrzymane są w tym tonie :) Juz mniejsza z przepychankami politycznymi, ale nie żeby coś ale wielokrotnie się sypało to na kibiców Hutnika, to na np. marsz niepodległości, że ogólem to kibice to wiochę robią, albo ze oszołomy... nie no spoko, jak kto uważa... :roll: tylko po co przychodzić na mecze Hutnika, skoro wszędzie na trybunach się widzi 'pojebów'... :roll:

Piotrek
Posty: 2983
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » ndz wrz 30, 2018 9:54 pm

Adminie do dzieła!!!

bn
Posty: 3014
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » ndz wrz 30, 2018 10:16 pm

Wpisy do przeniesienia do Kogla do tematu "Polityka".

Z punktu widzenia samego Hutnika (który powinien być apolityczny), dobrze że zarząd nawiązuje relacje z władzą (obecną lub potencjalną), ktokolwiek by nim nie był.

Mecz bardzo dobry. Obydwie drużyny miały sytuację. Stal zdecydowanym faworytem według mnie, choć mamy potencjał żeby powalczyć z nią o to pierwsze miejsce. : )

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » ndz wrz 30, 2018 10:43 pm

Szkoda tej poprzeczki Marszalika bo jakbyśmy wygrali ten mecz to byłoby to coś wspaniałego
Tomek83

Troublemaker
Posty: 2725
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » pn paź 01, 2018 10:55 am

HAMAS pisze:Wole komucha niż pisiure.


HAMAS pisze:Skąd się biorą takie ciemniaki ,ręce opadają


Wieloktrotnie się nad tym zastanawiałem patrząc na Twoje wypociny.
Quam dulce et decorum est pro patria mori