Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » śr paź 03, 2018 3:17 pm

Qlawy pisze:Największym problemem jest chyba ta bieżnia dokoła stadionu.
Ma się wrażenie, że siedzi się bardzo daleko od płyty boiska


Daleko, ale zdążyło się przyzwyczaić.

Z drugiej strony nikt nie wpadł na pomysł, że można by odtworzyć bieżnie i pomyśleć o starych zapomnianych sportach w Nowej Hucie.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

MISIEK72
Posty: 1583
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » śr paź 03, 2018 4:08 pm

KSH74NH pisze:Dokładnie tak jest. Trybun się chyba przesunąć nie da a napewno budynku 😊 ale stadion niech zostanie tylko oświetlenie i ta bieżnia dla mnie najbardziej wkurwiajaca i szpecząca nam stadion. O ile by zajebisciej było bez tej bieżni


🙂Bez przesady panowie. Nowy stadion to konieczność. Może nie dla nas zgredów ale dla nowych pokoleń kibiców. Klub bez kibiców to bezsens. Jesteśmy już mocno wiekową ekipą, młodych mało.
By przyciągnąć dzieciaki potrzebny jest stały sportowy progres( może to niezbyt fortunne określenie😁) i nowoczesny stadion. Suche Stawy zawsze będą czymś wyjątkowym dla prawdziwych HKS-ow. Obecny stadion to kurwa ,nazwijmy rzecz po imieniu, upiór.

Jakby ludzie na wsi kierowali się sentymentami to dalej korzystaliby z drewnianych wychodkow.(choć gdzie nie gdzie takie jeszcze istnieją.....)

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr paź 03, 2018 4:34 pm

Wy tak serio z tym zostawieniem stadionu? Trzeba obecny zaorać i postawić nowy. Nie naraz to etapami ale w następnej dekadzie musi na SS powstać nowy stadion! Nikt Hutnika nie będzie traktował poważnie w przyszłości z tym antypilkarskim gniotem. Albo będzie, jak Ruch albo Zagłębie, albo nawet jak Sandecje.


Sentyment? Tak, do ludzi, wydarzeń, emocji, nie do 6 rzędów brudnych i połamanych krzesełek na wale betonu ustawionym po katem 15 stopni 50 metrów od boiska, zadaszonym w 1/7 złomem sprowadzonym z burzonej trybuny na innym stadionie

Trzeba zbudować nowy stadion, a na nim nowa historie. Sukcesami na boisku, dopingiem, oprawami i rzesza nowych pokoleń na trybunach

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » śr paź 03, 2018 7:11 pm

Porobić zdjęcia na pamiątkę i sru ............

ps
pomimo ,że jestem sentymentalny i stary :)

Fan Hutnika
Posty: 1529
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » śr paź 03, 2018 8:12 pm

MISIEK72 pisze:
KSH74NH pisze:Dokładnie tak jest. Trybun się chyba przesunąć nie da a napewno budynku 😊 ale stadion niech zostanie tylko oświetlenie i ta bieżnia dla mnie najbardziej wkurwiajaca i szpecząca nam stadion. O ile by zajebisciej było bez tej bieżni


🙂Bez przesady panowie. Nowy stadion to konieczność. Może nie dla nas zgredów ale dla nowych pokoleń kibiców. Klub bez kibiców to bezsens. Jesteśmy już mocno wiekową ekipą, młodych mało.
By przyciągnąć dzieciaki potrzebny jest stały sportowy progres( może to niezbyt fortunne określenie😁) i nowoczesny stadion. Suche Stawy zawsze będą czymś wyjątkowym dla prawdziwych HKS-ow. Obecny stadion to kurwa ,nazwijmy rzecz po imieniu, upiór.

Jakby ludzie na wsi kierowali się sentymentami to dalej korzystaliby z drewnianych wychodkow.(choć gdzie nie gdzie takie jeszcze istnieją.....)
. Kolega ma 100 %racji. Dodałbym niech brzmi jak brzmi.... H....... Owo ale nowy stadion podnosi nam frekwencję bo jak miło usiasc na zadaszonym oswietlonym blisko murawy stadionie a nie 50 metrów od murawy. Tylko problem w tym że bardziej wierzę w przebudowę remont niż nowy.
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

bn
Posty: 3017
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » śr paź 03, 2018 11:11 pm

Obecny stadion jak fatalnie zaprojektowany. Nawet w latach 90. odbiegał od normy.

Nawet stojąc na tym murku wieńczącym trybunę widoczność jest kiepska a co dopiero z niższych rzędów. Sentyment powinien być do miejsca, okolicy itp. a nie do niefunkcjonalnego kawałka betonu. Stadion został dodatkowy oszpecony blaszanym dachem i zasiekami po grze WC. Oświetlenie trochę ratowało sprawę bo nie było widać słabej reszty (choć słupy prze trybunami to kolejny absurd).

Teraz wybory i lider tabeli, więc super że zarząd wrzucił na nowo temat, choć oczywiście nikt tyle nie zrobi ile politycy obiecają przed wyborami, a potem się zobaczy/odroczy itp.

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » śr paź 03, 2018 11:15 pm

KSH74NH pisze:Dokładnie tak jest. Trybun się chyba przesunąć nie daa napewno budynku 😊 ale stadion niech zostanie tylko oświetlenie i ta bieżnia dla mnie najbardziej wkurwiajaca i szpecząca nam stadion. O ile by zajebisciej było bez tej bieżni


budynku się nie da przesunąć, ale da się przesunąć płytę do budynku (jeśli by musiał zostać).
Ostatnio zmieniony śr paź 03, 2018 11:16 pm przez ksh72, łącznie zmieniany 1 raz.

Piotrek
Posty: 2987
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » śr paź 03, 2018 11:16 pm

stazyja69 pisze:Porobić zdjęcia na pamiątkę i sru ............

ps
pomimo ,że jestem sentymentalny i stary :)

Ciekawe w jakiej cenie krzesełka będą

bn
Posty: 3017
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » śr paź 03, 2018 11:22 pm

Piotrek pisze:Ciekawe w jakiej cenie krzesełka będą

Te spalone, czerwone z Kałuży z czasów protestu przeciw WC były wycenione na 3 zł za sztukę...

PAHKS
Posty: 385
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 9:01 pm

Postautor: PAHKS » śr paź 03, 2018 11:29 pm

ksh72 pisze:
KSH74NH pisze:Dokładnie tak jest. Trybun się chyba przesunąć nie daa napewno budynku 😊 ale stadion niech zostanie tylko oświetlenie i ta bieżnia dla mnie najbardziej wkurwiajaca i szpecząca nam stadion. O ile by zajebisciej było bez tej bieżni


budynku się nie da przesunąć, ale da się przesunąć płytę do budynku (jeśli by musiał zostać).
. Jeżeli zostanie to zrobić zadaszenie przesunąć trybuny usuwając bieżnie. A tak jeszcze zapytam czy my w radzie miasta nie mamy Pana Tomka na u się zwał jakoś. Każdy by chcial i marzy ale musielibysmy mieć blisko zarządców rady miasta ludzi którym na tym klubie zależy.
PrzyArceHKS
Bylismy jestesmy bedziemy

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » śr paź 03, 2018 11:33 pm

Tomek na u raczej Hutnika ma w d

Awatar użytkownika
dziadekrk
Posty: 570
Rejestracja: pt cze 24, 2005 4:39 pm

Postautor: dziadekrk » czw paź 04, 2018 9:17 am

Tomek na U zdaje się nie będzie nawet kandydował w tych wyborach.

Ja w tym miejscu chcę tylko zwrócić uwagę na to, że jakby jakimś cudem powstał nowy stadion, to o czynszu rzędu 900zł za miesiąc możemy zapomnieć. Nie znam szczegółowo finansów Hutnika, ale tak pod rozwagę wszystkim napalonym na obiecanki o nowym stadionie forumowiczom: co będzie jak z jakiegoś powodu nie będzie nas stać na czynsz? Będziemy grać na bocznym? Na Grębałowiance? Na którą ligę dostaniemy licencję na tych obiektach?

Żeby była jasność mnie też wkurwia widoczność z trybun naszego płaskiego jak patelnia wielotysięcznika, ale wolę awans sportowy i organizacyjny klubu na obecnym stadionie (jak będą lampy do do pierwszej ligi włącznie powinien nam śmiało starczyć), niż budowę nowego stadionu "na hurrra", żeby się nam potem czkawką odbijał. Jak nas stać to jak najbardziej.
Obrazek
Hinduskie ścierwo won z Nowej Huty!!

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw paź 04, 2018 9:56 am

Znając chłopaków z zarządu sadze ze temat stadionu zaczęli od takiej kalkulacji

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » czw paź 04, 2018 10:26 am

dziadekrk pisze:Tomek na U zdaje się nie będzie nawet kandydował w tych wyborach.

Ja w tym miejscu chcę tylko zwrócić uwagę na to, że jakby jakimś cudem powstał nowy stadion, to o czynszu rzędu 900zł za miesiąc możemy zapomnieć. Nie znam szczegółowo finansów Hutnika, ale tak pod rozwagę wszystkim napalonym na obiecanki o nowym stadionie forumowiczom: co będzie jak z jakiegoś powodu nie będzie nas stać na czynsz? Będziemy grać na bocznym? Na Grębałowiance? Na którą ligę dostaniemy licencję na tych obiektach?

Żeby była jasność mnie też wkurwia widoczność z trybun naszego płaskiego jak patelnia wielotysięcznika, ale wolę awans sportowy i organizacyjny klubu na obecnym stadionie (jak będą lampy do do pierwszej ligi włącznie powinien nam śmiało starczyć), niż budowę nowego stadionu "na hurrra", żeby się nam potem czkawką odbijał. Jak nas stać to jak najbardziej.


Tomek u kandyduje tyle że do sejmiku wojewódzkiego. Spodobało mu się w polityce
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

Awatar użytkownika
dziadekrk
Posty: 570
Rejestracja: pt cze 24, 2005 4:39 pm

Postautor: dziadekrk » czw paź 04, 2018 2:53 pm

patryk pisze:Tomek u kandyduje tyle że do sejmiku wojewódzkiego. Spodobało mu się w polityce


Skoro tak piszesz to pewnie tak jest, mi chodziło o radę miasta.

dUfio pisze:Znając chłopaków z zarządu sadze ze temat stadionu zaczęli od takiej kalkulacji


Też tak sądzę, problem jest tylko taki, że kwoty musieli szacować bo dzisiaj nikt nam nie zagwarantuje konkretnej kwoty za wynajem za ileś tam lat. Jedno jest pewne, krezusami nie jesteśmy i wyższy czynsz oznacza zmniejszenie kwoty na inne wydatki, np. na transfery.

Osobiście obstawiam, że nowy stadion na SS i tak nie powstanie przez co najmniej 15 lat, więc dyskusja jest czysto akademicka. Obym się mylił.
Obrazek

Hinduskie ścierwo won z Nowej Huty!!