Podsumowanie roku 2018.

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Podsumowanie roku 2018.

Postautor: enhaman » ndz lis 11, 2018 8:22 am

Jeszcze jeden mecz, ale myślę, że już można.Jak dla mnie same pozytywy Jest dużo lepiej niż się spodziewałem.
Ostatnio zmieniony ndz lis 11, 2018 5:45 pm przez enhaman, łącznie zmieniany 1 raz.
Hutnik - Dodaj Do Ulubionych.

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » ndz lis 11, 2018 8:41 am

Tu można dodać więcej. Cały rok 2018 był genialny. Jak się czepiać to tylko 3 mecze w całym roku nie wyszły.
Podhale, Wólka pelkinska i drwina choć to ostatnie to z wiadomych przyczyn. Reszta wychodziła idealnie czasem z większym fartem ale genialny rok

bn
Posty: 2995
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: Podsumowanie rundy jesiennej 2018.

Postautor: bn » ndz lis 11, 2018 1:35 pm

enhaman pisze:Jeszcze jeden mecz, ale myślę, że już można


według mnie wynik tego meczu będzie kluczowy zarówno dla naszego miejsca w tabeli / rokowań na przyszły sezon jak i oceny całej rundy. Po zakończeniu rundy będzie można oceniać.

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Postautor: enhaman » pn lis 19, 2018 3:09 pm

Na stronie Dziennika Polskiego jest plebiscyt na najlepszego sportowca,trenera i drużynę roku w Małopolsce.Dzialamy.Ja zagłosowałem na trenera i drużynę.
Hutnik - Dodaj Do Ulubionych.

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » pn lis 19, 2018 5:27 pm

enhaman pisze:Na stronie Dziennika Polskiego jest plebiscyt na najlepszego sportowca,trenera i drużynę roku w Małopolsce.Dzialamy.Ja zagłosowałem na trenera i drużynę.

Podeślij link bo nie widzę opcji głosowania. Jest tylko zgłaszanie kandydatur. Rozumiem że zgłosiłeś trenera i drużynę?

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Postautor: enhaman » pn lis 19, 2018 7:25 pm

Tak, trochę się zapędziłem.Teraz jest zgłaszanie kandydatów. :oops:
Ale co szkodzi zgłaszać jak największą ilość kandydatów z Hutnika.

www.dziennikpolski24.pl/sportowiec
Hutnik - Dodaj Do Ulubionych.

bn
Posty: 2995
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » pn lis 19, 2018 10:52 pm


Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » śr lis 21, 2018 9:33 pm

Podsumowanie rundy trzeba zacząć od wakacji. Sytuacja z Michałem która nas mocno podzieliła i Jekotem co ostro wyrazalem swój sprzeciw. Czasem trzeba uderzyć się w pierś i przyznać że nie miało się racji.
Sytuacja finansowa u Nas to priorytet i za to zarządowi należy się medal. Zrobił kawał dobrej roboty.
Jesteśmy liderem. Lepiej być nie mogło.
Wiadomo można narzekać że głupio stracone punkty. W sumie w całym 2018 roku żałować można 2 meczy. Finał Pucharu Polski w Małopolsce z Drwina i Podhala u siebie.
Podsumowując po kolei.
Bramkarz - Mateusz duży plus. Dawno nie było takiego bramkarza. Sytuację 1 na 1 czy wznowienia gry ręką czy noga to poziom pierwszoligowy conajmiej. Oczywiście minus dośrodkowania ale gdyby to miał dobre na suchych stawach byśmy go nie widzieli.
Obrona jest nieźle. Dużo goli nie tracimy. Bienias jaklik solidna firma. Martwi koło w końcówce sezonu ale ma czas na odbudowanie. Skrzydła jest nieźle tetych jak zwykle klasa a młody Ptak to robi duże postępy.
W pomocy też nie ma co narzekać. Forma Darka jest fenomelanla w jego wieku. Kędziora jest zagadka i on chyba bardziej myśli o transferze.
Ofensywa. Kamil to jest hit rundy. Kontuzja to duży cios dla nas. Widać że taktyka była pod niego. I chyba lepiej czuje się na boku gdy może się rozpędzić (patrz Motor i Brzyski) niż na szpicy. Marszalik chyba tez nie spełnia pokladanych nadziei. Święty jak wino im starszy tym lepszy. Niech gra do 40. No i najnowszy junior Kurek chyba największe zaskoczenie sezonu. Brawo. Lincy czy Reczulskiego też nie można skreślac. Trochę ogrania jeszcze im trzeba.
Atak to niestety tylko Sobala. Pogubil się Pachowicz ale licze że przepracuje zimę i będą z niego jeszcze korzyści dla Nas. Pamiętam Go jako juniora gdzie sam wygrywał mecze albo seniora z wiosny- puchar Polski z Sołą czy rewanż w Barcicach. Potencjał ma.
Pozostała dwójką wg mnie rozczarowanie rundy. Kotwica od kontuzji jest cieniem samego siebie i tylko w rezerwach coś strzeli. No i masz junior do PKS Radwanek. Koleś nie udźwignąl barazy i póki sądzono że punktuje razy dwa grał. Nawet z Motorem na szpicy przy -5-0 do przerwy został zmieniony bo brak aktywności.
Swoim skromnym zdaniem Sobala Pachowicz i jakiś młody do PJS jako ten 3.
Najwiekszy plus rundy?? Pierwsza połowa z Motorem. Kto nie był niech żałuję (chyba tylko 1 połowa w Barcicach i ostatnie minuty z Granatem można tu w całej historii Nowego Hutnika tu przyrownac).
Najwiekszy minus - Radwanek niestety.
Wiosna będzie ciężka ale trzeba walczyć. Kazdy wyjazd może poza Daleszycami (choć to 1 mecz i może być różnie) i Jaskowicami to będę ciężki mecz - nawet Sandomierz czy Sieniawa to druzyny własnego boiska.
U siebie Kszo jedyny ciężki mecz i może Kraśnik. Ale do awansu droga daleka.
Jak ktoś wspomniał czekają nas dwa święta kibicowskie Lublin i Rzeszów. Też liczę na specjały i niezapomniane wrażenia.
Na koniec wielkie podziekowania dla wszystkich od zarządu po maluczkich w tym klubie - organizujących wyjazd doping czy sprzedających za darmo bilety czy kiełbaski. Jesteśmy wszyscy Wielcy. Rok 2018 był chyba najlepszy dla Nowego Hutnika. Oby 2019 był lepszy.
Był będzie jest - Hutnik Hks!!!
P. S. Święty i Gawecki wiecznie drugiej młodości nie będą przeżywać. Trzeba ich dyspozycję wykorzystać. Mamy ten sezon maksymalnie przyszły